A co tu się odjaniepawla?

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Post Reply
Jakob
Gadu-Gadu: 6715223

A co tu się odjaniepawla?

Post by Jakob »

W związku z wiadomą rocznicą, która dzisiaj przypada, postanowiiłem zjawić się na tej niegościnnej ziemi i dzisiaj o godzinie 21.00 zorganizować spotkanie na czymś co kiedyś nazywało się czat, a obecnej nazywa się jakoś chyba inaczej. Przewidziane atrakcje:
1) opowieści z prehistorii Teutonii,
2) subiektywny ranking największych Teutonofobów w historii, fanatycznie i zajadle nienawidzących wszystkiego co teutońskie,
3) publikacja fragmentów autorskiego dziennika z lat 2003-2004, dotyczącego spraw teutońsko-sarmackich (to nie fejk, tylko autentyczne notatki, które odnalazłem),
4) poradnictwo w różnych sprawach życiowych.

Zdradzę również czy faktycznie 29 lipca przypada jakakolwiek rocznica i ile jest prawdy w publikowanych co jakiś czas historiach dotyczących pierwszych lat Teutonii. W ramach Q&A odpowiem na wszelkie pytania.
Jakob
Joanna Izabela

Re: A co tu się odjaniepawla?

Post by Joanna Izabela »

Wasza Cesarska Wysokość,

Jest to niesamowity zaszczyt. Jestem pewna ze mieszkańcy Teutonii tłumnie się zbiorą aby wysłuchać mądrości Cesarza.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
barthan
Gadu-Gadu: 0

Post by barthan »

Wasza Cesarska Wysokość,
Z pewnością przyjdę, żeby wysłuchać byłego Cesarza. To wielki zaszczyt również dla mnie i mieszkańców dzisiejszego Królestwa.
Ktokolwiek robiący cokolwiek.
Minister Spraw Zagranicznych KS

Image
Ramael

Post by Ramael »

Wasza Cesarska Wysokość,

Cóż za niewiarygodny czas dla Teutonii, zwłaszcza dla najmłodszego pokolenia Teutończyków!
Z racji realnych zobowiązań nie będę mógł się stawić na dzisiejszym spotkaniu. Liczę jednak, że ten przełomowy mityng z przeszłością i legendarnym wodzem narodu będzie przez kogoś spisany dla potomnych.
...
Image
...
Albert

Post by Albert »

To jest poniekąd fascynujące. Czy można było przewidzieć, że bawiąc się blisko dwie dekady temu w jakieś mikropaństwo, do tego będąc tak młodym, w 2020 r. będzie się tak gorąco witanym przez obywateli tego właśnie państwa? Fajna historia. Wpadnę szczególnie dla punktu czwartego!
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Cillian

Post by Cillian »

Wasza Cesarska Wysokość,

Podczas organizowania uroczystości rocznicy, zamyśliłem się raz czy Wasza Cesarska Wysokość przybędzie i oświetli nas swoją postacią. Nie myliłem się. Oczywiste jest to, że zbiorę się z innymi by wysłuchać cesarskich mądrości
Image
Jakob
Gadu-Gadu: 6715223

Post by Jakob »

Albert wrote:
To jest poniekąd fascynujące. Czy można było przewidzieć, że bawiąc się blisko dwie dekady temu w jakieś mikropaństwo, do tego będąc tak młodym, w 2020 r. będzie się tak gorąco witanym przez obywateli tego właśnie państwa? Fajna historia. Wpadnę szczególnie dla punktu czwartego!
Jak zwykł zaczynać swoje wystąpienia publiczne na forum sarmackim JKM Łukasz August: "Drodzy i tani!"

Zdecydowanie - nie można było. Jest to faktycznie jedna z dziwniejszych rzeczy jaka spotkała mnie w życiu. Z różnych względów muszę przesunąć swoje wystąpienie. Dzisiaj zachodziłoby ryzyko, że musiałbym skończyć bardzo wcześnie albo rozpocząć z opóźnieniem. Mam nadzieję, że wybaczycie mi Państwo jeżeli jednak odbędzie się ono w sobotę - w ramach oficjalnych obchodów. W sobotę zaś będę mógł zaplanować sobie czas tak, żeby powiedzieć wszystko to co chciałbym.
Jakob
Karolina
Gadu-Gadu: 9870726

Post by Karolina »

Mamy nadzieję, że temat wciąż aktualny i gorąco czekamy na uzupełnienie naszej wiedzy o historii Teutonii! Wszystko będzie zapisywane na żywo w relacji w prasie, więc chyba nic nie ucieknie ;)
  • Karolina Aleksandra
Marszałek Dworu JKM Andrzeja Fryderyka
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”