Manifestacja na rzecz demokracji #CZASABDYKACJI

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Joanna Izabela

Re: Manifestacja na rzecz demokracji #CZASABDYKACJI

Post by Joanna Izabela »

Hugo wrote: No ja nie wiem czy taką małą i czy opanowana - Leocja wygląda na wymarłą...
Mamy lepszą ochronę zdrowia. ;D
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Wśród manifestujących w Jastrzębcu znajdują się dziennikarze z ramienia Przeglądu Politycznego.

Zbierają oni materiał do najbliższego 185 numeru gazety.
Image
Sarmacja musi wyjść z tego silniejsza. I wyjdzie! - podsumował anonimowo jeden z manifestujących.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Brunon Krasnodębski

Post by Brunon Krasnodębski »

Trwa

Image

dzień milczenia głowy państwa,

będącej osobą sprawującą funkcję publiczną, w sprawie publicznej bezpośrednio związanej z zajmowanym stanowiskiem,

pomimo żądań mieszkańców o zabranie głosu

i pomimo wezwań Trybunału Koronnego do zajęcia stanowiska w toczących się postępowaniach.

Licznik taki będę aktualizował codziennie, dopóki monarcha nie odważy się wyjść z ukrycia i odnieść do zarzutów.
A wyprzedzając potencjalne przesłanie przez monarchę screena do TK - stwierdzam tutaj fakty. Faktem jest, że Książę milczy od 27 lipca w sprawie wyborów. Za fakty nie da się skazać.
/-/ dr net. Brunon Krasnodębski
Wicemarszałek Sejmu
Prorektor Akademii Neksjalistycznej
Dyrektor Instytutu Prawa Akademii Neksjalistycznej
Prezes Oak Entertainment
Krzysztof Hans
Gadu-Gadu: 7260161
Tlen: poland1020
Location: Mikr. Trizondal (Rottera) i Sarmacja (Eldorat) / Real. Trzciana k. Bochni

Post by Krzysztof Hans »

Powiem więcej. Wszystkie oskarżenia ze strony JKM wysłane do Trybunału Koronnego można o kant 4 liter rozbić. To tak jakby coś ukraść a potem krxyczeć żeby złodzieja złapano. Naważyło się bigosu teraz trzeba go zjeść.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Konfederacji Sclavinii
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska.
-----
Postaw na Novą Sclavinię - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
kaxiu

Post by kaxiu »

Więc tak - swego czasu wygrałem cenny alkohol, ale nie miałem pomysłu co na nim wygrawerować.

W końcu pomysł się pojawił, dzisiaj odebrałem i czekam na okazję do otwarcia:
Image
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Joahim-von-R

Post by Joahim-von-R »

Wieści głoszą że w dniu 5 afery Hippogriffowej książe zabrał głos pod Przeglądem Politycznym.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Brunon Krasnodębski

Tak, zabrał przed chwilą. Uznał, że manifestacje i protesty to wyniszczające działania, za które należy pociągać ludzi przed TK.

Tak wygląda demokracja według Księcia: prawo do zgromadzeń jest złe, wyrażanie swojego stanowiska o działaniach władzy i oczekiwanie od władzy zabrania głosu jest złe. Iście autorytarne zapędy. Bo w demokratycznym państwie głowa państwa nie twierdzi, że protesty są wyniszczające i nie ciągnie protestujących do sądu, tylko siada z nimi przy stole i rozmawia.
Wicemarszałek Sejmu
Prezes Oak Entertainment
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Post by Filip I Gryf »

Brunon Krasnodębski wrote: Tak wygląda demokracja według Księcia: prawo do zgromadzeń jest złe, wyrażanie swojego stanowiska o działaniach władzy i oczekiwanie od władzy zabrania głosu jest złe.
No ciekawe, bardzo interesujące. Jak na razie to widzę, że to moje prawo do opinii jest tępione, a waszej wolności zgromadzeń nie tykam.

Ale oczywiście zabawa trwa i nic lepszego już nie macie niż bezsensowna nadinterpretacja słów.

Żenada.
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
Joahim-von-R

Post by Joahim-von-R »

A kto to przyszedł?
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Brunon Krasnodębski

Filip I Gryf wrote: No ciekawe, bardzo interesujące. Jak na razie to widzę, że to moje prawo do opinii jest tępione, a waszej wolności zgromadzeń nie tykam.
Dyskusja, mój drogi, polega na tym, że oponent może się nie zgodzić z Twoją argumentacją (absurdalną notabene). To nie oznacza, że odbieramy Ci prawo do opinii. Prawo do opinii byśmy odbierali, gdybyśmy podali Cię do sądu za jej wyrażanie. A nikt tego nie robi.

...w przeciwieństwie do Ciebie wobec prawa do zgromadzeń. ;)
Filip I Gryf wrote:Ale oczywiście zabawa trwa i nic lepszego już nie macie niż bezsensowna nadinterpretacja słów.
Odsyłam wszystkich zainteresowanych do komentarzy pod nowym Przeglądem Politycznym, to przekonają się, że nic nie nadinterpretuję. A od Ciebie żądam zaprzestania pomawiania mnie o wyciąganie zdań z kontekstu.

By the way, w najnowszym komentarzu szanowny panujący uznał, że żądanie od głowy państwa mającej w sądzie sprawę karną związaną z machlojkami wyborczymi wypowiedzenia się jest... zaczepianiem jej. Kurtyna.
Wicemarszałek Sejmu
Prezes Oak Entertainment
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”