Regencja

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Regencja

Post autor: Hugo » 14 sie 2017, o 15:11

Moi Drodzy!
Przed chwilą powołałem na urząd Regenta Jaśnie Oświeconego Diuka Paviela Gustolúpulo.

Regencja prawdopodobnie potrwa 3 tygodnie. Zanim powstaną wszelkiej maści teorie spiskowe, przypuszczenia, obawy czy nadzieję, pragnę Was poinformować, że nic złego się nie dzieje. Przymierzałem się do niej od... maja, o czym rozmawiałem z najważniejszymi Osobami w państwie, więc jakby co, to można potwierdzać kanałami prywatnymi.

Chciałem udać się na nią po uroczystościach rocznicowych, potem stwierdziłem, że po zakończeniu przygód w Labiryntach, wreszcie przyszedł, trochę nieoczekiwany mimo wszystko, kryzys z "zamknięciem" Sejmu Wielkiego, potem uroczystości rocznicowe Baridasu, a potem uroczystości Teutonii, sprawy sądowe (w których niedawno zostały wydane wyroki). Nie chciałem, żeby regencja została odebrana jako uciekanie przed sprawami ciężkimi albo żeby Organizatorzy obawiali się czy w czasie regencji przybędę na uroczystości.

Mimo wmawiania mi, nie twierdzę, że w Sarmacji jest super i w ogóle różowo, ale myślę, że też czasem mogę udać się na odpoczynek i mam nadzieję, że nie zostanie regencja potraktowana, jako uciekanie (zwłaszcza, że Sejm Wielki zamknięty, wszelkie wybory przeprowadzone i zakończone). Tak naprawdę każda Sarmatka i każdy Sarmata może zniknąć, inni się wycofują w cień, w zasadzie bez żadnych deklaracji, ale gdy książę znika bez zapowiedzi i wyjaśnień, to rodzą się niepotrzebne plotki i tworzą się teorie spiskowe.

Mam nadzieję, że Regent JO Paviel Gustolúpulo będzie brał czynny udział w życiu sarmackim i godnie mnie zastępował. Zostawiam Księstwo w doświadczonych i godnych rękach. Życzę Waszej Wysokości udanej regencji, a Wam - drogie Sarmatki i drodzy Sarmaci: udanej zabawy :)
P.S.
Nie broić za dużo ;)

P.S.2
Oczywiście, że Labiryntów nie porzucę :)
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
anglov

Re: Regencja

Post autor: anglov » 14 sie 2017, o 15:16

Miłego urlopu, Wasza Książęca Mość :)
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.
Obrazek

Awatar użytkownika
RCA

Post autor: RCA » 14 sie 2017, o 15:18

Każdy na odpoczynek zasługuje, toteż życzę go Waszej Książęcej Mości jak najlepszego i najbardziej relaksującego.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn

Awatar użytkownika
Patryk Vindsor

Post autor: Patryk Vindsor » 14 sie 2017, o 15:28

Miłych wakacji życzę Jego Książęcej Mości. Zarówno ja i jak i inni Sarmaci czekamy na wspomnienia z urlopu. :)
Patryk Vindsor

Obrazek

Awatar użytkownika
Salvadore

Post autor: Salvadore » 14 sie 2017, o 15:34

Wasza Książęca Mość, zły link. http://prawo.sarmacja.org/akt,9561.html

Awatar użytkownika
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Yennefer » 14 sie 2017, o 16:01

Przyjemnego odpoczynku WKM!
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach

Awatar użytkownika
rybczak

Post autor: rybczak » 14 sie 2017, o 17:57

Hugo pisze: P.S.
Nie broić za dużo ;)
Ostatnia narada w Pałacu wyglądała tak: https://www.youtube.com/watch?v=aJN3W39jO9g
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek

Awatar użytkownika
Albert

Post autor: Albert » 14 sie 2017, o 17:59

Życzę udanego urlopu Jego Książęcej Mości i powodzenia Regentowi :)
(–) Albert markiz Felimi-Liderski

Obrazek

Awatar użytkownika
Vladimir
Gadu-Gadu: 12360609

Post autor: Vladimir » 14 sie 2017, o 18:34

Życzę spokojnego odsarmacenia. Mam tylko nadzieję, że od czasu do czasu WKM zajrzy do skrzynki poczty konnej.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
diuk Abvienolheimu, wicehrabia Tselebormu

Awatar użytkownika
Daniel Chojnacki
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: Daniel Chojnacki » 14 sie 2017, o 21:10

Pavielek <3
Daniel Chojnacki książę-senior, wicehrabia Przepadu