Cześć!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Regulamin forum
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Awatar użytkownika
ДЯIП
Posty: 693
Rejestracja: 28 sty 2017, o 21:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Fermoy(Irlandia)/Ruhnhoff

Re: Cześć!

Post autor: ДЯIП » 15 sie 2017, o 13:41

Salvadore pisze:Źle waść pamiętasz.
Jihymed mówi i prawdę, i kłamstwo. Mu chodzi o podatek książęcy który określa art. 1 pkt. 6 który brzmi "Każdego pierwszego dnia miesiąca z rachunku mieszkańca pobiera się na rzecz Księcia od każdego mieszkańca, który zamieszkuje Księstwo dłużej niż 6 miesięcy i posiada na swym koncie więcej niż 2 500 lt, 500 lt"
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Zablokowany

Wróć do „Przywitaj się”