Witam.

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Regulamin forum
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Awatar użytkownika
Gautier

Witam.

Post autor: Gautier » 24 lip 2017, o 22:06

Witam. Zwą mnie Marcin Gautier. Dołączyłem do Sarmacji, z powodu mojego zainteresowania historią, polityką, militariami, informatyką oraz hobbystycznie pisarstwem. Mam 17 lat za sobą, uczęszczam do Technikum Informatycznego. W Sarmacji chciałbym dołączyć do wojska oraz w między czasie pisarstwem.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Patryk Vindsor

Re: Witam.

Post autor: Patryk Vindsor » 24 lip 2017, o 22:38

Witam serdecznie !

Niezmiernie miło mi powitać nowego mieszkańca (a ma nadzieję już wkrótce obywatela) w skromnych progach Księstwa Sarmacji.

Pana zainteresowania są tutaj jak najbardziej doceniane i jest wiele dróg rozwoju.

Proponuję zamieszkanie w Książęcym Mieście Grodzisku - stolicy Księstwa.

Jeśli chciałby się Pan rozwijać w kwestii publikacji artykułów to proponuję pracę w Agencji Rozwoju Grodziska - instytucji promującej to piękne miasto raz całą Strosarmację. W chwili obecnej publikowane są relacje z wyprawy na pustynię Sahsarmacką . Jednakże dowolna tematyka artykułów jest mile widziana.

W razie pytań proszę śmiało pisać. Zarówno ja, jak i inni Sarmaci postaramy się jak najszybciej odpisać i udzielić wyczerpujących odpowiedzi.
Patryk Vindsor

Obrazek

Awatar użytkownika
Tomasz Liberi
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Tomasz Liberi » 24 lip 2017, o 22:56

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.
Obrazek
Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ
(-)mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny
ppłk Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej

Awatar użytkownika
Salvadore

Post autor: Salvadore » 25 lip 2017, o 10:16

Bądźże pozdrowion, o Marcinie Gautierem zwany! Mam wszakże nadzieję, iż przez wojsko waść rozumiesz nie "Królewską Gwardię Baridasu", nie bez powodu takowym skrótem się posługującą? Bramy do krainy tejże, Baridasem zwanej, są otwarte po to jeno, ażeby zwabić potencjalnych rekrutów do Hohenjugend, wystrzegaj się więc waść tejże krainy jako ognia.

Awatar użytkownika
Gautier

Post autor: Gautier » 25 lip 2017, o 11:08

Nie miałem tego na myśli, wołbym dołączyć do KSZ.

Awatar użytkownika
Sławomir Wikidajło
Gadu-Gadu: 6003560

Post autor: Sławomir Wikidajło » 25 lip 2017, o 11:18

Serdecznie zapraszamy do KSZ. Dostanie pan pomoc i pomoce naukowe. Armia to najszybsza droga do tego by się wybić jak i zapoznać się z Sarmacją. Jeszcze zapraszam pana do Niezależnej Agencji Mediów jak lubi pan pisać. Dużo płacimy.
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło. Starszy Szeregowy żandarmerii wojskowej w KWS, Redaktor "Krzywego Kowadła", Poseł w Wielkim Sejmie. Właściciel Niezależnej agencji mediów.
Wicemarszałek Sejmu 6003560 Mój nr. GG Masz temat? Pisz.

Awatar użytkownika
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Yennefer » 25 lip 2017, o 11:23

Salvadore pisze:Bądźże pozdrowion, o Marcinie Gautierem zwany! Mam wszakże nadzieję, iż przez wojsko waść rozumiesz nie "Królewską Gwardię Baridasu", nie bez powodu takowym skrótem się posługującą? Bramy do krainy tejże, Baridasem zwanej, są otwarte po to jeno, ażeby zwabić potencjalnych rekrutów do Hohenjugend, wystrzegaj się więc waść tejże krainy jako ognia.
Czy Ty przypadkiem kolego nie zapedzasz się troszeczkę? Ogarnij się bo od twoich flejmow wielu z nas już mdli.

Co do Pana, serdecznie witamy i do przyjemnej zabawy zachęcamy, w razie problemów zapraszam do kontaktu przez PK, bądź (szybciej będzie) Fejsbuka z chęcią pomogę ;)
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach

Awatar użytkownika
Salvadore

Post autor: Salvadore » 25 lip 2017, o 11:48

Mdli, iż ktoś się odważył skrytykować baridajski reżim Hohenzollernów?

Awatar użytkownika
Wilhem Orański
Gadu-Gadu: 53381222

Post autor: Wilhem Orański » 25 lip 2017, o 13:01

Witaj, Marcinie ;) Wygląda na to, że równolegle rozpoczynamy przygodę w Sarmacji.
(—) Wilek Orański

Awatar użytkownika
Wespucci

Post autor: Wespucci » 25 lip 2017, o 13:11

Salvadore pisze:Mdli, iż ktoś się odważył skrytykować baridajski reżim Hohenzollernów?
Jak już at Aterów (wicekról at Atera, komendant kgb at Atera, marszałek at Atera, kasztelan... Wespucci z at Aterów). Odsyłam więc WO do szkoły. Poza tym nie tylko mi twoje zachowanie nie odpowiada. Jak Cezarowscy, choć oni rozumią co się do nich mówi..

A co do wątku tematu, jest mi miło powitać Pana w Księstwie Sarmacji, mam nadzieje że spędzi tu Pan miło czas. Z swojej strony zapraszam do Królestwa Baridasu, a dokładniej Almery. W razie problemów służę pomocą.
/-/ bosman Henryk Wespucci

Zablokowany

Wróć do „Przywitaj się”