Projekt odbudowy Feru - Fer 2.0

Tu rozmawiamy na tematy związane z Starosarmacją

Moderator: Starosarmacja: władze

Regulamin forum
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I
Ramsey

Re: Projekt odbudowy Feru - Fer 2.0

Post autor: Ramsey » 11 paź 2017, o 19:11

Witam!
Chciałbym aby władze Feru nie zapomniały o drużynie piłkarskiej MKS Sailor Fer grającej w drugiej klasie. W tym momencie musimy płacić innym klubom za wypożyczanie nam przestrzeni treningowej oraz stadionów na rozegranie meczy. Proszę o rozpoczęcie jakichkolwiek działań w tą stronę aby odbudowano stadion i bazę treningową.

Z poważaniem Aaron Ramsey, trener MKS Sailor Fer.
Ramsey
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Remigiusz L.
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Remigiusz L. » 12 paź 2017, o 16:23

Ramsey pisze:Witam!
Chciałbym aby władze Feru nie zapomniały o drużynie piłkarskiej MKS Sailor Fer grającej w drugiej klasie. W tym momencie musimy płacić innym klubom za wypożyczanie nam przestrzeni treningowej oraz stadionów na rozegranie meczy. Proszę o rozpoczęcie jakichkolwiek działań w tą stronę aby odbudowano stadion i bazę treningową.

Możecie się chyba ulokować w dawnym stadionie Piratów z Feru (o ile nie zniszczyło go trzęsienie).

BTW dlaczego na SG wśród miast STS Fer się nie wyświetla?
Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
El Dictatore del Distrito de Tropicana

Awatar użytkownika
rybczak

Post autor: rybczak » 16 paź 2017, o 13:48

Został objęty kwarantanną przez to, że zarządzca nie kupował zup.

Co do bazy treningowej - moje prywatne lotnisko oraz baza Krokodyli stoją otworem na czas odbudowy miasta.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek

Awatar użytkownika
Grimknur

Post autor: Grimknur » 25 paź 2017, o 10:12

Ramsey pisze:Witam!

Uszanowanie!

Chciałbym poinformować iż informacja o drużynie MKS Sailor Fer zawarta jest w zakładce na stronie Feru.

Istnieje też plan rozbudowy czegoś dla miasta, ale ze względu na moje ostatnie trudności z wolnym czasem, wszystko rozciąga mi się w planach. Przez dłuższy czas byłem też niedostępny i nie wiem jak z wolnym czasem będzie w najbliższej przyszłości, ale postaram się, by Fer nie został zapomniany. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Grimknur

Post autor: Grimknur » 25 paź 2017, o 10:15

rybczak pisze:Został objęty kwarantanną przez to, że zarządzca nie kupował zup.

Co do bazy treningowej - moje prywatne lotnisko oraz baza Krokodyli stoją otworem na czas odbudowy miasta.
Tutaj dałem ciała na całej linii, zupełnie zapomniałem o konieczności wrzucania zup do garów, prócz braku czasu nie mam nic na swoją obronę.

Jedyne czym się mogę pochwalić to częściowe przeniesienie starej strony (obecnie jest to skansen / obiekt historyczny) do nowoczesnego stylu. Nie sprawdzałem i nie modyfikowałem jednak treści, póki co będą w oryginale).
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tu się toczy życie Starosarmacji”