Moje uszanowanie

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Forum rules
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.
Heinz-Werner Grüner

Re: Moje uszanowanie

Post by Heinz-Werner Grüner »

barthan wrote:Jak coś, to jestem do dyspozycji na Poczcie Konnej i Discordzie ;-)
Same miłe dusze. ;) A w czym w szczególności mógłby mi Szanowny Pan pomóc? Nie żebym pomocy nie potrzebował wcale, ta na pewno się przyda, ale konkretniej jakbym mógł prosić.

No to pierwsze pytanie mi się nasunęło. Czy jak jestem obywatelem innej nacji, to mogę starać się o dofinansowanie na start? Jeśli tak, to prosiłbym bardzo o link, gdzieś mi się to "oczytało", ale nie zakodowałem...
Mit freundlichen Grüßen,
H.W. Grüner
barthan
Gadu-Gadu: 0

Post by barthan »

Same miłe dusze. ;) A w czym w szczególności mógłby mi Szanowny Pan pomóc? Nie żebym pomocy nie potrzebował wcale, ta na pewno się przyda, ale konkretniej jakbym mógł prosić.
No, jeśli będę miał czas i siły na pomoc to raczej w czymkolwiek mógłbym pomóc, pod warunkiem, że nie będzie to godziło w interes państwa ;)
Ktokolwiek robiący cokolwiek.
Minister Spraw Zagranicznych KS

Image
Joahim-von-R

Post by Joahim-von-R »

Witamy!
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
AH171

Post by AH171 »

Super!
maideared00

Post by maideared00 »

Witamy :)
"Szczerze mówiąc, moja droga, nic mnie to nie obchodzi."
Heinz-Werner Grüner

Jako, że ostatnimi czasy mieliśmy mały problem z naszymi "maszynami drukarskimi" w Austro-Węgrzech nie informowałem wcześniej, ale jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam do czytania dalszej części postu... :)

Od miesiąca jestem "pismakiem" w odresataurowanym czasopiśmie sprzed 10 lat produkcji austriacko-węgierskiej zwącej się "Schwarz-Gelb". Dla nie wtajemniczonych "Czarno-Żółty", czyli barwy Monarchii. Jak do tej pory regularnie staram się umieszczać artykuły w "seriach". Jedną z nich jest humorystyczna "Nie żartuj z Hermana...", gdzie znajdziecie małą dawkę żartów, a w przyszłości może i historię oraz przygody fledwebela Hermana. Przykład z wczorajszego wydania poniżej:
https://kiosk.austro-wegry.org/2020/08/ ... z-hermana/

Jest i druga seria, którą chciałbym Wam przedstawić, mianowicie "Nostalgia Wakacyjna". To seria wywiadów, z osobami z całego mikroświata, ale nie taka zwyczajna. W niej skupiam się bardziej na "duszy", wspomnieniach oraz przyszłości. Nic skomplikowanego, ale w moim odczuciu interesującego.
Co Was mieszkańców Sarmacji mogloby bardziej zainteresować to wydania z przedstawicielami z Waszych stron już się ukazały. Poniżej przedstawiam listę:

JW Guedes da Lima (w wydaniu numer 4)
https://kiosk.austro-wegry.org/2020/07/ ... wakacyjna/

JKM Joanna Izabela (w wydaniu nr 6)
https://kiosk.austro-wegry.org/2020/08/ ... wakacyjna/

Mogę również uchylić rąbek tajemnicy, że to nie ostatnia postać z wakacyjnej serii. Zapraszam do śledzenia "Schwarz-Gelb" w piątki - "Nostalgia Wakacyjna" i poniedziałki "Nie żartuj z Hermana..."
Mit freundlichen Grüßen,
H.W. Grüner
BetelRigSun

Post by BetelRigSun »

Do napisania,
(-)szer. BetelRigSun (Karol von Sarm)
Heinz-Werner Grüner

Przepraszam najmocniej, ale w jakim celu? :)
Mit freundlichen Grüßen,
H.W. Grüner
Post Reply

Return to “Przywitaj się”