Witam z powrotem!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Regulamin forum
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Ramsey

Witam z powrotem!

Post autor: Ramsey » 3 lip 2017, o 21:09

Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?
Ramsey
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Witam z powrotem!

Post autor: Laurencjusz » 3 lip 2017, o 21:13

Szanowny Mieszkańcu!

Miło, że zechciał Pan wrócić na mikronacyjne ziemie oraz zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Jeśli Szanowny Pan zechciał by złożyć wizytę w Baridasie to jestem do dyspozycji (w sprawie, o której Pan wspominał pracy również). Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,
- Baridajski Urząd Pracy.

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.
Życzę miłego pobytu.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Marszałek Baridasu

Ramsey

Post autor: Ramsey » 3 lip 2017, o 21:21

Jednak wolałbym zostać w moim rodzimym mieście Grodzisku. Jeżeli jest możliwość pracy na odległość lub dojeżdżania to z chęciom przejrzę tamtejsze oferty pracy.
Ramsey

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 3 lip 2017, o 21:25

Ramsey pisze:Jednak wolałbym zostać w moim rodzimym mieście Grodzisku. Jeżeli jest możliwość pracy na odległość lub dojeżdżania to z chęciom przejrzę tamtejsze oferty pracy.
Praca na odległość też wchodzi w grę :)
Obrazek
(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA

Awatar użytkownika
Jihymed

Post autor: Jihymed » 3 lip 2017, o 22:23

;) Jest tyle agencji prasowych. Tutaj polecę jednak NAM, nie Herolda. Przyczyny nie podaje, można się domyślić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomasz Liberi

Post autor: Tomasz Liberi » 3 lip 2017, o 23:04

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.
Obrazek
Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ
(-) mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny
ppłk Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej

Awatar użytkownika
Michal_Feliks

Post autor: Michal_Feliks » 3 lip 2017, o 23:09

Ramsey pisze:Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?

Witam Aaronie,

Mam nadzieje ze pozycja srodkowego pomocnika zadowoli Twoje wymagania?

Z pozdrowieniami,
Arsene Wenger
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławomir Wikidajło
Gadu-Gadu: 6003560

Post autor: Sławomir Wikidajło » 4 lip 2017, o 22:23

Ramsey pisze:Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?

Zapraszam do Niezależnej Agencji Mediów. Piszemy kiedy chcemy i na jakie tematy chcemy. Co nas interesuje o tym piszemy. http://www.sarmacja.org/instytucja/profil/S00180
Obrazek
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło. Starszy Szeregowy żandarmerii wojskowej w KWS, Redaktor "Krzywego Kowadła", Poseł w Wielkim Sejmie. Właściciel Niezależnej agencji mediów.
Wicemarszałek Sejmu 6003560 Mój nr. GG Masz temat? Pisz.

Wincenty Wałachowski

Post autor: Wincenty Wałachowski » 4 lip 2017, o 22:31

Witamy w KS-ach po raz kolejny. Mam nadzieję , że powtórny pobyt nie będzie mniej owocny niż pierwszy :)
(-) Wincenty Wałachowski

Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Post autor: Hugo » 11 lip 2017, o 10:38

Witam ponownie w Sarmacji :)

Wspaniale, że udalo się Panu powrócić. Mam nadzieję, że na dłużej, na dobre... i złe ;)
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Zablokowany

Wróć do „Przywitaj się”