[Tygodnik Sarmacki] Punkt czytelnika

Centrum wszelkich inicjatyw rozpoczynanych przez Teutończyków. Wszelkie aktywne działalności, znajdziesz właśnie tutaj.
Post Reply
barthan
Gadu-Gadu: 0

[Tygodnik Sarmacki] Punkt czytelnika

Post by barthan »

Drodzy czytelnicy,
Szanowni Państwo,

Dziś (tj. 28.08.2020) Tygodnik Sarmacki, uruchamia Punkt czytelnika. Na czym to ma polegać? (ktoś zapyta). Punkt czytelnika to będzie takie miejsce, w którym czytelnicy naszej gazety będą mogli, za pośrednictwem tego wątku, dzielić się swoimi wrażeniami, opiniami, wskazówkami, proponować nowe bloki tematyczne. To miejsce ma za zadanie ułatwić kontakt między redaktorami TS, a jego czytelnikami. Również w tym miejscu będą publikowane (mam nadzieję, że rzadko) terminy, w których pojawi się przesunięte czasowo wydanie.

Trzeci numer ukaże się o wcześniejszej porze, ze względu na kolejny wyjazd w nierealu.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Myślę, że to dobry, dodatkowy sposób na porozumiewanie się z czytelnikami.

(-)Grzegorz T. J. Czartoryski,
Redaktor naczelny
Ktokolwiek robiący cokolwiek.
Minister Spraw Zagranicznych KS

Image
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Re: [Tygodnik Sarmacki] Punkt czytelnika

Post by Guedes de Lima »

barthan wrote:Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Myślę, że to dobry, dodatkowy sposób na porozumiewanie się z czytelnikami.
Życzę powodzenia! Dobrze się zapowiada. ;)
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Post Reply

Return to “Miejsca i instytucje”