Witam wszystkich

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
zaboreusz97
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich

Post by zaboreusz97 »

Witam wszystkich. Dnia 26 sierpnia br. założyłem nowe konto w Sarmacji. Byłem tutaj kiedyś, bardzo dawno temu pod innym imieniem i nazwiskiem, jednak nie wróciłem po to aby kontynuować poprzednią zabawę, a zrobić coś nowego :) Dlatego mniej wiecej wiem jak się odnaleźć w mikronacji.

Przypomnę pokrótce moje zainteresowania. A więc interesuję się wszystkim co materialne i niematerialne. Jestem człowiekiem w pewnym sensie uniwersalnym :) Ale najbardziej interesuje mnie transport ciężarowy, Wszechświat i fantastyka.

Pozdrawiam :)
M. ZABOROWSKI
Roland

Re: Witam wszystkich

Post by Roland »

Wczoraj w stanie wyższej mistyki miałem objawienie odolanowe. Oglądałem sobie wieczorem na youtubach kanał SciFun, gdzie prowadzący w humorystyczny sposób orał pseudobełkot o płaskiej Ziemi. Wówczas Odolan objawił mi prawdę. Ziemia jest bowiem ani kulą, ani płaską powierzchnią. To półkula, stanowiąca grzbiet wielkiego żółwia, który surfuje na tęczy w bezkresnej krainie Białego Jednorożca. Ta piękna teoria wymaga rozwoju i głoszenia, jako słowo odolanowe, a w związku z tym, że lubicie wszechświat i fantastykę, zachęcam do zamieszkania w Sclavinii :D
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
AFvTD

Post by AFvTD »

Serdecznie witam :-)

Skoro pan już tu kiedyś był, to nie będę panu doradzał, bo wiem że już wie pan gdzie będzie mieszkac i co robić.

Ludzie uniwersalni to wspaniali ludzie ;) głównie dlatego że zajmują się tym, czym nigdy wcześniej się nie zajmowali, a idzie im dobrze :-) to tak jak ja ;O .

Skoro interesuje się pan Wszechswiatem, to zalecam kontakt z Arcadiem Deliartem, ostatnio właśnie założył Sarmacka Agencje Kosmiczna, być może zechce nawiązać współpracę.

Co do transportu ciężarowego, być może odezwę się w niedalekiej przyszłości, jak będzie mi potrzebna firma dostawcza do rozwozu bananów i narkotyków z Ciuad de Bravo ;-).

No, a jezeli chodzi o fantastykę, to cala Sarmacja to jeden wielki fantastyczny wymysł x) więc co by się nie stało, jak będzie aprobatą to nawet atak kosmitów przejdzie x)

A zresztą, co ja będę się oszczędzał x) zaprzecze swojemu poczatkowi. Zapraszam do Ciuad de Bravo, robotę znajdę i bedziemy działać x) trochę pomocy mi się zawsze przyda c:

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Tomasz Liberi

Post by Tomasz Liberi »

Szanowny Mieszkańcu!

Zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Jeśli Szanowny Pan zechciał by złożyć wizytę w Baridasie to jestem do dyspozycji. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,

polecam również artykuły w "Heroldzie".

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.

Życzę miłego pobytu.

(—) Tomasz hrabia Liberi
Pretor
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
zaboreusz97

Post by zaboreusz97 »

Dziękuję za tak pozytywne powitanie!

Co do pracy to chciałbym poszukać sobie więcej możliwości i dopiero wtedy podejmę decyzje. Ostatnim razem byłem w Sarmacji 2 lata temu i nie wszystko pamiętam. Więc chciałbym aby ktoś przypomniał mi podstawowe informacje.

Będę zobowiązany.
M. ZABOROWSKI
AFvTD

Post by AFvTD »

zaboreusz97 wrote:Dziękuję za tak pozytywne powitanie!

Co do pracy to chciałbym poszukać sobie więcej możliwości i dopiero wtedy podejmę decyzje. Ostatnim razem byłem w Sarmacji 2 lata temu i nie wszystko pamiętam. Więc chciałbym aby ktoś przypomniał mi podstawowe informacje.

Będę zobowiązany.

Zatem oczekuje pytan na poczcie konnej ;)
Zoolog z powołania.
zaboreusz97

Post by zaboreusz97 »

Dobrze jeśli będę czegoś potrzebował to się zgłoszę.
M. ZABOROWSKI
AFvTD

Post by AFvTD »

Ok, będę czekał :)
Zoolog z powołania.
AJ Piastowski

Post by AJ Piastowski »

Roland wrote:To półkula, stanowiąca grzbiet wielkiego żółwia, który surfuje na tęczy w bezkresnej krainie Białego Jednorożca.

Jasne, a Jednorożec zamiast rożka na czole ma dildo <- to by było ciekawsze rozwinięcie tego wątku ;)
Image
Roland

Post by Roland »

AJ Piastowski wrote:
Roland wrote:To półkula, stanowiąca grzbiet wielkiego żółwia, który surfuje na tęczy w bezkresnej krainie Białego Jednorożca.

Jasne, a Jednorożec zamiast rożka na czole ma dildo <- to by było ciekawsze rozwinięcie tego wątku ;)

Znalazłem na YouTubach godzinny filmik płaskoziemców. Powyższa teoria to mój wkład w tę piękną dziedzinę nauki o żółwiach.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Locked

Return to “Przywitaj się”