Smutna pizda

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Awatar użytkownika
kaxiu

Re: Smutna pizda

Post autor: kaxiu » 22 wrz 2017, o 20:02

Jest taka staroteutońska dyscyplina, ze staroteutońskiego (zapewne ktoś zaraz poprawi zapis) morden bieten.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.
Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Vladimir
Gadu-Gadu: 12360609

Post autor: Vladimir » 22 wrz 2017, o 20:06

RCA pisze:
Vladimir pisze:W mojej ocenie przemawia tutaj zazdrość.
Zazdrość o co? [...]
O cechy charakteru, którymi nie dysponujesz.
RCA pisze:Wasza Książęca Mość ma rację. Ja zaś jedynie odpowiadałem na słowa Vladimira. On wywołał temat Karoliny ;)
Raczej stwierdziłem, że brakuje nam obecnie kogoś, kto mógłby nam zastąpić zalety Karoliny. Wcale jej nie wzywam do tego, by opuściła Dreamland.
Patryk Vindsor pisze:
RCA pisze: Każdy przykład jest dobry. Wydarzeń takich jest, jak sądzę, sporo. Czy też bywało sporo, ale odbiór tychże zawsze był raczej niszowy. Zauważam, co prawda, aktywność w samorządach, ale ta zamyka się w hermetycznych gronach. Jakie na przykład byś widział tego typu wydarzenie? Chętnie Ci pomogę w czymś sensownym.
Hrabia zauważył bardzo ważną sprawę, mianowicie wydarzenia dzieją się w gronach, szczególny podział dotyczy prowincji. Ale można to wykorzystać na nasza korzyść. Proponuję coś na kształt zawodów, rywalizacji między poszczególnymi prowincjami. Oczywiście dyscyplinę wspólnie ustalimy, jest w czym przebierać - od rywalizacji w literaturze po zawody sportowe. Może olimpiada w jakiejś dziedzinie, może w sporcie? Chodzi mi o taki dzień bądź dni - każdy obszar wystawia swoich reprezentantów i walczymy.

Konkursy są już dawno passé. Co miałoby motywować do walki?
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
diuk Abvienolheimu, wicehrabia Tselebormu

Awatar użytkownika
RCA

Post autor: RCA » 22 wrz 2017, o 20:10

Vladimir pisze:O cechy charakteru, którymi nie dysponujesz.
Aha. Bardzo słabo mnie znasz. Czy wręcz w ogóle. Jednych cech nie mam, mam za to inne. Każdy jest inny. Nigdy wobec nikogo nie byłem zazdrosny nie tylko o cechy charakteru, ale i o dobra doczesne przez tę osobę posiadane. Nigdy.

Będę w najbliższym tygodniu (pon-pt) spędzał w Twoim mieście. Jeśli chcesz mnie nieco lepiej poznać, może nieco lepiej zrozumieć, jestem otwarty na spotkanie/spotkania.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn

Awatar użytkownika
Patryk Vindsor

Post autor: Patryk Vindsor » 22 wrz 2017, o 20:39

RCA pisze:Był kiedyś ranking miejscowości, opierał się o różne elementy, punktowane. Z czasem zniknął. Jakiś czas temu wpadł mi do głowy pomysł, czemu by nie spróbować zrobić rankingu samorządów... ale z racji pewnych zawirowań w realu nie skupiłem się na jego forsowaniu. Może coś w ten deseń?
Ranking może być. Natomiast mi chodzi konkretnie o zawody 1-2 dni. Oczywiście prace konkursowe mogą być nadesłane wcześniej.
Patryk Vindsor

Obrazek

Awatar użytkownika
Zombiakov

Post autor: Zombiakov » 23 wrz 2017, o 22:53

Dla tych co mają mało czasu rada jest prosta - wybrać sobie coś i tego się trzymać. Najgorzej jest jak brak widocznej aktywności sprawia, że nawet te 15 minut dziennie schodzą jedynie na stwierdzenie, że nic się nie dzieje. A przy zachowaniu koncentracji zbierając 15 minut do 15 minut można w tydzień coś już zrobić.

Czas którzy wszyscy poświęcili na pizdolenie w tym wątku można było lepiej wykorzystać :twisted:

Co do Karolin - Dreamland i tak padnie szybciej niż Sarmacja. A żadna jedna Karolina czy Karol nie są rozwiązaniem jeżeli nie ma wspólnego "mindsetu" żeby wspólnie dla Księstwa coś robić. A aktywność lokalna tylko czasem jest składową aktywności Księstwa. Najczęściej jest pracą wykonaną dla węższego grona odbiorców zamiast szerszego .... czyli zwyczajnym "waste-m".

To jakby Szydło działała tylko w gminie. Taka strata dla całego narodu :twisted:
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...

Awatar użytkownika
Simon Liberi
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Simon Liberi » 1 paź 2017, o 02:41

Znowu?

Odkąd pamiętam Państwa Wirtualne upadały.
Kolejny przejaw martyrologii, spodziewam się że po rzekomym "upadku" nastąpi "Cudowne Odrodzenie" w nowej formie, albo coś w ten deseń.

Dajcie spokój.
Markiz Simon Peter Liberi h. Omerta

Awatar użytkownika
Vladimir
Gadu-Gadu: 12360609

Post autor: Vladimir » 1 paź 2017, o 08:01

Ja się nie spodziewam żadnego odrodzenia. Liczę się raczej z ostatecznym końcem.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
diuk Abvienolheimu, wicehrabia Tselebormu

Awatar użytkownika
Ekaton
Kontakt:

Post autor: Ekaton » 1 paź 2017, o 08:22

Nie no, wszystko jest przecież spoko.
/—/ Emil Potocki
Ojciec Założyciel Sclavinii i Władca Ziem Tutejszym Bliżej Nieznanych,
Nominalny Cesarz Schaletau i zwierzchnik pewnej formacji zbrojnej,
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny.

Obrazek

Awatar użytkownika
Patryk Vindsor

Post autor: Patryk Vindsor » 1 paź 2017, o 12:25

Simon Liberi pisze:Odkąd pamiętam Państwa Wirtualne upadały.
Kolejny przejaw martyrologii, spodziewam się że po rzekomym "upadku" nastąpi "Cudowne Odrodzenie" w nowej formie, albo coś w ten deseń.
Bez przesady. Sarmacja tak łatwo nie umiera :)
Patryk Vindsor

Obrazek

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 5 paź 2017, o 20:48

LdR pisze:Do tych, co klikneli w smutna pizdę mam takie pytanie: czemu tu się nic nie dzieje? Taka pora roku, czy może nie ma w tym stanie nic nadzwyczajnego, bo po prostu jesteśmy w dupie aktywności?
Miałem się nie wypowiadać w tym wątku, ale dzisiaj przemówiła wyjątkowo żałosna, smutna pizda i chuj bombki zestrzelił :o
Obrazek
(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”