Witam serdecznie wszystkich Sarmatów

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
AG640
Gadu-Gadu: 0

Witam serdecznie wszystkich Sarmatów

Post by AG640 »

Na początku chciałbym się przywitać wiec witam się ze wszystkimi mieszkańcami Księstwa Sarmacji jestem tu nowy nikogo jeszcze nie znam ale chętnie poznam ciekawych ludzi z humorem kreatywnością i z ciekawymi zainteresowaniami ale gdzie moje maniery nazywam się Friedrich Von Schröder-Schulte zamieszkałem w Złotym Grodzie do księstwa trafiłem przez moje zainteresowania historią i polityką interesuje mnie mikronacje i państwa wirtualne mam 17 lat w prawdziwym życiu chciałbym dołączyć do wojska lub do jakieś partii i wejść do władz samorządowej lub innej
Friedrich Von Schröder-Schulte
Vladimir

Re: Witam serdecznie wszystkich Sarmatów

Post by Vladimir »

Witam serdecznie i gratuluję wyboru złotego Grodu.

Po pierwsze, polecam popracować nad interpunkcją.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
AG640

Post by AG640 »

dziękuje bardzo panu Vladimirowi za mile powitanie dziękuje też za te gratulacje nad miejscem zamieszkania. Długo myślałem widzę że wybór był trafny i jeszcze podziękowania za rade w sprawie interpunkcji. Mam z tym małe problemy ale z czasem się to pewnie poprawi
Vulpis

Post by Vulpis »

Witam, gdyby potrzebował pan pomocy to jestem do pańskiej dyspozycji (oczywiście jako najemnik muszę mieć za co jeść ale o cenie porozmawiamy przy sarmackim piwku).
Co do partii to aktualnie może być z tym problem bo są tylko komitety powstające tylko na czas wyborów.
Natomias co do wojska to zapewne wkrótce ktoś się z panem skontaktuje.
AG640

Post by AG640 »

dziękuje bardzo panu Vulpisowi za mile powitanie dziękuje też za pomocne rady na pewno skorzystam. i dzięki za ofertę pomocy w razie problemów na pewno skorzystam oczywiście za opłatą bo pana szanuje i wiem że się dogadamy w razie ploblemu
Julian FER

Post by Julian FER »

Serdecznie Witam!

Zapraszam do odwiedzin wszystkich naszych czterech wspólnot, z których każda ma coś innego do zaoferowania. Życzę udanego zwiedzania :)
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Tomasz Liberi

Post by Tomasz Liberi »

Szanowny Mieszkańcu!

Zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Jeśli Szanowny Pan zechciał by złożyć wizytę w Baridasie to jestem do dyspozycji. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,

polecam również artykuły w "Heroldzie".

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.

Życzę miłego pobytu.

(—) Tomasz hrabia Liberi
Pretor
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
AG640

Post by AG640 »

dziękuje bardzo panu Julianowi FER za mile powitanie dziękuje za propozycje ciekawego zwiedzania na pewno skożystam
Tomasz Liberi

Post by Tomasz Liberi »

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciał zostać i związać z nami na dłużej.

Image

Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

(-) mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Witaj!

Niezmiernie miło mi jest przyłączyć się do powitania w naszych progach. Miłego pobytu :)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Locked

Return to “Przywitaj się”