Akcja w realiozie.

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami, w tym z realną polityką
Piotr Paweł I
Gadu-Gadu: 0
Tlen: -

Re: Akcja w realiozie.

Post by Piotr Paweł I »

Trzeba poszukać dobrych miejsc. Konwenty sf wydawały się bardzo dobre. Dworzec Centralny? Hmmm. Poszukajmy czegoś nietypowego.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Felix Polon von Sarm

Post by Felix Polon von Sarm »

Można też reklamować poprzez Facebooka. Widziałem kiedyś stronę Sarmacji. Kto nią administruje? Można by tam napisać taki post promocyjny. Opisać co i jak. Można w dwóch językach: najpierw w teutońskim, a potem po Polsku. Jeśli jest tylko po teutońsku nikt nie rozumie o co w ogóle chodzi. Niestety reklamy są płatne ale można urządzić zbiórkę, może ktoś się dorzuci? Jeden dzień kampanii kosztuje 4,20zł. Facebook rekomenduje aby kampania trwała co najmniej cztery dni. Czyli przykładowo przy kwocie 100 złotych dziennie dotrzemy do 3100-9100 Polaków w wieku 13-35 lat. Takie są przewidywania przy próbach na mojej witrynie:

Image

Image

Co Wy na to?
Felix Polon -
Przewodniczący i założyciel Nacjonalistycznej partii Sarmacji
Image
Piotr Paweł I

Post by Piotr Paweł I »

Jest i strona Hasselandu. Ale ja mam takie średnio pozytywne refleksje z reklamy za 20, 50 czy nawet 100 zł na FB - dotrze się do nawet 5000 osób, z czego ze 20 zwróci uwagę, a może jedna się zainteresuje...
Piotr de Zaym
Diuk Sarmacki
Eugeniusz Maat

Post by Eugeniusz Maat »

Problem z reklamami na Facebooku jest taki że mało kto w to kilka. Ja nigdy w żadną reklamę szczerzę mówiąc nie kliknąłem. Ale jeśli już koniecznie ktoś by chciał taką reklamę zrobić to w tym przypadku wydaje mi się, że język polski jest lepszym wyjściem.
Úr Burgmáster ik úrs Auterra
Image
KHS

Post by KHS »

Niech każdy wstawi na fb zaproszenie do Księstwa Sarmacji zobaczymy jaki będzie efekt. Nawet jak dojdzie 100 nowych i 10 zostanie to będzie wielki sukces.

Ewentualnie załóżcie konto na tik toku jak pewien prezydent.
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra
Mat
The Earth without "eh" is just "art"
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Prawda jest taka, że nie ma złotego środka w formie reklamy, która dałaby nam jak najwięcej korzyści za stosunkowo najniższą cenę. Ja osobiście bym spróbował z reklamą na FB za 50-100 zł. Warto jednak obserwować rozwój IG Królestwa Teutonii. Sam jestem ciekaw jak w perspektywie może się to przełożyć na nowych mieszkańców.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Eugeniusz Maat

Post by Eugeniusz Maat »

Hmmm...

Jak to poniżej zostało wyliczone za 4 dni płacimy 100 zł. I dotrzemy od 3000 do 9000 ludzi (swoją drogą spory rozstrzał), z czego przy optymistycznych szacunkach zajrzy do nas jakieś 5% (155-455), ale ile osób z tej liczby założy konto? Załóżmy optymistycznie, że 30% (46-136). Taki przyrost użytkowników to dużo, chociaż nie jestem pewny czy aż tyle osób tu przyjdzie po naszej reklamie. Pamiętajmy jeszcze o tym, że nie mamy certyfikatu bezpieczeństwa :lol:

Podsumowując nie mam pojęcia czy reklama na FB to dobry pomysł. Niby z wyliczeń opłacałoby się to, ale jakoś nie jestem przekonany.

A co do Instagrama, myślę, że efekty będzie można ocenić obiektywnie gdzieś za miesiąc. A nawet jeśli nie będzie żadnych profitów z profilu Teutonni to i tak będę go prowadził, bo świetne się przy tym bawię :D
Úr Burgmáster ik úrs Auterra
Image
KHS

Post by KHS »

Dlaczego przedział wiekowy jest tak niski? :ugeek: Ja, jak zaczynałem miałem mniej niż 10 lat :)

Zostałem wychowany w Sarmacji.
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra
Mat
The Earth without "eh" is just "art"
Piotr Paweł I

Post by Piotr Paweł I »

Powtarzam: ja reklamowałem na FB akcję społeczną prowadzoną przez NGO - za kwoty 50 - 100 zł. I odzew był bardzo skromny. Może zbadajcie reklamy na Instagramie - podobno tam jest ich niewiele i dlatego można coś tanio i skutecznie zrobić? Ja nie jestem instagramowcem...
Piotr de Zaym
Diuk Sarmacki
Felix Polon von Sarm

Post by Felix Polon von Sarm »

A co Wy na pomysł utworzenia nakładki na FB? Jakby ktoś chciał w ramach mojej partii stworzyłem taką najprostszą. Jakby ktoś chciał zmienić daję link:

https://www.facebook.com/profilepicframes/?overlay_source_object_id=122488489423811&selected_overlay_id=543400349928980&__tn__=HH-R

Chociaż ma to mniejszy zasięg niż ulotki lub reklama, ale jednak zawsze to coś. :D
Attachments
Tak się prezentuje na moim profilu
Tak się prezentuje na moim profilu
Felix Polon -
Przewodniczący i założyciel Nacjonalistycznej partii Sarmacji
Image
Post Reply

Return to “Real, który nie istnieje”