Regencja

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Regencja

Post by Hugo »

Moi Drodzy!

Przed chwilą powołałem na urząd Regenta Jaśnie Oświeconego Diuka Paviela Gustolúpulo.

Regencja prawdopodobnie potrwa 3 tygodnie. Zanim powstaną wszelkiej maści teorie spiskowe, przypuszczenia, obawy czy nadzieję, pragnę Was poinformować, że nic złego się nie dzieje. Przymierzałem się do niej od... maja, o czym rozmawiałem z najważniejszymi Osobami w państwie, więc jakby co, to można potwierdzać kanałami prywatnymi.

Chciałem udać się na nią po uroczystościach rocznicowych, potem stwierdziłem, że po zakończeniu przygód w Labiryntach, wreszcie przyszedł, trochę nieoczekiwany mimo wszystko, kryzys z "zamknięciem" Sejmu Wielkiego, potem uroczystości rocznicowe Baridasu, a potem uroczystości Teutonii, sprawy sądowe (w których niedawno zostały wydane wyroki). Nie chciałem, żeby regencja została odebrana jako uciekanie przed sprawami ciężkimi albo żeby Organizatorzy obawiali się czy w czasie regencji przybędę na uroczystości.

Mimo wmawiania mi, nie twierdzę, że w Sarmacji jest super i w ogóle różowo, ale myślę, że też czasem mogę udać się na odpoczynek i mam nadzieję, że nie zostanie regencja potraktowana, jako uciekanie (zwłaszcza, że Sejm Wielki zamknięty, wszelkie wybory przeprowadzone i zakończone). Tak naprawdę każda Sarmatka i każdy Sarmata może zniknąć, inni się wycofują w cień, w zasadzie bez żadnych deklaracji, ale gdy książę znika bez zapowiedzi i wyjaśnień, to rodzą się niepotrzebne plotki i tworzą się teorie spiskowe.

Mam nadzieję, że Regent JO Paviel Gustolúpulo będzie brał czynny udział w życiu sarmackim i godnie mnie zastępował. Zostawiam Księstwo w doświadczonych i godnych rękach. Życzę Waszej Wysokości udanej regencji, a Wam - drogie Sarmatki i drodzy Sarmaci: udanej zabawy :)

P.S.
Nie broić za dużo ;)

P.S.2
Oczywiście, że Labiryntów nie porzucę :)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
anglov

Re: Regencja

Post by anglov »

Miłego urlopu, Wasza Książęca Mość :)
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Każdy na odpoczynek zasługuje, toteż życzę go Waszej Książęcej Mości jak najlepszego i najbardziej relaksującego.
Patryk Vindsor

Post by Patryk Vindsor »

Miłych wakacji życzę Jego Książęcej Mości. Zarówno ja i jak i inni Sarmaci czekamy na wspomnienia z urlopu. :)
Patryk Vindsor

Image
Niegosław___Sarewicz

Post by Niegosław___Sarewicz »

Wasza Książęca Mość, zły link. http://prawo.sarmacja.org/akt,9561.html
/—/ dr net. Niegosław ob. Sarewicz
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Post by Yennefer »

Przyjemnego odpoczynku WKM!
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
rybczak

Post by rybczak »

Hugo wrote:P.S.
Nie broić za dużo ;)

Ostatnia narada w Pałacu wyglądała tak: https://www.youtube.com/watch?v=aJN3W39jO9g
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Image
Albert

Post by Albert »

Życzę udanego urlopu Jego Książęcej Mości i powodzenia Regentowi :)
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Vladimir

Post by Vladimir »

Życzę spokojnego odsarmacenia. Mam tylko nadzieję, że od czasu do czasu WKM zajrzy do skrzynki poczty konnej.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Daniel Chojnacki
Gadu-Gadu: 0

Post by Daniel Chojnacki »

Pavielek <3
Daniel Chojnacki książę-senior, hrabia Przepadu
Locked

Return to “Polityka, zagranica”