Do widzenia

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Awatar użytkownika
Grimknur
Gadu-Gadu: 0

Re: Do widzenia

Post autor: Grimknur » 17 lip 2017, o 21:27

Szkoda, że odchodzisz, ale rozumiem bardzo dobrze. Trzymaj się, powodzenia w realu, odzywaj się czasami jakimiś dziwnymi ścieżkami. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Ekaton
Kontakt:

Post autor: Ekaton » 18 lip 2017, o 10:31

/—/ Emil Potocki
Ojciec Założyciel Sclavinii i Władca Ziem Tutejszym Bliżej Nieznanych,
Nominalny Cesarz Schaletau i zwierzchnik pewnej formacji zbrojnej,
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny.

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Gadu-Gadu: 7260161
Tlen: poland1020
Lokalizacja: Mikr. Trizondal (Rottera) i Sarmacja (Eldorat) / Real. Trzciana k. Bochni
Kontakt:

Post autor: Krzysztof Hans » 18 lip 2017, o 14:23

No i z kim ja się teraz będę kłócił w Sejmie? No nic RCA , powodzenia w realu i popisania może kiedyś w Sarmacji lub innej mikronacji.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Eldoratu w Sclavinii (K. Sarmacji) i Rottery w Dalmencji (R. Trizondalu)
- Poseł na Sejm Wielki Księstwa Sarmacji

Awatar użytkownika
Zombiakov

Post autor: Zombiakov » 6 sie 2017, o 23:27

RCA pisze:Do widzenia. Czekan out.
Eloł [zgrzyt, zgrzyt]

Mam wrażenie, że za każdym razem gdy co pół roku wychylam się z grobu to widzę jakąś rezygnację lub pożegnanie twojego autorstwa. [dźwięki otrzepywania się z robali]

Ale może to mi mózg zbyt przegnił i mam omamy. No ale co by nie po nocy długo nie straszyć to zawsze miałem problemy z zachowaniem pełnej równowagi w Księstwie i szło to do przepalenia. Teraz gdy zostały ze mnie tylko kości i nieliczne strzępy skórne też nie ma równowagi bo zwyczajmnie mnie tu nie ma. Dawno przestałem się odnajdywać w towarzystwie. Może to mój zapach czy coś. I dlatego bym już nie napisał, że chcę być Księciem. A jak już lejemy posoką nieuzasadnionego żalu to po rozwałce Khanda i ratowaniu systemów poczułem się zignorowany - gdy nie zaproszono mnie z fanfarami do Architektury, nie nalegano bym swoje doświadczenie i jakąś tam wiedzę spożytkował dla Księstwa. Nie byłem w klubie. A jeszcze nie jechało ode mnie trupim fetorem. Byłem świeży i wilgotny jak pielucha o poranku. No ale brednie bredniami a te szczury mi kości gryzą. Sorki za bełkot ale trudno się myśli tym zgniłym glutem.

Wszego najlepszego z okazji 15 lat. I sobie gratuluje swoich 14 bo i martwemu się należy póki iskra w czerepie nie zgasła. Każdy Piotruś Pan musi kiedyś dorosnąć. A pomyśleć, że jak prawie zostawałem Księciem to byłem gotów zostać w gorzej płatnej i luźniejszej robocie żeby mieć czas dla Księstwa. Chore do kwadratu. Dobrze, że mi robale to wyżarły.

No ale nie mówię, że czasem się w coś nie zaangażuje. Choć coraz trudniej. Ale chociaż wszystko się niby zmienia to tak na prawdę nic się nie zmienia. Póki ty Czekan składasz dymisje i odchodzic to tak jakby był 2003, jak byśmy byli wciąż piękni i młodzi (tylko Wieniek nigdy nie był piękny i młody). Nigdy nie wiecie kiedy się potkniecie o moje kości. A czy te nuggetsy to na pewno z kukuła.
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...

Awatar użytkownika
christosza
Gadu-Gadu: 1872511

Post autor: christosza » 6 sie 2017, o 23:50

Długoście z grobu się gramolili. Już zdążył wrócić.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Wielki Noachita Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Obrazek

Awatar użytkownika
Zombiakov

Post autor: Zombiakov » 7 sie 2017, o 00:02

Moje puste oczodoły widziały dzisiejszy post w dziale Starosarmacji i coś mi tam w miednicy napięcie jakieś świdrowało, że staruszek Czekan nie odszedł tak całkiem jak zakładał. Ale przecież i o to właśnie chodzi. Koło fortuny i danse macabre sarmackiej mitologii.

Obrazy o tym paintowali wieki temu

Obrazek

Piekielne błocko na tym cmentarzu.
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”