Podziękowanie i wyjazd

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Cudzoziemiec 1

Podziękowanie i wyjazd

Post by Cudzoziemiec 1 »

Wasza Książęca Mość,
Szanowne Panie i Szanowni Panowie,

dziękuję. Dziękuję Wam za wszystkie minione lata współpracy, bojów, emocji. Dziękuję za spędzony wspólnie czas. Minione dwa tygodnie to był dla mnie czas podejmowania różnorakich decyzji, orientowania się na wyzwanie, które mnie zaskoczyło spadając wraz z pierwszą świąteczną gwiazdką z nieba. Przyszedł więc czas na ostatnie moje świąteczno-noworoczne postanowienie — złożyłem dziś na ręce Jego Książęcej Mości, a Książę uczynił mi przysługę nie przedłużając procedur, sarmackie obywatelstwo. Tym samym podjąłem też decyzję o wyjeździe z Księstwa Sarmacji. Żegnając się z Wami życzę Wam wszystkiego co najlepsze w ten świąteczny czas, ale przede wszystkim wszystkiego co najlepsze, sukcesów, udanych inicjatyw i aktywnego działania w nadchodzącym 2019 roku.

Nie będę składał deklaracji definitywnych. Jednak na ten moment cumy wiążące mnie z Księstwem zostały zrzucone, a okręt mój kieruje się na wyjście z portu. Mam tu parę swoich spraw — obecnie głównie majątkowych — będę się nimi zajmował, i nic więcej.

Trzymajcie się. Dziękuję i do widzenia!

Robert Fryderyk, p. s.
Józef Sowiński

Re: Podziękowanie i wyjazd

Post by Józef Sowiński »

Republikanin staje sie królem Dreamlandu... Ironia losu? Czy planowane dzialanie? W kazdym razie gratuluje objecia Dreamlandzkiego tronu i życzę szczęścia!
Prezes Partii Rozwoju
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Z ta republika to wiadomo, ze to blaga. Mam szczera nadzieje, ze nie bedzie dochodzilo do kaptowania obywateli Sarmacji do podreperowania demografii Dreamlandu.

A poza tym to rzeczywiscie - dlugi i gleboki wywiad bylby bardzo ciekawy.

Co sprawia, ze osoba ktora wywiesila biala flage na tronie Ksiestwa probuje ponownie w Dreamlandzie ? Slabosc tamtego panstwa i nadzieja na silowe zrealizowanie swoich wizji ?

Co sprawia, ze Dreamland hurtowo importuje Krolow i Krolowe z Sarmacji ? Czy cos zatem stoi na przeszkodzie by inkorporowac Dreamland ?
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Kristian Arped
Gadu-Gadu: 50827909

Post by Kristian Arped »

Pozostaje tylko życzyć Dreamlandczykom miłej zabawy xD
Image

K+N+B 2017

Image
Remigiusz L.
Gadu-Gadu: 0

Post by Remigiusz L. »

Nie wiem czy gratulować, czy składać kondolencje, więc poczekam na rozwój wydarzeń.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Image
Joanna Izabela

Post by Joanna Izabela »

Ja tam życzę jak najdłuższego panowania w Dreamlandzie.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Remigiusz L. wrote:Nie wiem czy gratulować, czy składać kondolencje, więc poczekam na rozwój wydarzeń.

Jest wiecej mozliwych stanow w tej maszynie:

G - gratulacje
K - kondolencje

RCA -> G, Dreamland -> G
RCA -> K, Dreamland -> K
RCA -> G, Dreamland -> K
RCA -> K, Dreamland -> G
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
OvS
Gadu-Gadu: 0

Post by OvS »

Ja tam będę tęsknił, z RCA przynajmniej coś się działo, a tak to wypadnie jeden z elementów gimbusiarskich gównokonflików i znów będzie nudno (chyba że ktoś inny się wyklaruje, rewolucja lubi zjadać własne dzieci).
No i w sumie powodzenia, bo pakujesz się w taki rozpierdol, że aż mi cię szkoda. ;p
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Kristian Arped
Gadu-Gadu: 50827909

Post by Kristian Arped »

Remigiusz L. wrote:Nie wiem czy gratulować, czy składać kondolencje, więc poczekam na rozwój wydarzeń.

Gratulacje się należą Sarmacji, że podstępem i sprytem pozbyła się ze swojej zdrowej tkanki złośliwego nowotworu. :p
Image

K+N+B 2017

Image
Joanna Izabela

Post by Joanna Izabela »

Kristian Arped wrote:Gratulacje się należą Sarmacji, że podstępem i sprytem pozbyła się ze swojej zdrowej tkanki złośliwego nowotworu. :p

Nie jestem pewna czy to zasługa Sarmacji. Nowotwory złośliwe lubią się przerzucać i taka jest ich natura.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Locked

Return to “Polityka, zagranica”