Page 1 of 1

Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia - w realu :)

Posted: 10 Jul 2017, o 21:09
by VAT
Szanowni Państwo,

jak niektórzy wiedzą, a niektórzy nie wiedzą, ale pewnie się domyślają - patrząc na to jak ostatnio wygląda moje mikronacyjne życie - przez ostatnie tygodnie real nie pozwala mi na przesadnie aktywną zabawę w Sarmację i nic nie wskazuje też na to żeby to się miało zmienić. Doszedłem ostatnio do takiego momentu, gdy jakakolwiek aktywność w mikronacjach jest okupiona niewykonaniem jakiegoś realnego obowiązku, albo - co równie istotne - rezygnacją z oddania się jakiejś realnej przyjemności. Taka sytuacja nie wpływa korzystanie na jakość mojej zabawy w KSy, sprawiając, że coraz częściej jestem znużony tym, iż w ogóle do KS 'muszę' (w znaczeniu - jeśli chcę się bawić to muszę) zaglądać. Tak dalej być nie może i nie będzie.

Swoją drogą, pierwszy raz piszę takie pożegnanie, zawsze bowiem znikałem bez słowa - może to symptomatyczne...

Do sedna jednak. Serdecznie dziękuję wszystkim za dobrą zabawę - nie tylko przez te ostatnie miesiące, ale i przez długie lata mojego pobytu tutaj. Serdecznie dziękuję za wszystkie hucpy, intrygi, knowania, pomysły i wszystko inne, co od zawsze nieodłącznie związane było z zabawą w mikronacje. Odchodzę i raczej już nie wrócę (choć jak wiadomo - nigdy nie mów nigdy), chociaż nie wykluczam, że kilka razy do roku pojawię się na irc, ot tak, dla hucpy :)). Wszystkim, którzy ewentualnie chcieliby do mnie pisać w kwestii mojego odejścia od razu mówię - nie ma to wielkiego sensu, jako że raczej nie wejdę ani na moje konto w ks, ani na mojego maila ani na fb w przeciągu najbliższych kilku miesięcy, więc waszych wiadomości i tak nie odczytam. Tak naprawdę, nawet tego co napiszecie w tym wątku pewnie też nie odczytam, więc nie produkujcie się zanadto.

W związku z moim odejściem, zrzekam się wszystkich pełnionych przeze mnie funkcji jak również - co oczywiste - rezygnuję z ubiegania się o posadę asesora. Z bólem serca (bo naprawdę to lubiłem, ale jak odchodzić to odchodzić) rezygnuję z posady selekcjonera Księstwa Sarmacji w X11 (taktyka na jutrzejszy mecz jeszcze jest ustawiona, ale później już nie - żeby Was zmobilizować do wyboru nowego trenera; ze swojej strony polecam Vhrisa :)) Rezygnuję też z prowadzenia Słoników Sodomia (od jakiegoś czasu starałem się znaleźć trenera, który by mnie zastąpił, niestety nieskutecznie). Liczę jednak, że ktoś chętny się znajdzie, w końcu to klub legenda. Proszę również jakąś dobrą duszę żeby poinformował admina LK o tym, że odchodzę z FC Zielnybor (chociaż akurat w przypadku tego klubu - nie będzie wielkiej różnicy :D).

Ach, jeszcze jedno. Wszystko wskazuje na to, że niebawem przegram zakład o 100 000 lt z RCA. Jeśli więc ktoś będzie mi w przyszłości wypłacał jakieś pieniądze (choćby pensję za Trybunał za lipiec) to proszę by przelewy kierować prosto na konto RCA.

To by było na tyle.

Trzymajcie się, powodzenia, cześć!

Re: Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia - w realu :)

Posted: 11 Jul 2017, o 07:24
by t.demollari
Cóż, wielka szkoda. Flagi w x11 spuszczone do połowy masztu, tracimy jednego z lepszych trenerów. Podobnie pewnie w TK.

Powodzenia, gdziekolwiek będziesz ;)

Re: Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia - w realu :)

Posted: 11 Jul 2017, o 10:56
by Cudzoziemiec 1
Oj smuteczek.

Re: Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia - w realu :)

Posted: 11 Jul 2017, o 13:02
by Patryk Vindsor
Mimo że mało prawdopodobne że Pan to odczyta... życzę owocnego i co najważniejsze przyjemnego realnego życia :)

Re: Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia - w realu :)

Posted: 11 Jul 2017, o 21:07
by anglov
Ponieważ powiedziałeś, by nie produkować się za bardzo – nie będę. Choć żałuję mocno… Miałeś pomysł, jak Teutonia powinna wyglądać. Jako jeden z nielicznych.

Niemniej. Jak chcesz się zobaczyć w realu, to musisz zostawić na siebie namiary.

Re: Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia - w realu :)

Posted: 11 Jul 2017, o 21:21
by Joanna Izabela
Ja się pytam, co z moim wyjściem na wspólne piwo :|

Re: Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia - w realu :)

Posted: 11 Jul 2017, o 21:59
by Albert
Szkoda, wielka szkoda, ale widocznie tak musiało być. Powodzenia!

Re: Nie mówię żegnam, ale do zobaczenia - w realu :)

Posted: 15 Jul 2017, o 13:32
by Michaelus
VAT wrote: Rezygnuję też z prowadzenia Słoników Sodomia (od jakiegoś czasu starałem się znaleźć trenera, który by mnie zastąpił, niestety nieskutecznie). Liczę jednak, że ktoś chętny się znajdzie, w końcu to klub legenda.


Oczywiście, że klub legenda. Dlatego traktuję powyższe jako wpisanie Słoników na listę klubów poszukujących menadżerów.