Witajcie

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Re: Witajcie

Post by Hugo »

Witam w Księstwie Sarmacji :)

Cieszę się postanowił Pan powrócić do Sarmacji.

Graficy chyba nigdy w Księstwie nie narzekali na brak pracy - jak nie ktoś poszukuje grafika, to przecież samemu można coś sarmackiego, mikronacyjnego stworzyć i podzielić się z nami. Literaci też nie nudzą się u nas - słowo pisane, narracja są nam niezbędne, w dużej mierze tworzą Księstwo. Co do wojska, to do KSZ można się od razu zgłaszać, do czego zresztą serdecznie zapraszam.

Zapraszam do wszelkiej aktywności, a gdy pojawią się wątpliwości - proszę pytać; moja skrzynka pocztowa jest pojemna ;)

Życzę miłej zabawy :)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Wespucci

Post by Wespucci »

Jihymed wrote:Co do Baridasu i rodu von Hohenzollern, proszę nie słuchac Salvadore, po prostu ma on jakieś spięcie, nawet nie wiem o co xD

Salvadore ma zwarcie. Iks de.

Wracając do tematu przewodniego - witam bardzo serdecznie ponownie. Zapraszam do odwiedzenia Królestwa Baridasu, czy Starosarmacji gdzie rządzi przekupna bestia. Jeśli chodzi o miasta, to polecam Almerę i Czarnolas.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Post by Laurẽt »

Szanowny Mieszkańcu Grodziska!

Zdecydował się Pan zamieszkać na sarmackiej ziemi. Myślę, że nie będzie Pan żałował tej decyzji, bo sarmacki klimat jest bardzo urozmaicony, a w każdym z samorządów może znaleźć Pan coś ciekawego. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu jeśli zdecyduje się Pan kiedyś poznać ten kraj. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną, a może uda mi się w czymś Panu pomóc na starcie.

Życzę miłego pobytu.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Wicekról Baridasu
Julian FER

Post by Julian FER »

Salvadore wrote:Witam i o zdrowie Waszmościa pytam. Zamieszkajże waść, gdzie sobie waść życzysz, jednakowoż świadom bądźże, iż do Baridasu osobnikom od nadzwyczajnej kasty Hohenzollernów wstępować nie radzę :P

Serdecznie Witam!

Jak widzę, już się Pan rozgościł, ale mimo tego doradzam by się Pan rozejrzał w okolicy, bo słowa trola zazwyczaj nie oddają pełnego obrazu rzeczywistości w całej naszej Sarmacji. Wszystko zależy od tego co się lubi. Powodzenia.
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Locked

Return to “Przywitaj się”