Krótko

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
kaxiu

Krótko

Post by kaxiu »

Krótko – postanowiłem odejść z v-świata, a więc równiż z Księstwa Sarmacji oraz Królestwa Teutonii. Szczęśliwie nie muszę tej decyzji uzasadniać, a i tego typu komunikaty nie należą do rzadkości. Niemniej, żeby uciąć spekulacje – nikt mnie nie obraził, nikt mnie nie zdenerwował, nikogo nie mam dość. Nie jest to więc zasługa nikogo innego poza mną samym.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Szczególne podziękowania należą się dla:
  • JKW Tomasz Ivo Hugo – za pewną decyzję, którą podjął 2 lutego 2016 roku,
  • JKW Robert Fryderyk – jak wyżej, gdyż również podpisany jest pod rzeczonym dokumentem,
  • JKW Andrzej Fryderyk – za ciepłe przyjęcie w Teutonii po latach niebytu i roztoczenie nade mną swego rodzaju parasola ochronnego przez pierwsze miesiące,
  • JKM Joanna Izabela – za czasy świetnej zabawy i przywrócenie Teutonii dawnej potęgi,
  • Wielmożna Juliette Alatriste – za ogarnianie całej tej nudnawej roboty w moim resorcie i wiele ciekawych rozmów,
  • Brunon Krasnodębski – za przednią zabawę w gmachu wirtualnej instytucji naukowej.
Lista powinna być znacznie dłuższa, ale wtedy w ogromnej mierze powieliłbym po prostu listę aktywnych osób w trakcie mojej bytności. Boję się jednocześnie bardziej szczegółowej listy, bo wtedy na sto procent kogoś pominę.

Przepraszam wszystkich, którzy są zawiedzeni moim odejściem, ale lepszego momentu chyba nie będzie. Na dniach skończy się moja kadencja w Sejmie i Radzie Ministrów, wszystkie projekty, na których mi zależało już zrealizowałem (mam nadzieję, że moja reforma fiskalna przetrwa chociaż na tyle długo, żeby sprawdzić czy miałem rację). Jednocześnie ostatnia abdykacja sprawia, że rozdział mojej politycznej działalności się jakoś zamyka.

Postaram się jeszcze pojawiać w najbliższych dniach, tak aby nie zostawić zbyt wiele rzeczy niedokończonych. Doktoratu jednak już nie napiszemy – przepraszam Brunon! – ale nie wątpię, że dasz sobie świetnie radę beze mnie. W Wilczym Lesie zapewne więc nadal będzie niosło się wyłącznie smętne wycie jego stałych mieszkańców.

W wyborach do Sejmu i Wolnej Elekcji zamierzam oddać głos. Może to wyraz jakiegoś egoizmu, ale skoro mogą głosować osoby, które właśnie z niebytu wróciły, to mogą i zagłosować osoby, które w ten niebyt odchodzą.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał zlikwidować Giełdy lub położyć łapy na zgromadzonych tam środkach. Wszystkie kadencje lada moment się skończą, więc niczego się formalnie nie zrzekam.

Na ten wątek rzucę jeszcze zapewne co najmniej kilka razy okiem, więc jeśli ktoś ma taką potrzebę, to może mi tutaj albo podziękować, albo napisać jak bardzo jego zdaniem jestem zjebany. Ganz egal.

Nie kończę postu „żegnajcie” etc., bo zapewne jeszcze wrócę. Może za kilka tygodni, może za kilka miesięcy, a może za kilka lat. Możliwe, że będę raz na jakiś czas zaglądać, a możliwe że nie. W Koronie Teutończyków mam dość wysoki wynik – jeśli przypadkiem wygram, to po raz kolejny okaże się, że korona nie jest mi pisana – choć może kiedyś stawię się po odbiór nagrody.

Cóż, jednak nie było krótko. Być może do zobaczenia
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Aleksander Damian

Re: Krótko

Post by Aleksander Damian »

Ja wracam A Ty bracie odchodzisz....
por. Aleksander Damian markiz von Thorn-Chojnacki herbu Illuminatos
Poseł na Sejm
Dyrektor Teutońskiego Teatru Narodowego
Herold Rodu Dom von Thorn
Brunon Krasnodębski

Post by Brunon Krasnodębski »

Ależ jestem zaskoczony. Niemile. Bardzo się cieszę, że dane mi było Cię poznać, współpraca w ramach Akademii Neksjalistycznej była dla mnie ogromną przyjemnością (a tego doktoratu to Ci chyba nigdy nie zapomnę :P). Czuję się też ogromnie wyróżniony, że taka stara wyga, jak Ty, uwzględniła mnie w podziękowaniach wśród takich zasłużonych person.

