Witajcie ponownie!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Locked
Malcher Estery Naw

Witajcie ponownie!

Post by Malcher Estery Naw »

Witajcie,
po kilku miesiącach (zdaje się, siedmiu) postanowiłem ponownie zawitać w progi Sarmacji. Znikłem z powodu realiozy, dzisiaj, gdy ona jest znacznie mniejsza chcę uczestniczyć w życiu mojej ukochanej Sclavinii. Tak jak pisałem w pamiętniku nie zamierzam wracać na salony, skupię się na prostej pracy na rzecz Eldoratu i Konsulatu.

Sporo się zmieniło, w pierwszej kolejności spróbuję więc odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nie wszystkich znam, ale... świetnie jest zobaczyć znajome twarze. Miło Was ponownie widzieć ;).
Image
Tomasz Liberi
Gadu-Gadu: 0

Re: Witajcie ponownie!

Post by Tomasz Liberi »

Szanowny Mieszkańcu!

Zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Jeśli Szanowny Pan zechciał by złożyć wizytę w Baridasie to jestem do dyspozycji. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,

polecam również artykuły w "Heroldzie".

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.

Życzę miłego pobytu.

(—) Tomasz hrabia Liberi
Pretor
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Re: Witajcie ponownie!

Post by Hugo »

Choć to już ponad dwa tygodnie, to nie mogłem pozostawić tego wątku bez swojej wypowiedzi. Bardzo się cieszę, że Baronet powrócił. Brakowało Baroneta w Sclavinii, przynajmniej mi :)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Locked

Return to “Przywitaj się”