Powitanie

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Regulamin forum
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
AG630

Powitanie

Post autor: AG630 » 6 lip 2017, o 04:55

Dzien dobry, a raczej dobry wieczor.
Jest pozna godzina, ale postanowilem, ze nie pojde spac poki sie z wami wszystkimi nie przywitam. Na imie mam Konrad Kwiatkowski i pochodze z Pily z zawodu jestem ciesla.
W Sarmacji to konkretnie nie wiem co chcialbym robic, gdyz nie mam zadnego doswiadczenia i do konca nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale mam nadzieje w najblizszym czasie sie dowiedziec.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Jihymed
Gadu-Gadu: 0

Re: Powitanie

Post autor: Jihymed » 6 lip 2017, o 09:35

Serdecznie witam :)
Jestem Jihymed Niezyd, mieszkam w Almerze, gdzie serdecznie cię zapraszam.
Zachęcam do kontaktu, może być tutaj, może być przez pocztę konną(w bocznym panelu Listy). Myślę że pomogę. ;)

W Sarmacji można robić wiele różnych rzeczy. Pisać reportaże, tworzyć sztukę, architekturę, meble w zasadzie też chociaż dużo to o nich w Sarmacji nie ma. Jest kulinaria, chociaż jedyną osobą która tym się tutaj zajmowała odeszła (chwila ciszy ku jej pamięci) przyroda, historia, polityka... Długo by wymieniać. :) Można tu robić dosłownie wszystko ;)
(No może poza realnym życiem, real zawsze najważniejszy to jest prawda oświecona ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Julian FER

Post autor: Julian FER » 6 lip 2017, o 10:28

Witam!

Miło jest zobaczyć nową twarz na sarmackiej ziemi. Życzę powodzenia i zapraszam do Królestwa Baridasu :)
(-) Julian hr. Fer at Atera

Awatar użytkownika
Salvadore

Post autor: Salvadore » 6 lip 2017, o 11:27

AG630 pisze:Dzien dobry, a raczej dobry wieczor.
Bez urazy, jednakowoż "dobranoc" lepiej by pasowało.
AG630 pisze:Jest pozna godzina, ale postanowilem, ze nie pojde spac poki sie z wami wszystkimi nie przywitam. Na imie mam Konrad Kwiatkowski i pochodze z Pily z zawodu jestem ciesla.
W Sarmacji to konkretnie nie wiem co chcialbym robic, gdyz nie mam zadnego doswiadczenia i do konca nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale mam nadzieje w najblizszym czasie sie dowiedziec.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na przykład, według pewnego osobnika i osobników mu podległych, polega na stosowaniu się bezwzględnie do tegoż tu poradnika, niczym członek NSDAP do "Mein Kampf" Hitlera i wykonywaniu poleceń tegoż osobnika, którego nazwiska zażyczył sobie innym osobnikom niż on sam nie wymawiać. Choć jam odradza tą opcję.

Awatar użytkownika
Tomasz Liberi

Post autor: Tomasz Liberi » 6 lip 2017, o 19:09

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.
Obrazek
Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ
(-) mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny
ppłk Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 6 lip 2017, o 21:31

Szanowny Mieszkańcu Almery!

Miło, że zechciał Pan zamieszkać na baridajskiej ziemi oraz zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie ugościć w Królestwie Baridasu. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,
- Baridajski Urząd Pracy.

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.
Życzę miłego pobytu.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Marszałek Baridasu

AG630

Post autor: AG630 » 7 lip 2017, o 11:47

Dziękuje wszystkim za bardzo ciepłe przywitanie mnie w kręgach Sarmacji.
Cały czas sie zapoznaje z regulaminem także proszę o wyrozumiałość jesli nie bede sie stosował.

Awatar użytkownika
Daniel J. Tauer-Krak

Post autor: Daniel J. Tauer-Krak » 9 lip 2017, o 11:16

Witaj
Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,

Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Post autor: Hugo » 11 lip 2017, o 11:26

Witam w Księstwie Sarmacji :)

Zapraszam przede proszę przede wszystkim do poznania siebie - proszę nam przybliżyć nam swoje zainteresowania, umiejętności, nie tylko od strony wirtualnej, żebyśmy mogli doradzić czym mógłby się Pan zająć. Sarmacja oferuje niemal wszystkie v-zajęcia ;)

Zapraszam do wszelkiej aktywności, a gdy pojawią się wątpliwości - proszę pytać; moja skrzynka pocztowa jest pojemna ;)

Życzę miłej zabawy :)
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Zablokowany

Wróć do „Przywitaj się”