Powitanie

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Locked
AG630

Powitanie

Post by AG630 »

Dzien dobry, a raczej dobry wieczor.
Jest pozna godzina, ale postanowilem, ze nie pojde spac poki sie z wami wszystkimi nie przywitam. Na imie mam Konrad Kwiatkowski i pochodze z Pily z zawodu jestem ciesla.
W Sarmacji to konkretnie nie wiem co chcialbym robic, gdyz nie mam zadnego doswiadczenia i do konca nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale mam nadzieje w najblizszym czasie sie dowiedziec.
AFvTD
Gadu-Gadu: 0

Re: Powitanie

Post by AFvTD »

Serdecznie witam :)
Jestem Jihymed Niezyd, mieszkam w Almerze, gdzie serdecznie cię zapraszam.
Zachęcam do kontaktu, może być tutaj, może być przez pocztę konną(w bocznym panelu Listy). Myślę że pomogę. ;)

W Sarmacji można robić wiele różnych rzeczy. Pisać reportaże, tworzyć sztukę, architekturę, meble w zasadzie też chociaż dużo to o nich w Sarmacji nie ma. Jest kulinaria, chociaż jedyną osobą która tym się tutaj zajmowała odeszła (chwila ciszy ku jej pamięci) przyroda, historia, polityka... Długo by wymieniać. :) Można tu robić dosłownie wszystko ;)
(No może poza realnym życiem, real zawsze najważniejszy to jest prawda oświecona ;))
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Julian FER

Post by Julian FER »

Witam!

Miło jest zobaczyć nową twarz na sarmackiej ziemi. Życzę powodzenia i zapraszam do Królestwa Baridasu :)
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Niegosław___Sarewicz

Post by Niegosław___Sarewicz »

AG630 wrote:Dzien dobry, a raczej dobry wieczor.

Bez urazy, jednakowoż "dobranoc" lepiej by pasowało.

AG630 wrote:Jest pozna godzina, ale postanowilem, ze nie pojde spac poki sie z wami wszystkimi nie przywitam. Na imie mam Konrad Kwiatkowski i pochodze z Pily z zawodu jestem ciesla.
W Sarmacji to konkretnie nie wiem co chcialbym robic, gdyz nie mam zadnego doswiadczenia i do konca nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale mam nadzieje w najblizszym czasie sie dowiedziec.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na przykład, według pewnego osobnika i osobników mu podległych, polega na stosowaniu się bezwzględnie do tegoż tu poradnika, niczym członek NSDAP do "Mein Kampf" Hitlera i wykonywaniu poleceń tegoż osobnika, którego nazwiska zażyczył sobie innym osobnikom niż on sam nie wymawiać. Choć jam odradza tą opcję.
/—/ dr net. Niegosław ob. Sarewicz
Tomasz Liberi

Post by Tomasz Liberi »

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.

Image

Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

(-) mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Szanowny Mieszkańcu Almery!

Miło, że zechciał Pan zamieszkać na baridajskiej ziemi oraz zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie ugościć w Królestwie Baridasu. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,
- Baridajski Urząd Pracy.

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.

Życzę miłego pobytu.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Marszałek Baridasu
AG630

Post by AG630 »

Dziękuje wszystkim za bardzo ciepłe przywitanie mnie w kręgach Sarmacji.
Cały czas sie zapoznaje z regulaminem także proszę o wyrozumiałość jesli nie bede sie stosował.
Daniel J. Tauer-Krak

Post by Daniel J. Tauer-Krak »

Witaj
Image
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

Witam w Księstwie Sarmacji :)

Zapraszam przede proszę przede wszystkim do poznania siebie - proszę nam przybliżyć nam swoje zainteresowania, umiejętności, nie tylko od strony wirtualnej, żebyśmy mogli doradzić czym mógłby się Pan zająć. Sarmacja oferuje niemal wszystkie v-zajęcia ;)

Zapraszam do wszelkiej aktywności, a gdy pojawią się wątpliwości - proszę pytać; moja skrzynka pocztowa jest pojemna ;)

Życzę miłej zabawy :)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Locked

Return to “Przywitaj się”