Witajcie

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Wilhem Orański
Gadu-Gadu: 53381222

Witajcie

Post by Wilhem Orański »

Witajcie,
przybywam do Księstwa Sarmacji, mam nadzieję, że trochę na dłużej. W przeciągu dwóch lat mojej obecności w mikroświecie swoją działalność skupiałem bardziej na krajach historycznych (Rotria-Niderlandy-Skarland). Z tym właśnie bagażem doświadczeń zawędrowałem tutaj z nadzieją rozpoczęcia nowej przygody w tym państwie, o którym tyle słyszałem.

Przez większość czasu zajmowałem się grafiką (herby, ordery, loga, etc.), być może te moje skromne umiejętności do czegoś się przydadzą. W Sarmacji myślałem też nad działalnością wojskową i literacką (z chęcią posłucham porad, jak rozpocząć tego typu aktywność). Myślałem, by zamieszkać gdzieś w Starosarmacji lub Teutonii (tutaj wskazówki i propozycje również mile widziane ;) ).

Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne:
1) prosiłbym o zmienienie mojego nicku Basilio Aldobrandini (AG097) na Wilhelm Orański.
2) czy mogę wnioskować o pieniądze na start? /takiego wniosku wcześniej nie składałem, ale pierwszy raz do Sarmacji nie przybywam/

Pozdrawiam!
(—) Wilhelm J. Orański
Walerian von Moscow

Re: Witajcie

Post by Walerian von Moscow »

Serdecznie pana witamy i ja, choć mieszkam w Starosarmacji to polecam zamieszkać jednak polecam zamieszkać jednak w Teutoni gdyż jest to region o szerokiej autonomi ,z bogatą kulturą i historią. A także ma inteligentnego i ambitnego króla, który uczynił z Teutoni znaczącą i bogatą prowincję.
Wielki Jarl
Tadhg
Gadu-Gadu: 0

Post by Tadhg »

Cześć Wilhelm. Na tego nade mną nie patrz, troll. Ale tak czy inaczej rozgość się u nas :)
Image
rybczak

Post by rybczak »

Zapraszam na Tropicanę. Roboty wiele nie ma, pić można w opór. Czego chcieć więcej...
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Image
Tomasz Liberi

Post by Tomasz Liberi »

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.

Image

Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

(-) mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
AFvTD

Post by AFvTD »

Witam :) co do zmiany nicku trzeba jakis specjalny wniosek do NIA zlozyc.

Co do pieniazkow... Wydaje mi sie ze wniosek mozna zlozyc. Jak na moje, zostanie przyjety. A jak nie, to ja z libertami czasem nie mam co robic xD moge dac w prezencie z 2-5 tysiecy xD
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Joanna Izabela

Post by Joanna Izabela »

Najlepiej poczytać trochę o każdym miejscu i samemu wybrać to co komu odpowiada. Ogólnie teutończycy są mocno przywiązani do swojej małej ojczyzny. ;)
Co do pieniędzy na start to jak najbardziej możesz złożyć podanie.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Niegosław___Sarewicz

Post by Niegosław___Sarewicz »

Witam i o zdrowie Waszmościa pytam. Zamieszkajże waść, gdzie sobie waść życzysz, jednakowoż świadom bądźże, iż do Baridasu osobnikom od nadzwyczajnej kasty Hohenzollernów wstępować nie radzę :P
/—/ dr net. Niegosław ob. Sarewicz
Wilhem Orański
Gadu-Gadu: 53381222

Post by Wilhem Orański »

ДЯIП wrote:Cześć Wilhelm. Na tego nade mną nie patrz, troll. Ale tak czy inaczej rozgość się u nas :)

Cześć, miło mi poznać ;)

rybczak wrote:Zapraszam na Tropicanę. Roboty wiele nie ma, pić można w opór. Czego chcieć więcej...

Dzięki za polecenie, acz postanowiłem zamieszkać w Grodzkisku, zobaczymy czy jest to faktycznie tak idealne, jak wynika to z opisu.

Jihymed wrote:Witam :) co do zmiany nicku trzeba jakis specjalny wniosek do NIA zlozyc.
Co do pieniazkow... Wydaje mi sie ze wniosek mozna zlozyc. Jak na moje, zostanie przyjety. A jak nie, to ja z libertami czasem nie mam co robic xD moge dac w prezencie z 2-5 tysiecy xD

Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł mi wytłumaczyć co to NIA i gdzie taki wniosek można złożyć. A co libertów - jeśli faktycznie aż tak zalegają, to nie pogardzę, szczególnie na początku ;)

Carmen Laurent wrote:Co do pieniędzy na start to jak najbardziej możesz złożyć podanie.

Problem - moim zdaniem - w tym, że już kiedyś mieszkałem w Sclavinii. Co prawda krótko, ale jednak...

Salvadore wrote:Witam i o zdrowie Waszmościa pytam. Zamieszkajże waść, gdzie sobie waść życzysz, jednakowoż świadom bądźże, iż do Baridasu osobnikom od nadzwyczajnej kasty Hohenzollernów wstępować nie radzę :P

Witam i ja! Spokojnie, noszę inne rodowe nazwisko, z którego jestem bardzo dumny, więc Hohenzollernem raczej nie zostanę ;) Ale i tak postanowiłem zamieszkać w Starosarmacji.
(—) Wilhelm J. Orański
AFvTD

Post by AFvTD »

NIA, czyli naczelna izba architektury, dba o stronę KS i Forum. Odpowiedni wniosek można złożyć tutaj

Co do Baridasu i rodu von Hohenzollern, proszę nie słuchac Salvadore, po prostu ma on jakieś spięcie, nawet nie wiem o co xD
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Locked

Return to “Przywitaj się”