Witam z powrotem!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Locked
Ramsey

Witam z powrotem!

Post by Ramsey »

Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?
Ramsey
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Re: Witam z powrotem!

Post by Laurẽt »

Szanowny Mieszkańcu!

Miło, że zechciał Pan wrócić na mikronacyjne ziemie oraz zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Jeśli Szanowny Pan zechciał by złożyć wizytę w Baridasie to jestem do dyspozycji (w sprawie, o której Pan wspominał pracy również). Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,
- Baridajski Urząd Pracy.

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.

Życzę miłego pobytu.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Marszałek Baridasu
Ramsey

Post by Ramsey »

Jednak wolałbym zostać w moim rodzimym mieście Grodzisku. Jeżeli jest możliwość pracy na odległość lub dojeżdżania to z chęciom przejrzę tamtejsze oferty pracy.
Ramsey
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Ramsey wrote:Jednak wolałbym zostać w moim rodzimym mieście Grodzisku. Jeżeli jest możliwość pracy na odległość lub dojeżdżania to z chęciom przejrzę tamtejsze oferty pracy.

Praca na odległość też wchodzi w grę :)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
AFvTD

Post by AFvTD »

;) Jest tyle agencji prasowych. Tutaj polecę jednak NAM, nie Herolda. Przyczyny nie podaje, można się domyślić.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Tomasz Liberi

Post by Tomasz Liberi »

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.

Image

Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

(-) mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Michal_Feliks

Post by Michal_Feliks »

Ramsey wrote:Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?

Witam Aaronie,

Mam nadzieje ze pozycja srodkowego pomocnika zadowoli Twoje wymagania?

Z pozdrowieniami,
Arsene Wenger
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Image
Sławomir Wikidajło
Gadu-Gadu: 6003560

Post by Sławomir Wikidajło »

Ramsey wrote:Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?

Zapraszam do Niezależnej Agencji Mediów. Piszemy kiedy chcemy i na jakie tematy chcemy. Co nas interesuje o tym piszemy. http://www.sarmacja.org/instytucja/profil/S00180
Image
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło. Starszy Szeregowy żandarmerii wojskowej w KWS, Redaktor "Krzywego Kowadła", Poseł w Wielkim Sejmie. Właściciel Niezależnej agencji mediów.
Wicemarszałek Sejmu 6003560 Mój nr. GG Masz temat? Pisz.
Wincenty Wałachowski

Post by Wincenty Wałachowski »

Witamy w KS-ach po raz kolejny. Mam nadzieję , że powtórny pobyt nie będzie mniej owocny niż pierwszy :)
(-) Wincenty Wałachowski
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

Witam ponownie w Sarmacji :)

Wspaniale, że udalo się Panu powrócić. Mam nadzieję, że na dłużej, na dobre... i złe ;)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Locked

Return to “Przywitaj się”