Witam!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Oktawian Osielecki

Witam!

Post by Oktawian Osielecki »

Dzień Dobry!

Interesuję się wojskowością, archeologią, etymologią, genealogią, heraldyką oraz wszystkim związanym w mniejszym lub większym stopniu z historią. Oprócz tego moje zainteresowania to muzyka (zwłaszcza perkusjonalia), uniwersa fantasy, oraz gry symulacyjne. Jako nowy mieszkaniec Sarmacji, chętnie przyjmę wszelkie rady i propozycje. :D
barthan
Gadu-Gadu: 0

Re: Witam!

Post by barthan »

Witaj :)
Skoro interesujesz się wojskiem, to zapraszam do wstąpienia w szeregi Książęcych Sił Zbrojnych. Moglibyśmy się dowiedzieć w jaki sposób do nas trafiłeś i co zamierzasz zrobić w Księstwie? Jeśli masz jakieś pytania - śmiało pisz do nas przez Pocztę Konną, a postaramy się na nie odpowiedzieć :D Zapraszam ze swojej strony do zamieszkania na terenie Teutonii (chociaż gdzie chcesz to tam zamieszkaj). Nie będę przedłużał i życzę miłego pobytu :)
Ktokolwiek robiący cokolwiek.
Minister Spraw Zagranicznych KS

Image
Joahim-von-R

Post by Joahim-von-R »

Witamy!
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Oktawian Osielecki

Post by Oktawian Osielecki »

Trafiłem tutaj ponieważ o mikronacjach i Sarmacji wiedziałem już od dawna i poszukiwałem nowego sposobu na spędzanie wolnych wieczorów (których aktualnie mam bez liku). Co do tego czym będę się zajmował to decyzję podejmę za jakiś czas kiedy już się rozeznam co i jak.
von Thorn-Janiczek

Post by von Thorn-Janiczek »

Oktawian Osielecki wrote:Trafiłem tutaj ponieważ o mikronacjach i Sarmacji wiedziałem już od dawna i poszukiwałem nowego sposobu na spędzanie wolnych wieczorów (których aktualnie mam bez liku). Co do tego czym będę się zajmował to decyzję podejmę za jakiś czas kiedy już się rozeznam co i jak.

Witaj Oktawianie!

Gdybyś potrzebował wsparcia w tym, jak się odnaleźć w Księstwie i czym móc się zająć - chętnie wspomogę. Jak kolega wyżej - polecam Książęce Siły Zbrojne. Polecam również Starosarmację, prowincję którą zarządzam - jest tam dużo do zrobienia!

Gdybyś miał jakieś pytania - zapraszam na PW! :)
Namiestnik Starosarmacji
Burmistrz Feru
Dowódca Wojsk Bojowych KSZ
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta

mjr KSP bar. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Witaj w Księstwie Sarmacji! Udanej przygody z wirtualnym światem! :)
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Janusz Zabieraj
Gadu-Gadu: 70516898

Post by Janusz Zabieraj »

Witam serdecznie jako założyciel Akademii Neksjalistycznej będę zapraszał na studia, które wkrótce wystartują. W zależności od tego ilu wykładowców uda mi się przekonać do współpracy, to tyle będzie kierunków. Na razie planuję nauczać mikrozofii oraz filologii vernońskiej.
ks. inf. dr net. prof. AN Janusz Adam Zabieraj SJ
Protonotariusz Apostolski
Kawaler Bari i Baron Bolonii

Image
Taddeo
Gadu-Gadu: 68034442

Post by Taddeo »

Witaj!
(~) chor abp Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki
von Hippogriff-Piccolomini SJ

Szef Sztabu Generalnego KSZ
Lord Wysoki Admiralicji LMiK
Image
Michał Rokuszewski
Gadu-Gadu: 0

Post by Michał Rokuszewski »

Również Witam.
/-/ Miguel Jorge de Borbón-Conti
príncipe de Conti
Herbu Armand

Image
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Post by Filip I Gryf »

Witam bardzo serdecznie!

Już widzę, że powoli się aklimatyzujesz, dlatego życzę, aby początki były jak najprostsze. :D

Jeśli potrzebna byłaby pomoc drzwi dworu książęcego są otwarte - pełna paleta zainteresowań na pewno spowoduje, że będziemy się częściej "spotykać". :D
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
Locked

Return to “Przywitaj się”