Kandydat nr 6 -> Kandydaci nr 4 oraz inni

Tutaj kandydaci rozwieją Wasze wyborcze wątpliwości oraz odpowiedzą na Wasze pytania.
Forum rules
Termin debaty: wtorek 21.07 - piątek 24.07
Zasady debaty
Krzysztof Hans
Gadu-Gadu: 7260161
Tlen: poland1020
Location: Mikr. Trizondal (Rottera) i Sarmacja (Eldorat) / Real. Trzciana k. Bochni

Re: Kandydat nr 6 -> Kandydaci nr 4 oraz inni

Post by Krzysztof Hans »

Joahim-von-R wrote:
Krzysztof Hans wrote:Raczej nie choć takie pokusy się pojawiają. Sclavinia mimo wszystko to mój dom a za majstrowanie prxy regionie i tak prędzej czy później rozliczy kogoś historia :roll:
Wicehrabio. Proszę przestać Sclavinię regionem. Teutonię i Baridas też proszę nie nazywać regionem. Bo to są państwa stowarzyszone.

I czemu niby historia rozliczy reformatorów, a nie tych, którzy stają na ich drodze?
Ja mogę przestać ale proszę to powiedzieć tex administratorom Forum Centralnego gdyż na tutaj państwa stowarzyszone ciągle określane są sarmackimi krainami a więc regionami.
Historia rozliczy reformatorów gdyż przykład RSiT pokazuje że łatwo przedobrzyć i zepsuć coś co działało bardzo dobrze. Mam odczucie że owi reformatorzy nie lubią stabilności bo wtedy też nie lubili - historia lubi się powtarzać :(
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Konfederacji Sclavinii
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska.
-----
Postaw na Novą Sclavinię - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Joahim-von-R

Re: Kandydat nr 6 -> Kandydaci nr 4 oraz inni

Post by Joahim-von-R »

Krzysztof Hans wrote:Ja mogę przestać ale proszę to powiedzieć tex administratorom Forum Centralnego gdyż na tutaj państwa stowarzyszone ciągle określane są sarmackimi krainami a więc regionami.
Ech... Bo tak jest fajniej?
Historia rozliczy reformatorów gdyż przykład RSiT pokazuje że łatwo przedobrzyć i zepsuć coś co działało bardzo dobrze. Mam odczucie że owi reformatorzy nie lubią stabilności bo wtedy też nie lubili - historia lubi się powtarzać :(
Och, stabilność jest potrzebna. Ale czasem trzeba ją lekko (a czasem wręcz na maksa) zaburzyć, żeby nie zrobiło się nudno.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Post Reply

Return to “Debata Przedwyborcza - lipiec 2020”