Smutna pizda

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Locked
OvS
Gadu-Gadu: 0

Re: Smutna pizda

Post by OvS »

Uprzedzając pytania - oczywiście, że RCA do mnie napisał, żebym go ratował.

Pewnie jeszcze buc jeden copypastował tę samą wiadomość do nas obu.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
John Rasmusen

Post by John Rasmusen »

OvS wrote:
Uprzedzając pytania - oczywiście, że RCA do mnie napisał, żebym go ratował.

Pewnie jeszcze buc jeden copypastował tę samą wiadomość do nas obu.

Andrzej był właśnie zdziwiony, czemu hrabia von Thorn zwraca się do niego słowami Ottusiu najukochańszy :lol:
Image

John hrabia Rasmusen
Baron Obrońca, Pan na Nakielnicy.
Redaktor piSMOKa
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Potwierdzam. Pisałem do każdego aktywnego obywatela płci męskiej o pomoc. Uznałem, że sobie nie poradzę, że tuzy walki o dobro i sprawiedliwość mogą mi pomóc tak jak nikt inny. A że zapomniałem nagłówków zmieniać... w emocjach zdarza się to każdemu! Wam też!

Dodatkowo chcę przyznać się, że i publicznie pytałem, czy mi pomogą. O tu.
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

To jest dla mnie niepojęte jak Hrabina trwoni... swój kapitał. Kapitał osoby pracowitej, dającej wiele od siebie Sarmacji i Sarmatom, stanowiącej niejednokrotnie wartość dodaną Księstwa, osoby, która gdy znika, to wiele osób boi się co teraz będzie. Od jakiegoś czasu coś dziwnego, niepokojącego, wręcz zatrważającego się dzieje.
Cztery miesiące temu na zawsze żegnała się Hrabina z sarmackimi spierdolonymi debilami, a i tak były osoby, które odżegnywały Hrabinę od tej decyzji, potem oczekiwały z utęsknieniem powrotu, aż wreszcie ucieszyły się na przybycie. A teraz taki atak.

Pomyśleć, że wcześniej, gdy Hrabia von Thorn opublikował gorzki i pełen jadu artykuł, Hrabina zdawała się wykazywać zrozumienie i w pewien sposób okazywała nawet wsparcie.

Hrabia jaki jest, taki jest, nawet on nie przeczy, że ma swoje za uszami. Ale atakowanie w taki sposób i z tak bardzo (jak na mikronacyjne standardy) opóźnionym zapłonem, nawet gdyby było słuszne, to więcej smrodu i szkody robi Hrabinie. Forma, w jaką Hrabina swoją wypowiedź ubrała sprawiła, jak może Hrabina zauważyć, że nawet osoby wydawało by się "z gruntu" Hrabiemu nieprzychylne, stanęły po jego stronie.

I zwyczajnie smutno mi jest, że swoje siły twórcze Hrabina trwoni na takie "coś". Proszę się zastanowić czy "jutro", gdy wróci Hrabina do swojej prawdziwej pracy twórczej, ludzie się nie wystraszą tej osoby z czerwcowego pożegnania i dzisiejszych postów.

P.S.
A jeszcze rano chciałem tutaj się pożalić, że gdy tworzę narrację, to reakcja jest mimo wszystko znikoma i nie wiem czy moje teksty są tak marne, czy tyle osób ma mnie w nosie, a może nawet w tytule wątku. I myślałem, że to ja wywołam kontrowersje ;)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
OvS

Post by OvS »

No teraz to mi JKM zaimponował.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Yennefer

Post by Yennefer »

No i widzi WKM, czasem czara goryczy się przelewa, przy czym ja nie prowadzę w obecnej chwili polityki przytyku do hrabiego a jedynie komentuję jego nieszczere przez cały okres swego bycia w KS zachowanie, to w jak bardzo destrukcyjny sposób wpływa na nas, jak niewielu z nas zostało, często właśnie przez zbyt wysokie mniemanie o sobie hrabiego, to jak z góry traktuje innych,choć niekiedy to właśnie ci inni mają racje. Moje słowa nie miały wywołać fali oburzenia a jedynie zakomunikować ów członkowi sarmackiego społeczeństwa jak destrukcyjny na innych potrafi być jego sposób bycia. Spójrzmy ilu sarmatów odeszło z KS odkąd tylko rzeczony się pojawił,ile razy był on linczowany, ośmieszany itp. przez sarmackie społeczeństwo. Spójrzmy też na to, w jaki sposób i bez żadnych konsekwencji sam porywa się na innych sarmatów i mikronacyjnym ogólnie, po czym trzeba mu dupę ratować i pomagać, bo kartofel rady nie daje. Bo ktoś nadal uparcie trzyma się swojego stanowiska a ten musi swoje zawsze mieć na górze. Spójrzmy też na to, ile razy już przepraszał on za swoje zachowanie, ile razy odchodził, ile razy wracał i ile pozwów złożył a ile pozwów złożonych było w kierunku jego osoby. Ja jestem osobą, która nigdy nie zapomina krzywd wyrządzonych mi czy moim najbliższym. Jestem osobą, która nawet po czasie a rozliczy się po swojemu z osobą odpowiedzialną za uderzenia w moją rodzinę, które tylko budowały coraz to większe napięcie w moim domu. Może i hrabia sobie nie przypomina jak w trakcie dyskusji na discordzie o jednej osobie poleciał z wielkimi żalami do kogoś, kto nawet nie wiedział, że ja coś mogę pisać, czym zaingerował w moją rodzinę. Sam nie życzy sobie podobnych ingerencji, ok, to jednak nie uprawnia go do tego by był sobą. Wszyscy wiemy co chciałam tu napisać.

