Cześć!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Tadhg
Gadu-Gadu: 0

Re: Cześć!

Post by Tadhg »

Cześć :D ! Zapraszam do Teutonii :) , mamy dużo okazji by coś narysować, i jeszcze na tym zarobić :D !
Image
AFvTD

Post by AFvTD »

Hej ;)

Ja tak krótko, ale powiem. Jeżeli będziesz miała jakiś kłopot to napisz. Zapewniam ktoś odpisze ;)
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
AG641

Post by AG641 »

Dziękuję za serdeczne przywitanie. Nie wybrałam jeszcze póki co, gdzie chce zamieszkać. Zastanawiam się między Królestwem Teutonii, a Konsulatem Sclavinii. :)

Pozwolę sobie zedytować, na co mogę wydawać pięniadze otrzymane na start?
kaxiu

Post by kaxiu »

AG641 wrote:Pozwolę sobie zedytować, na co mogę wydawać pięniadze otrzymane na start?

Chyba tak naprawdę na nic ;).
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Niegosław___Sarewicz

Post by Niegosław___Sarewicz »

AG641 wrote:Dziękuję za serdeczne przywitanie. Nie wybrałam jeszcze póki co, gdzie chce zamieszkać. Zastanawiam się między Królestwem Teutonii, a Konsulatem Sclavinii. :)

Dobry wybór ;)

AG641 wrote:Pozwolę sobie zedytować, na co mogę wydawać pięniadze otrzymane na start?

Niestety głównie na podatki i opłaty :( Teoretycznie można też zainwestować to co zostanie w uprawę roślinek (na początek zyski są niewielkie, ale z tego, co słyszałem, to potem większe). Jest też giełda, ale szczerze mówiąc nie za bardzo wiem jak tutaj działa.
/—/ dr net. Niegosław ob. Sarewicz
Vulpis

Post by Vulpis »

pieniądze wydaje się na ćwieki (po miesiącu są płatne), uzupełnianie zdrowia, znaczki, giełde, można też zlecić pracę i wiele innych.

a pan salwador nie przesadza bo tu jest dużo lepiej z podatkami niż w realu.
Nigrum Vulpis
Najemnik, pogromca smoków i innych kreatur.
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Witam!

Mam nadzieję, że jak się Pani rozejrzy to znajdzie miejsce, w którym dobrze będzie się czuła. Księstwo Sarmacji to bardzo różnorodna i ciekawa kraina. Poza tym proszę się nie martwić o miejsce zamieszkania, bo je zawsze można zmienić (chyba po 14 dniach).

Pozdrawiam
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
kaxiu

Post by kaxiu »

Vulpis wrote:a pan salwador nie przesadza bo tu jest dużo lepiej z podatkami niż w realu.

Czy idea płacenia podatku od tego, że się ma jest lepsza niż płacenia od tego że się zarabia? Nie przesadzałbym z takimi twierdzeniami ;).
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
AFvTD

Post by AFvTD »

Salvadore wrote:
AG641 wrote:Dziękuję za serdeczne przywitanie. Nie wybrałam jeszcze póki co, gdzie chce zamieszkać. Zastanawiam się między Królestwem Teutonii, a Konsulatem Sclavinii. :)

Dobry wybór ;)

Niestety głównie na podatki i opłaty :( Teoretycznie można też zainwestować to co zostanie w uprawę roślinek (na początek zyski są niewielkie, ale z tego, co słyszałem, to potem większe). Jest też giełda, ale szczerze mówiąc nie za bardzo wiem jak tutaj działa.

Podatki płaci się dopiero po 0,5 roku przebywania w Księstwie o ile dobrze pamiętam.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Niegosław___Sarewicz

Post by Niegosław___Sarewicz »

Źle waść pamiętasz.
/—/ dr net. Niegosław ob. Sarewicz
Locked

Return to “Przywitaj się”