Smutna pizda

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Locked
Juarez

Re: Smutna pizda

Post by Juarez »

Vlad, Ty się zakochałeś w tej Karolinie, czy co? Rozumiem, że kult jednostki i w ogóle, ale bez przesady. Dwie strony przewijało mi się to imię.

A co do pytania Leszka to ja aktualnie żyje realem. Ze światem wirtualnym łączy mnie tylko Mordoksięga i sporadyczne obczajki stron Księstwa. Także no... Smutna pizda.
Image
ImageImage
Daniel J. Tauer-Krak
Gadu-Gadu: 0

Post by Daniel J. Tauer-Krak »

Patryk Vindsor wrote:
Simon Liberi wrote:Odkąd pamiętam Państwa Wirtualne upadały.
Kolejny przejaw martyrologii, spodziewam się że po rzekomym "upadku" nastąpi "Cudowne Odrodzenie" w nowej formie, albo coś w ten deseń.

Bez przesady. Sarmacja tak łatwo nie umiera :)

Wystarczy, że ktoś naciśnie odpowiedni klawisz.
Image
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Nie, no Daniel, nie obawiałbym się tego. Upadek i umieranie KS wieszczy się od dawna. Fakt, jesteśmy w aktywnościowym dołku, ale to akurat wina nas wszystkich. Można by oczekiwać od władz różnorakich reakcji, ale też nie można zapominać, że z pustego i Salomon nie naleje.
Daniel J. Tauer-Krak

Post by Daniel J. Tauer-Krak »

To co napisałem to prawda. Wystarczy, że ktoś z NIA naciśnie usuń i kurtyna. Jakie to proste.
Image
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Daniel J. Tauer-Krak wrote:To co napisałem to prawda. Wystarczy, że ktoś z NIA naciśnie usuń i kurtyna. Jakie to proste.

Truizm. Ale też scenariusz nieprawdopodobny.
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

Kiedyś nawet najdrobniejsze podatki potrafiły wywołać niemały flejm na wielu polach. Niedawno, gdy RM zmieniało zasady finansowania emisji znaczków, ciche głosy jedynie się pojawiły. Ani nie twierdzę, że podatki to zło, ani nie potępiam działań RM ws. emisji znaczków. Chodzi o sam fakt, że w nikim nie wywoływało to emocji, nie przeszkadzało. A kreatywne rzeczy? Nikomu nie szkodzą, więc w ogóle nikt się nie odezwie, może weźmie udział. No chyba, że komuś czyjaś kreatywność się nie podoba, to obrzuci łajnem, ale ani z tego pożytku dyskusyjnotwórczego, ani nie zachęci kreatora czy potencjalnych kreatorów do dalszego działania.

Dochodzi do tego, że po napisaniu powyższego posta, człowiek się zastanawia czy kliknąć "cofnij" na przeglądarce, żeby nie narażać się nikomu...
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Laurẽt

Post by Laurẽt »

RCA wrote:Nie, no Daniel, nie obawiałbym się tego. Upadek i umieranie KS wieszczy się od dawna. Fakt, jesteśmy w aktywnościowym dołku, ale to akurat wina nas wszystkich. Można by oczekiwać od władz różnorakich reakcji, ale też nie można zapominać, że z pustego i Salomon nie naleje.

W końcu do Hrabiego dotarło. I po co były te wszystkie uszczypliwości o ministerstwie zdrowia, o .Starodawnej, o Wicekrolu Laurencjusz i przelogowaniu się! Dotarło w końcu, czy to tylko chwilowy przebłysk i krótka refleksja?
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Laurencjusz wrote:W końcu do Hrabiego dotarło. I po co były te wszystkie uszczypliwości o ministerstwie zdrowia, o .Starodawnej, o Wicekrolu Laurencjusz i przelogowaniu się! Dotarło w końcu, czy to tylko chwilowy przebłysk i krótka refleksja?

Gościu, niezależnie z którego konta będziesz pisał, zejdź ze mnie. Co to? Rano wstałeś i stwierdziłeś, że dziś od rana hop na grzbiet mój i ciskanie się z dupy o cokolwiek? O co Ci chodzi w ogóle? Starodawna dała dupy - napisałem o tym, taka rola prasy. Zachowałeś się jak buc w rozmowie o ministerstwie zdrowia - zwróciłem na to uwagę, taka rola komentatora, i osoby, która jest w KS 2x dłużej niż Ty. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tym wicekrólem, ale wicekrólem jesteś, jak być nie chcesz to wiesz gdzie pisać listy.
Julian FER

Post by Julian FER »

RCA wrote:Gościu, niezależnie z którego konta będziesz pisał, zejdź ze mnie. Co to? Rano wstałeś i stwierdziłeś, że dziś od rana hop na grzbiet mój i ciskanie się z dupy o cokolwiek? O co Ci chodzi w ogóle? Starodawna dała dupy - napisałem o tym, taka rola prasy. Zachowałeś się jak buc w rozmowie o ministerstwie zdrowia - zwróciłem na to uwagę, taka rola komentatora, i osoby, która jest w KS 2x dłużej niż Ty. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tym wicekrólem, ale wicekrólem jesteś, jak być nie chcesz to wiesz gdzie pisać listy.

Szkoda mości Hrabio, bo z tego worka zawsze wychodzi to samo szydło, a ja nie zamierzam się przekomarzać z osobą, którą dotknęło większe pasmo porażek, niż sukcesów. Lepiej by Hrabia wyjaśnił nieobeznanym jak to się stało, że po 15 latach obecności dorobił się Hrabia tylko takiego tytułu. Mi się wydaję, że pomimo faktu, że Hrabia jest osobą bardzo pracowitą i wszechstronną to problem w tym, że przy okazji też w części i aspołeczną, dlatego dalsza rozmowa nie ma sensu, bo po dość delikatnym słowie "buc" pójdą w obieg "mocniejsze" argumenty. Wiem, że Hrabia lubi mieć ostatnie zdanie w każdej sprawie, więc tylko poczytam. Dalszych sporów nie zamierzam prowadzić, bo jak widać nie wszyscy się zmieniają.

Miłego :)
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Argument "jest Pan tylko hrabia i jak to po tylu latach mozliwe" całkiem niedawno już w KS padał. Z innych ust, więc nic nowego. Ale odpowiem.

Diukiem byłem dwa razy. Traciłem tytuły bo się konfliktowalem z księciem, a raz rzuciłem tytuł sam. Trzeci raz o diuka się otarłem. Potem zaś wybrałem tworzenie nowego państwa. Ot tajemnica.

Czy to mi uwlacza? Nie. Czy gdybym dziś miał diuka to pan by się do mnie odnosił inaczej? Nie. Czy potrzebny mi ten diuk do czegokolwiek? Nie. I tak dalej.

Strzelanie z dupy w ten sposób pokazuje, że brakuje Panu innych, merytorycznych, argumentów. Więc ok. Pogadajmy o moich osiągnięciach i wpływie na KS w przestrzeni dziejów. I o pańskim, dla równowagi. Co?

Nadal nie rozumiem tego niesprowokowanego ataku na mnie jaki na mnie przepuscily oba pańskie konta. Serio. Wypadałoby się jakoś z tego wytłumaczyć.

Miłego dnia.
Locked

Return to “Polityka, zagranica”