Hrabia niejednokrotnie nie radził sobie z moimi wypowiedziami, zawsze w nasze spory wciągał Rolanda, pytając go co ja odpierdalam, bądź też co mi odbiło. To zaszło za daleko, a ja często na takie batalię zbieram siły miesiącami. Ten czas nadszedł, a hrabia może się liczyć jedynie z tym, że nie dopuszczę do tego, by dalej był tak wielce strzegącym prawa i pozornie interesów sarmatów bubkiem, by wszystkich normalnych, angażujących się w KS, zniechęcał. I mogę iść za to siedzieć, ale prawda jest taka, że to wszystko zaczęło się sypać odkąd Robert powrócił w granice Sarmacji. I naprawdę nie rozumiem jaki cel ma w demotywowaniu, zniechęcaniu a także i często odpychaniu ludzi od Księstwa.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
Remigiusz L.

Post by Remigiusz L. »

P.S.
A jeszcze rano chciałem tutaj się pożalić, że gdy tworzę narrację, to reakcja jest mimo wszystko znikoma i nie wiem czy moje teksty są tak marne, czy tyle osób ma mnie w nosie, a może nawet w tytule wątku. I myślałem, że to ja wywołam kontrowersje ;)

Pozwolę sobie odnieść się do tego postscriptum i odesłać WKM do własnych słów WKM http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=701&t=23531#p262232. Myślę że pisze WKM równie ciekawie (o ile nie ciekawiej) co ja, a brak komentarzy wynika bardziej z częstotliwości pojawiania się artykułów WKM, a w każdym razie ja zdołałem dopiero dzisiaj usiąść i sobie na spokojnie wszystkie przeczytać. (przepraszam za masę "WKM" w tym poście, ale taki już los poddanych monarchii :D )
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Image
MAP
Gadu-Gadu: 6611720

Post by MAP »

Tytuł tego wątku zdaje się być adekwatny do moich ostatnich przemyśleń i wrażeń co do Sarmacji i jej przyszłość, dlatego też pozwolę sobie tutaj

Wasza Książęca Mość,

Osiągnęliśmy takie poziomy smutnopiździelstwa, których istnienie nie powinno być nawet możliwe.
Dlatego też zwracam się niniejszym z uniżonym wnioskiem o pozbawienie mnie obywatelstwa sarmackiego. Oczy bolą patrzeć, jak smutna pizda zdominowała życie społeczne Księstwa Sarmacji i jak smutna pizda przejęła Światłe Umysły Księstwa, i utrzymuje je w gnuśności i niemocy. Zrzekam się obywatelstwa, ponieważ nie chcę, by smutna pizda dopadła i mnie.

Diukosławię z całego serca,
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
rybczak

Post by rybczak »

MAP wrote:Tytuł tego wątku zdaje się być adekwatny do moich ostatnich przemyśleń i wrażeń co do Sarmacji i jej przyszłość, dlatego też pozwolę sobie tutaj

Wasza Książęca Mość,

Osiągnęliśmy takie poziomy smutnopiździelstwa, których istnienie nie powinno być nawet możliwe.
Dlatego też zwracam się niniejszym z uniżonym wnioskiem o pozbawienie mnie obywatelstwa sarmackiego. Oczy bolą patrzeć, jak smutna pizda zdominowała życie społeczne Księstwa Sarmacji i jak smutna pizda przejęła Światłe Umysły Księstwa, i utrzymuje je w gnuśności i niemocy. Zrzekam się obywatelstwa, ponieważ nie chcę, by smutna pizda dopadła i mnie.

Ciebie smutna pizda to nigdy nie dopadnie, widać to akurat po twojej partii politycznej.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

MAP wrote:Tytuł tego wątku zdaje się być adekwatny do moich ostatnich przemyśleń i wrażeń co do Sarmacji i jej przyszłość, dlatego też pozwolę sobie tutaj

Wasza Książęca Mość,

Ależ mężu co mąż?!
Locked

Return to “Polityka, zagranica”