Smutna pizda

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
kaxiu

Re: Smutna pizda

Post by kaxiu »

Jest taka staroteutońska dyscyplina, ze staroteutońskiego (zapewne ktoś zaraz poprawi zapis) morden bieten.
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Vladimir

Post by Vladimir »

RCA wrote:
Vladimir wrote:W mojej ocenie przemawia tutaj zazdrość.

Zazdrość o co? [...]

O cechy charakteru, którymi nie dysponujesz.

RCA wrote:Wasza Książęca Mość ma rację. Ja zaś jedynie odpowiadałem na słowa Vladimira. On wywołał temat Karoliny ;)

Raczej stwierdziłem, że brakuje nam obecnie kogoś, kto mógłby nam zastąpić zalety Karoliny. Wcale jej nie wzywam do tego, by opuściła Dreamland.

Patryk Vindsor wrote:
RCA wrote: Każdy przykład jest dobry. Wydarzeń takich jest, jak sądzę, sporo. Czy też bywało sporo, ale odbiór tychże zawsze był raczej niszowy. Zauważam, co prawda, aktywność w samorządach, ale ta zamyka się w hermetycznych gronach. Jakie na przykład byś widział tego typu wydarzenie? Chętnie Ci pomogę w czymś sensownym.

Hrabia zauważył bardzo ważną sprawę, mianowicie wydarzenia dzieją się w gronach, szczególny podział dotyczy prowincji. Ale można to wykorzystać na nasza korzyść. Proponuję coś na kształt zawodów, rywalizacji między poszczególnymi prowincjami. Oczywiście dyscyplinę wspólnie ustalimy, jest w czym przebierać - od rywalizacji w literaturze po zawody sportowe. Może olimpiada w jakiejś dziedzinie, może w sporcie? Chodzi mi o taki dzień bądź dni - każdy obszar wystawia swoich reprezentantów i walczymy.

Konkursy są już dawno passé. Co miałoby motywować do walki?
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Vladimir wrote:O cechy charakteru, którymi nie dysponujesz.

Aha. Bardzo słabo mnie znasz. Czy wręcz w ogóle. Jednych cech nie mam, mam za to inne. Każdy jest inny. Nigdy wobec nikogo nie byłem zazdrosny nie tylko o cechy charakteru, ale i o dobra doczesne przez tę osobę posiadane. Nigdy.

Będę w najbliższym tygodniu (pon-pt) spędzał w Twoim mieście. Jeśli chcesz mnie nieco lepiej poznać, może nieco lepiej zrozumieć, jestem otwarty na spotkanie/spotkania.
Patryk Vindsor

Post by Patryk Vindsor »

RCA wrote:Był kiedyś ranking miejscowości, opierał się o różne elementy, punktowane. Z czasem zniknął. Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł, czemu by nie spróbować zrobić rankingu samorządów... ale z racji pewnych zawirowań w realu nie skupiłem się na jego forsowaniu. Może coś w ten deseń?

Ranking może być. Natomiast mi chodzi konkretnie o zawody 1-2 dni. Oczywiście prace konkursowe mogą być nadesłane wcześniej.
Patryk Vindsor

Image
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Dla tych co mają mało czasu rada jest prosta - wybrać sobie coś i tego się trzymać. Najgorzej jest jak brak widocznej aktywności sprawia, że nawet te 15 minut dziennie schodzą jedynie na stwierdzenie, że nic się nie dzieje. A przy zachowaniu koncentracji zbierając 15 minut do 15 minut można w tydzień coś już zrobić.

Czas którzy wszyscy poświęcili na pizdolenie w tym wątku można było lepiej wykorzystać :twisted:

Co do Karolin - Dreamland i tak padnie szybciej niż Sarmacja. A żadna jedna Karolina czy Karol nie są rozwiązaniem jeżeli nie ma wspólnego "mindsetu" żeby wspólnie dla Księstwa coś robić. A aktywność lokalna tylko czasem jest składową aktywności Księstwa. Najczęściej jest pracą wykonaną dla węższego grona odbiorców zamiast szerszego .... czyli zwyczajnym "waste-m".

To jakby Szydło działała tylko w gminie. Taka strata dla całego narodu :twisted:
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Simon Liberi
Gadu-Gadu: 0

Post by Simon Liberi »

Znowu?

Odkąd pamiętam Państwa Wirtualne upadały.
Kolejny przejaw martyrologii, spodziewam się że po rzekomym "upadku" nastąpi "Cudowne Odrodzenie" w nowej formie, albo coś w ten deseń.

Dajcie spokój.
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic
Vladimir

Post by Vladimir »

Ja się nie spodziewam żadnego odrodzenia. Liczę się raczej z ostatecznym końcem.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Michał

Post by Michał »

Nie no, wszystko jest przecież spoko.
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Patryk Vindsor

Post by Patryk Vindsor »

Simon Liberi wrote:Odkąd pamiętam Państwa Wirtualne upadały.
Kolejny przejaw martyrologii, spodziewam się że po rzekomym "upadku" nastąpi "Cudowne Odrodzenie" w nowej formie, albo coś w ten deseń.

Bez przesady. Sarmacja tak łatwo nie umiera :)
Patryk Vindsor

Image
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Post by Laurẽt »

LdR wrote:Do tych, co klikneli w smutna pizdę mam takie pytanie: czemu tu się nic nie dzieje? Taka pora roku, czy może nie ma w tym stanie nic nadzwyczajnego, bo po prostu jesteśmy w dupie aktywności?

Miałem się nie wypowiadać w tym wątku, ale dzisiaj przemówiła wyjątkowo żałosna, smutna pizda i chuj bombki zestrzelił :o
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Locked

Return to “Polityka, zagranica”