Kłaniam się

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Niegosław___Sarewicz

Kłaniam się

Post by Niegosław___Sarewicz »

Witam i o zdrowie pytam!
Jam jest Salvadore van der Saar. Wszelkie pytania o cel mojego przybycia oraz to, kim jestem w rzeczywistości, pozostaną bez odpowiedzi, aczkolwiek wszystko stanie się jasne wtedy, kiedy uczynione zostanie to, co uczynione zostać musi.
/—/ dr net. Niegosław ob. Sarewicz
Grimknur
Gadu-Gadu: 0

Re: Kłaniam się

Post by Grimknur »

Witaj w Księstwie Sarmacji.

Nie musisz mi odpowiadać, ale z czystej ciekawości aż spytam, w jakim celu przybyłeś i kim jesteś w rzeczywistości? Ja ten przykład w Księstwie Sarmacji jestem świniakiem, którego niektórzy nawet lubią, a niektórzy już nie. A w rzeczywistości jestem prawie takim samym człowiekiem jak inni, tylko grubym jak świnia (prywatna opinia niepotwierdzona zdaniem innych osób). ;)

No i jeśli jeszcze nie zdecydowałeś gdzie chciałbyś zamieszkać (a wierz mi, że fajnie gdzieś mieszkać), to zapraszam do Starosarmacji, a szczególnie do zburzonego trzęsieniem ziemi Feru, jak wszystko dobrze pójdzie to już wkrótce ruszymy proces (nie!, nie będziemy nikogo sądzić) naprawczy miasta. :)

Także kończąc, witaj w Księstwie Sarmacji.

PS lubię nawiasy, Janek.
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ImageImage
Niegosław___Sarewicz

Dziękuję za powitanie i zaproszenie, o wielka i potężna świnio zwana powszechnie Grimknurem, aczkolwiek, tak między nami, to wolę raczej burzyć, niż odbudowywać zniszczone, a więc tymże zaproszeniem raczej Waszmość zniechęcił mnie do zamieszkania w Ferze, niż zachęcił.
AFvTD

Post by AFvTD »

Witam ;D skoro lubimy burzyć to zapraszam do mojego domu w Almerze :) muszę zburzyć stara stodole xD
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Tadhg

Post by Tadhg »

Witaj w Sarmacji!

Zapraszam cię do odwiedzenia Sclavinii. Niezmiernie miło będzie mi gościć cię w Eldoradzie. Jeżeli szanowny pan zechciał by złożyć wizytę na Sclavinskiiej ziemi to jestem do dyspozycji. Przy okazji proponuje zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat krainy Jednorożca:

System Konsulatu Sclavinii "Odolanis",
Strona Konsulatu
Forum, gdzie odbywa się nasze v-życie
Wniosek o wsparcie dla nowych mieszkańców Konsulatu
Strona Konsulatu w Systemie Sarmackim

W razie pytań zapraszam do wysyłania je do Konsula lub mnie.

Życzę miłego pobytu.
(-)Tymoteusz von Hohenzollern, Prokonsul Propagandy
Niech Trwa Ostateczna Krucjata!
Image
Julian FER

Post by Julian FER »

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.

Image

Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

(-) st. szer.Julian Fer at Atera
Oficer Dyżurny
Niegosław___Sarewicz

Arin wrote:Zapraszam cię do odwiedzenia Sclavinii. Niezmiernie miło będzie mi gościć cię w Eldoradzie.

Czy to wirtualne Eldorado jest podobnie istniejące, a raczej nieistniejące jak to realne? A jeśli istnieje, to ile tam macie złota i kto jest nim oklejany? :D

Julian FER wrote:Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.

A skądże u Waszmościa wniosek, że jam nie chce zostać? Czyżem się przedstawił tylko jako przechodzień w drodze do Eldorado, czy też nie? A skoro wie już Waszmość, iż część owych przechodniów nie wraca już do krainy Sarmacyą zwanej, to czy o czymś nie musi to świadczyć?
Remigiusz L.

Post by Remigiusz L. »

Wszelkie pytania o cel mojego przybycia oraz to, kim jestem w rzeczywistości, pozostaną bez odpowiedzi

W takim razie zapraszam na Tropicanę! Nie pytamy tam kto zacz i jaką ma przeszłość, ważne żeby umiał machać kordelasem!
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Image
Niegosław___Sarewicz

Tropicanę, waść powiada, a co lub kogo dałoby się tam tropić? Rozumiem, że wszyscy mieszkańcy tego miasta to psy tropiące, zatrudnione przez Waszmościa do tropienia, lecz nie zwierzyny, lecz ludzi, którzy komuś nie odpowiadają?
Remigiusz L.

Post by Remigiusz L. »

Salvadore wrote:Tropicanę, waść powiada, a co lub kogo dałoby się tam tropić? Rozumiem, że wszyscy mieszkańcy tego miasta to psy tropiące, zatrudnione przez Waszmościa do tropienia, lecz nie zwierzyny, lecz ludzi, którzy komuś nie odpowiadają?

No, mi amigo, Tropicana to wyspa lasów tropikalnych i piratów ;) Aczkolwiek nie wątpię, że władający nią El dictatore posiada jakichś tropicieli :twisted:
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Image
Locked

Return to “Przywitaj się”