Page 1 of 3

Cześć!

Posted: 10 Aug 2017, o 22:35
by AG641
Cześć,

W sumie za bardzo nie wiem co o sobie powiedzieć, ze względu na zainteresowania mało związane z polityką czy informatyką. Jest to moja pierwsza styczność z mikropaństwem. Chciałam jednak się przywitać, mam nadzieję, że dowiem się tutaj czegoś ciekawego i poznam miłych ludzi! :)

Interesuję się sportem, boks - sama trenuję, poza tym siatkówka i pływanie. Wiem, dziwna rzecz jeśli dziewczyna trenuje sztuki walk. Również interesuję się komiksem, w tym mangą, sama czasami rysuję. Poza tym sztuką i kulturą japońską. :)

Re: Cześć!

Posted: 10 Aug 2017, o 22:42
by Tomasz Liberi
Szanowny Mieszkańcu!

Zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Jeśli Szanowna Pani zechciała by złożyć wizytę w Baridasie to jestem do dyspozycji. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,

polecam również artykuły w "Heroldzie".

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.


Życzę miłego pobytu.

(—) Tomasz hrabia Liberi
Pretor

Re: Cześć!

Posted: 10 Aug 2017, o 22:44
by Tomasz Liberi
Witaj w Sarmacji !!!


Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi - gdybyś jednak chciała zostać i związać z nami na dłużej.

Image


Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

(-) mjr Tomasz Liberi
Oficer Dyżurny

Re: Cześć!

Posted: 10 Aug 2017, o 23:22
by Albert
Witam serdecznie!

Na sam początek najlepsza jest chyba zwykła obserwacja toczącego się życia i zadawanie pytań. Jak najwięcej. Życzę powodzenia! :)

Re: Cześć!

Posted: 11 Aug 2017, o 10:15
by Wespucci
Dzień dobry!

Zapraszam serdecznie do zamieszkania w Królestwie Baridasu, kraju korony Księstwa Sarmacji, a dokładniej stolicy Baridasu - Almery. Jeśli miałabyś jakieś pytania, śmiało pytaj tutaj, czy też poprzez pocztę konną.

Re: Cześć!

Posted: 11 Aug 2017, o 10:34
by Vulpis
Witamy w sarmacji.

Dlamnie nie jest dziwną rzeczą jeśli dziewczyna trenuje sztuki walk, znam kilka w realu i je podziwiam. Wogóle podziwiam każdą osobę której chce się chodzić na treningi, bo ja jestem za bardzo leniwy...

A co do mang to myślę że znajdziemy wspólny temat ;)

Gdyby miała pani jakieś pytania odnośnie życia tutaj, to jestem do pani dyspozycji przez pocztę konną

Re: Cześć!

Posted: 11 Aug 2017, o 12:21
by Hugo
Witam w Księstwie Sarmacji :)

Co prawda często się powtarza, że Sarmacja to przede wszystkim gra w politykę czy pisanie systemów, aplikacji, ale to nie jest cała prawda. Sarmacja to gra we wszystko - także w rysowanie. A i na kulturę japońską wbrew pozorom znajdą się chętni, można ją wpleść w Sarmację.

Zapraszam do wszelkiej aktywności, poznawania Księstwa, a gdy pojawią się wątpliwości - proszę pytać; moja skrzynka pocztowa jest pojemna ;)

Życzę miłej zabawy :)

Re: Cześć!

Posted: 11 Aug 2017, o 12:22
by Niegosław___Sarewicz
Witam Waszmość Panią. Mimo, iż odcień Pani włosów jest nieco inny niż sclaviński błękit, to chciałbym ze swojej strony, jako obywatel Sclavinii, zaprosić do zamieszkania w naszym kraju, a zwłaszcza w jego stolicy, Eldoracie, zwanym przez niektórych Eldoradem. Chciałbym również stanowczo odradzić wybór Baridasu jako miejsca zamieszkania. Aby zobaczyć, dlaczego - wystarczy wejść na ichniejsze forum. Sformatowania odpowiedniego dla tego typu zaproszeń egzystencya nie zachodzi, ponieważ nikt mi nie dał do papeteriami się posługiwania upoważnienia, a "podszywanie się pod urzędników państwowych" jest zgodnie z KS karalne, więc owej papeterii jam niestety nie użył.

Z wyrazami najwyższej estymy,
(—) Salvadore van der Saar

Re: Cześć!

Posted: 11 Aug 2017, o 12:24
by AG640
Witam bardzo serdecznie w Sarmacji
Niezmiernie miło mi jest przyłączyć się do powitania w Księstwie Sarmacji. Miłego pobytu :)
Ja też lubię bardzo kulturę japońską lubię też rysować
To nie dziwne że dziewczyna trenuje sport takie jak boks siatkówka i pływanie

Re: Cześć!

Posted: 11 Aug 2017, o 12:40
by Yennefer
Miło Cię widzieć, witaj :) Zapraszam do Królestwa Baridasu bądź Konsulatu Sclavinii, obie prowincje są świetne :) W razie potrzeby napisz mi wiadomość pocztą konną, pomogę :)