SOBOS

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Jul

SOBOS

Post by Jul »

Cześć!
Przez długi czas SOBOS był zakurzonym narzędziem badania opinii społecznej. Potrzebował intensywnej regeneracji i tak też się stało. W ciągu ubiegłego tygodnia toczyła się ankieta #1 na temat tego, czy powinien on istnieć i jakie tematy poruszać powinien. W owej ankiecie wzięło udział 16 Sarmatów. Zapraszam do prześledzenia wyników.

Przede wszystkim zdecydowana większość Sarmatów (15/16) optuje za istnieniem SOBOSu; co jest niezwykle cenną informacją.
Image
Kolejnym etapem badania było sprawdzenie, jak kształtuje się staż w Sarmacji badanych osób. Jak wspomniałam - SOBOS przez pewien czas nie był aktywny, ciekawiło mnie, czy respondenci "pamiętają" jego dawną działalność. Wyniki pokazują, że większość badanych w swoim v-życiu powinno zetknąć się z tą formą działalności.
Image
Następnie zapytano o preferencję poszczególnych tematów: politycznych; kulturalnych; społecznych; lokalnych.

Wyniki pokazują, że Sarmacji najbardziej zainteresowani są polityką (średnia 4,2/5), następnie są: życie codzienne w Sarmacji (średnia; 4), kultura (średnia: 3,87) oraz sprawy lokalne (średnia: 3,6).

Image
Juliette Alatriste
Brunon Krasnodębski

Re: SOBOS

Post by Brunon Krasnodębski »

Bardzo cieszy taki wynik! Jako nowicjuszowi SOBOS wydaje mi się bardzo potrzebnym narzędziem i sam głosowałem za jego utrzymaniem w ankiecie.

Zaskakuje niskie zainteresowanie sprawami lokalnymi przy dużym zainteresowaniu ogólnonarodową polityką i sprawami ogólnosarmackimi.
/-/ dr net. Brunon Krasnodębski
Wicemarszałek Sejmu
Prorektor Akademii Neksjalistycznej
Dyrektor Instytutu Prawa Akademii Neksjalistycznej
Prezes Oak Entertainment
AJ Piastowski
Gadu-Gadu: 0

Post by AJ Piastowski »

Ja tylko chciałem napisać podziękowania dla Pani Minister za wiercenie dziury w brzuchu ws. SOBOS'u, oraz tak samo ważne podziękowania dla radcy - JO Andrzeja Fryderyka za fachową pomoc.
Image
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Post by Filip I Gryf »

Dobra reaktywacja to fakt - aż czekam, żeby do SOBOS-u częściej zaglądać. :)
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
Jul

Post by Jul »

Subskrypcja SOBOS!!

O nowej ankiecie zazwyczaj informuję na ćwirku i discordzie. Jednak, by zwiększyć dostęp do nich, wprowadzam "plan subskrypcji". Utworzę grupową wiadomość na stronie głównej KS dla zainteresowanych. Każdy, kto chce pocztą konną otrzymać powiadomienie o nowej ankiecie, proszony jest o zostawienie wiadomości poniżej.
Juliette Alatriste
Albert

Post by Albert »

Chętnie się dołączę, jednocześnie proponując sercowanie powyższego komentarza zamiast pisania postów.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Jul

Post by Jul »

W sumie racja, sercujcie! ;p
Juliette Alatriste
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Fajnie, gdyby na stronie Księstwa zrobić jakiś alert, że np. jest aktywna ankieta w SOBOS. :)
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
kaxiu

Post by kaxiu »

Albert wrote:Chętnie się dołączę, jednocześnie proponując sercowanie powyższego komentarza zamiast pisania postów.
Trzeba pisać bo to posty nabija i jesteśmy potęga!
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Albert

Post by Albert »

kaxiu wrote:Trzeba pisać bo to posty nabija i jesteśmy potęga!
W takim razie: buduję.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”