Przysięga kanclerska

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Awatar użytkownika
Konrad Friedman
Posty: 1420
Rejestracja: 12 gru 2014, o 13:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Srebrny Róg

Przysięga kanclerska

Post autor: Konrad Friedman » 25 lip 2017, o 14:59

Wasza Królewska i Książęca Mość,
Obywatelki i Obywatele,

kilka dni temu uzyskałem po raz wtóry stanowisko Kanclerza. Choć toczą się jeszcze w Trybunale dwie sprawy, które mogą hipotetycznie pozbawić mnie tej niewątpliwej radości (a przede wszystkim pozbawią Państwa), zaryzykuję i dokonam czynności prawem przewidzianych, które formalnie rozpoczną moje nowe urzędowanie na stanowisku szefa Rządu.

Na podstawie art. 10b ust. 6 Ustawy Sejmu nr 154 — Ordynacja Wyborcza, niniejszym składam przez Wami nową przysięgę, rozpoczynającą kolejną posługę, jako Kanclerz Księstwa Sarmacji III kadencji.

Ślubuję uroczyście jako Kanclerz Księstwa Sarmacji rzetelnie i sumiennie wykonywać swoje obowiązki, strzec interesów Księstwa Sarmacji, czynić wszystko dla jego pomyślności, przestrzegać Konstytucji i innych praw Księstwa Sarmacji.

Dziękuję za uwagę, oklaski i dobre słowo. Jednocześnie informuję, że wypłata pieniędzy jakie obiecałem za głosowanie na moją osobę, odbędzie się w najbliższy dzień targowy. Zainteresowanych proszę o spokój — każdy dostanie swoją zapłatę. Przypominam o możliwości zapisywania się w Społecznym Komitecie Kolejkowym, żeby zarezerwować sobie miejsce i nie czekać niepotrzebnie po kilka godzin na powietrzu.

Kłaniam się
Obrazek
[gotyk]/—/ Konrad J. bar. Arped-Friedman

Kanclerz[/gotyk]
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Zablokowany

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”