Page 1 of 1

Witam z powrotem!

Posted: 3 Jul 2017, o 20:09
by Ramsey
Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?

Re: Witam z powrotem!

Posted: 3 Jul 2017, o 20:13
by Laurẽt
Szanowny Mieszkańcu!

Miło, że zechciał Pan wrócić na mikronacyjne ziemie oraz zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Jeśli Szanowny Pan zechciał by złożyć wizytę w Baridasie to jestem do dyspozycji (w sprawie, o której Pan wspominał pracy również). Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,
- Baridajski Urząd Pracy.

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.


Życzę miłego pobytu.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Marszałek Baridasu

Re: Witam z powrotem!

Posted: 3 Jul 2017, o 20:21
by Ramsey
Jednak wolałbym zostać w moim rodzimym mieście Grodzisku. Jeżeli jest możliwość pracy na odległość lub dojeżdżania to z chęciom przejrzę tamtejsze oferty pracy.

Re: Witam z powrotem!

Posted: 3 Jul 2017, o 20:25
by Laurẽt
Ramsey wrote:Jednak wolałbym zostać w moim rodzimym mieście Grodzisku. Jeżeli jest możliwość pracy na odległość lub dojeżdżania to z chęciom przejrzę tamtejsze oferty pracy.

Praca na odległość też wchodzi w grę :)

Re: Witam z powrotem!

Posted: 3 Jul 2017, o 21:23
by AFvTD
;) Jest tyle agencji prasowych. Tutaj polecę jednak NAM, nie Herolda. Przyczyny nie podaje, można się domyślić.

Re: Witam z powrotem!

Posted: 3 Jul 2017, o 22:04
by Tomasz Liberi
Witaj w Sarmacji !!!


Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.

Image


Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

(-) mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny

Re: Witam z powrotem!

Posted: 3 Jul 2017, o 22:09
by Michal_Feliks
Ramsey wrote:Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?Witam Aaronie,

Mam nadzieje ze pozycja srodkowego pomocnika zadowoli Twoje wymagania?

Z pozdrowieniami,
Arsene Wenger

Re: Witam z powrotem!

Posted: 4 Jul 2017, o 21:23
by Sławomir Wikidajło
Ramsey wrote:Niestety praca, obowiązki i inne rzeczy związane z realiozą nie pozwoliła mi na to aby ostatnio długo zagościć w tej krainie. Uznajmy że wyjechałem na bardzo długą wyprawę po krajach mikronacji w celach turystycznych jak i zarobkowych. Pozdrawiam was wszystkich i cieszę się z powrotu na stare śmieci. Znalazłem zakwaterowanie w Grodzisku naszym pięknym mieście i szukam pracy. Teraz wieczorami mam wiele wolnego czasu. Szukam pracy w której miałbym elastyczne godziny pracy. Nie wiem, może jakaś gazeta? Organizowanie imprez?Zapraszam do Niezależnej Agencji Mediów. Piszemy kiedy chcemy i na jakie tematy chcemy. Co nas interesuje o tym piszemy. http://www.sarmacja.org/instytucja/profil/S00180
Image

Re: Witam z powrotem!

Posted: 4 Jul 2017, o 21:31
by Wincenty Wałachowski
Witamy w KS-ach po raz kolejny. Mam nadzieję , że powtórny pobyt nie będzie mniej owocny niż pierwszy :)

Re: Witam z powrotem!

Posted: 11 Jul 2017, o 09:38
by Hugo
Witam ponownie w Sarmacji :)

Wspaniale, że udalo się Panu powrócić. Mam nadzieję, że na dłużej, na dobre... i złe ;)