Lustrzanka

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami, w tym z realną polityką
Post Reply
Eugeniusz Maat

Lustrzanka

Post by Eugeniusz Maat »

Witam.
Szukam lustrzanki (może być używana, chyba że używanie są złe [nie wiem]). Chodzi mi o dobry zoom i ogólnie dobrą jakoś zdjęć. Jeśli chodzi o mnie to dopiero zaczynam przygodę z fotografią, więc chciałbym żeby była relatywnie tania. Poleciłby ktoś jakiś model? Albo powiedział na co zwrócić uwagę w używanych? ;)
Pozdrawiam. I z góry dziękuję za feedback.
Úr Burgmáster ik úrs Auterra
Image
OlaChojnacka

Re: Lustrzanka

Post by OlaChojnacka »

Lustrzanka nie ma zoomu. Obiektyw ma.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Baronessa w Sarmacji
Eugeniusz Maat

Post by Eugeniusz Maat »

A tak. To wiem. Chodziło mi bardziej o taką lustrzankę, która posiadałaby taki obiektyw. Bo w sensie nie wiem, czy do każdej lustrzanki można podłączyć każdy obiektyw?
Úr Burgmáster ik úrs Auterra
Image
Ludwik Tomović

Post by Ludwik Tomović »

Eugeniusz Maat wrote:A tak. To wiem. Chodziło mi bardziej o taką lustrzankę, która posiadałaby taki obiektyw. Bo w sensie nie wiem, czy do każdej lustrzanki można podłączyć każdy obiektyw?

Z niektórymi może być problem, niby są jakieś przejściówki ale to chyba nieopłacalne
ImageImageImageImageImage

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
OlaChojnacka

Post by OlaChojnacka »

Eugeniusz Maat wrote:A tak. To wiem. Chodziło mi bardziej o taką lustrzankę, która posiadałaby taki obiektyw. Bo w sensie nie wiem, czy do każdej lustrzanki można podłączyć każdy obiektyw?

Każdy tego samego typu. A typy nie zmieniaja się zbyt często ja mam dwie Canona - analogową i cyfrową - i ten sam obiektyw pasuje i tu i tu.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Baronessa w Sarmacji
Post Reply

Return to “Real, który nie istnieje”