Witam.

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Tadhg
Gadu-Gadu: 0

Re: Witam.

Post by Tadhg »

Salvadore wrote:Mdli, iż ktoś się odważył skrytykować baridajski reżim Hohenzollernów?

Masz natychmiast przestac uzywac nazwiska mojego ojca, jego kuzyna I mego!
Image
Niegosław___Sarewicz

Post by Niegosław___Sarewicz »

To niech zaszyfruje cyrylicą, takoż jak to waść zrobił :P
/—/ dr net. Niegosław ob. Sarewicz
Karolina
Gadu-Gadu: 9870726

Post by Karolina »

Obawiam się, że jeśli będziecie się tak kłócić w wątku Pana Gautiera, to ten zniechęci się do naszej — przecież normalnie bardzo kochanej — społeczności.

Panie Gautier (czy Gautierze?), witamy serdecznie w Księstwie i zachęcamy do zwiedzania. Jeśli chodzi o pisanie: można rozpocząć je od razu, publikując artykuł za pośrednictwem „Panelu Redaktora”.
Marszałek Dworu JKM Andrzeja Fryderyka
Vladimir

Post by Vladimir »

Karolina wrote:
Obawiam się, że jeśli będziecie się tak kłócić w wątku Pana Gautiera, to ten zniechęci się do naszej — przecież normalnie bardzo kochanej — społeczności. [...]

Nie przesadzałbym z cukrem, Diuczesso. Powiedziałbym — sympatycznej i specyficznej społeczności.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

Witam w Księstwie Sarmacji :)

Pańskie zainteresowania wręcz idealnie wpisują się w Sarmację.

Polityką ponoć Sarmacja stoi, a w każdym razie wiele osób dla niej do nas przyszło. Informatycy zawsze w cenie, więc z pewnością te umiejętności się przydadzą. W Sarmacji wciąż tworzymy historię. Chodzi mi o tę przedinternetową, więc jeśli interesuje się Pan historią, to może uda się to "przełożyć" na Sarmację i wspomóc sarmackich historyków. Pisarze są nam zawsze potrzebni, słowo pisane, narracja w dużej mierze tworzą Księstwo. Co do wojska, to do KSZ można się od razu zgłaszać, do czego zresztą serdecznie zapraszam.

Zapraszam do wszelkiej aktywności, a gdy pojawią się wątpliwości - proszę pytać; moja skrzynka pocztowa jest pojemna ;)

Życzę miłej zabawy :)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Gautier

Post by Gautier »

Nie martwicie się, nie zraziło mnie to. Choć to trochę dziwne uczucie.
AFvTD

Post by AFvTD »

Gautier wrote:Nie martwicie się, nie zraziło mnie to. Choć to trochę dziwne uczucie.

Wiem co czujesz. Tylko kiedy j się witałem nie bylo kłótni "-". W każdym razie zachęcam do pisania, ile się da i gdzie się da ;) w razie potrzeby zachęcam do kontaktu, na wszelakie możliwości. (Nawet pod tym wątkiem)
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Szanowny Mieszkańcu Almery!

Miło, że mimo faktu, że Panu odradzano to jednak zdecydował się Pan zamieszkać na baridajskiej ziemi. Niestety w Sarmacji są też osoby, którym zamiast konkretów mocno udziela się troling. Mimo, że tak późno witam (real) to niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,
- Baridajski Urząd Pracy.

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną, a może uda mi się w czymś Panu pomóc na starcie.

Życzę miłego pobytu.

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Wicekról Baridasu
Eradl

Post by Eradl »

Witaj w naszych skromnych progach w granicach wyobraźni :) bar jest na piętrze :)
por. Eradl Adrien Marcus Pius hr. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ImageImageImageImageImage
Julian FER

Post by Julian FER »

Gautier wrote:Nie miałem tego na myśli, wołbym dołączyć do KSZ.

Serdecznie Witam!
W sprawie przyjęcia do KSZ dobrze jest napisać kilka słów do Komendanta WKU. Życzę wszystkiego najlepszego :)
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Locked

Return to “Przywitaj się”