Page 1 of 3

Witam.

Posted: 24 Jul 2017, o 21:06
by Gautier
Witam. Zwą mnie Marcin Gautier. Dołączyłem do Sarmacji, z powodu mojego zainteresowania historią, polityką, militariami, informatyką oraz hobbystycznie pisarstwem. Mam 17 lat za sobą, uczęszczam do Technikum Informatycznego. W Sarmacji chciałbym dołączyć do wojska oraz w między czasie pisarstwem.

Re: Witam.

Posted: 24 Jul 2017, o 21:38
by Patryk Vindsor
Witam serdecznie !

Niezmiernie miło mi powitać nowego mieszkańca (a ma nadzieję już wkrótce obywatela) w skromnych progach Księstwa Sarmacji.

Pana zainteresowania są tutaj jak najbardziej doceniane i jest wiele dróg rozwoju.

Proponuję zamieszkanie w Książęcym Mieście Grodzisku - stolicy Księstwa.

Jeśli chciałby się Pan rozwijać w kwestii publikacji artykułów to proponuję pracę w Agencji Rozwoju Grodziska - instytucji promującej to piękne miasto raz całą Strosarmację. W chwili obecnej publikowane są relacje z wyprawy na pustynię Sahsarmacką . Jednakże dowolna tematyka artykułów jest mile widziana.

W razie pytań proszę śmiało pisać. Zarówno ja, jak i inni Sarmaci postaramy się jak najszybciej odpisać i udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Re: Witam.

Posted: 24 Jul 2017, o 21:56
by Tomasz Liberi
Witaj w Sarmacji !!!


Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.

Image


Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

(-)mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny

Re: Witam.

Posted: 25 Jul 2017, o 09:16
by Niegosław___Sarewicz
Bądźże pozdrowion, o Marcinie Gautierem zwany! Mam wszakże nadzieję, iż przez wojsko waść rozumiesz nie "Królewską Gwardię Baridasu", nie bez powodu takowym skrótem się posługującą? Bramy do krainy tejże, Baridasem zwanej, są otwarte po to jeno, ażeby zwabić potencjalnych rekrutów do Hohenjugend, wystrzegaj się więc waść tejże krainy jako ognia.

Re: Witam.

Posted: 25 Jul 2017, o 10:08
by Gautier
Nie miałem tego na myśli, wołbym dołączyć do KSZ.

Re: Witam.

Posted: 25 Jul 2017, o 10:18
by Sławomir Wikidajło
Serdecznie zapraszamy do KSZ. Dostanie pan pomoc i pomoce naukowe. Armia to najszybsza droga do tego by się wybić jak i zapoznać się z Sarmacją. Jeszcze zapraszam pana do Niezależnej Agencji Mediów jak lubi pan pisać. Dużo płacimy.

Re: Witam.

Posted: 25 Jul 2017, o 10:23
by Yennefer
Salvadore wrote:Bądźże pozdrowion, o Marcinie Gautierem zwany! Mam wszakże nadzieję, iż przez wojsko waść rozumiesz nie "Królewską Gwardię Baridasu", nie bez powodu takowym skrótem się posługującą? Bramy do krainy tejże, Baridasem zwanej, są otwarte po to jeno, ażeby zwabić potencjalnych rekrutów do Hohenjugend, wystrzegaj się więc waść tejże krainy jako ognia.

Czy Ty przypadkiem kolego nie zapedzasz się troszeczkę? Ogarnij się bo od twoich flejmow wielu z nas już mdli.

Co do Pana, serdecznie witamy i do przyjemnej zabawy zachęcamy, w razie problemów zapraszam do kontaktu przez PK, bądź (szybciej będzie) Fejsbuka z chęcią pomogę ;)

Re: Witam.

Posted: 25 Jul 2017, o 10:48
by Niegosław___Sarewicz
Mdli, iż ktoś się odważył skrytykować baridajski reżim Hohenzollernów?

Re: Witam.

Posted: 25 Jul 2017, o 12:01
by Wilhem Orański
Witaj, Marcinie ;) Wygląda na to, że równolegle rozpoczynamy przygodę w Sarmacji.

Re: Witam.

Posted: 25 Jul 2017, o 12:11
by Wespucci
Salvadore wrote:Mdli, iż ktoś się odważył skrytykować baridajski reżim Hohenzollernów?


Jak już at Aterów (wicekról at Atera, komendant kgb at Atera, marszałek at Atera, kasztelan... Wespucci z at Aterów). Odsyłam więc WO do szkoły. Poza tym nie tylko mi twoje zachowanie nie odpowiada. Jak Cezarowscy, choć oni rozumią co się do nich mówi..

A co do wątku tematu, jest mi miło powitać Pana w Księstwie Sarmacji, mam nadzieje że spędzi tu Pan miło czas. Z swojej strony zapraszam do Królestwa Baridasu, a dokładniej Almery. W razie problemów służę pomocą.