Życzę dużo powodzenia w życiu prywatnym, jak najkrótszych odpowiedzi w pozwach frankowych, pisz czasem na Discordzie, co u Ciebie słychać, a poza tym, to trzymam za słowo, że...
kaxiu wrote:Nie kończę postu „żegnajcie” etc., bo zapewne jeszcze wrócę.
/-/ dr net. Brunon Krasnodębski
Wicemarszałek Sejmu
Prorektor Akademii Neksjalistycznej
Dyrektor Instytutu Prawa Akademii Neksjalistycznej
Prezes Oak Entertainment
Joanna Izabela

Post by Joanna Izabela »

Wrócisz. Co to za Arcyksiążę co nie wraca. Nawet nie próbuj machnąć obywatelstwem teutońskim, będzie sobie czekało na twój powrót.Trochę będzie przykro, że przez jakiś czas wojny Arcyksiąże-Królowa ku uciesze ludu nie będzie. Natomiast życzę ci wszystkie najlepszego i do zobaczenia.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
AFvTD
Gadu-Gadu: 0

Post by AFvTD »

Tak strasznie nieznośnej, niereformowalnej, od której stroniłem i nie mogłem się czasem pozbierać osoby, jak Wasza Arcyksiążęca Mość nie miałem przyjemności poznać nigdy wcześniej.

Niemniej jednak - nikt i nic tego nie zastąpi. Pomimo wszystko miałem do czynienia z osobą o niebagatelnym poczuciu humoru i specjalistą w wielu dziedzinach. I wcale nie skłamię, jeżeli powiem, że mimo wszystko - brakować mi będzie tego.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
barthan
Gadu-Gadu: 0

Post by barthan »

Kiedy zobaczyłem tę wiadomość, to trochę mną uderzyło, że odchodzi ktoś bardziej znany i ten z kim się jeszcze wczoraj rozmawiało drogą Discordową. Jednakże te ponad 16 lat w Sarmacji robi swoje, i po prostu musimy się z tym pogodzić - ktoś powraca/przychodzi, a ktoś odchodzi - taka kolej rzeczy. Nie mniej jednak pozostało nam wierzyć, że wrócisz może za niedługo, może za parę lat - kto wie? Po prostu ostatnie co mi zostało do powiedzenia - Dzięki, bracie i powodzenia w życiu (w końcu nie tylko mikronacjami się żyje, prawda?) :-)
Ktokolwiek robiący cokolwiek.
Minister Spraw Zagranicznych KS

Image
Cillian

Post by Cillian »

To ja krótko napiszę, żeby Arcyksiążę szybko wrócił.
Image
Heinz-Werner Grüner

Post by Heinz-Werner Grüner »

Nie jestem osobą, która spowoduje, że wrócisz. Zamieniliśmy raptem kilka słów ze sobą, bodajże wczoraj, ale znam sens tego co czujesz...i wiem jedno, wrócisz, jeśli nie dziś, to "w któreś jutro" na pewno...
Baw się dobrze tam gdzie bawić się będziesz, rób to co zamierzasz robić, ale nie zapominaj o tym co Ciebie poniekąd kształtowało przez lata jako człowieka. Niektórzy się "bawią" w mikronacje, inni znowu angażują bez reszty, Ty jesteś legendą świata wirtualnego... Amen.

I jeszcze jedno, dlaczego "wszyscy najwięksi" zaczynają w wigilię Bożego Narodzenia? :D
Mit freundlichen Grüßen,
H.W. Grüner
kaxiu

Post by kaxiu »

Heinz-Werner Grüner wrote:I jeszcze jedno, dlaczego "wszyscy najwięksi" zaczynają w wigilię Bożego Narodzenia? :D
Normalnie bym zapewne jakoś zdekomponował mit o narodzinach Kim Ir Sena. Można sobie wyobrazić jaka by to była fabuła i ile cudownych cudów miało by miejsce przy moich v-narodzinach.
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Heinz-Werner Grüner

Post by Heinz-Werner Grüner »

Normalnie to ja jakoś wiedziałem, że na to odpiszesz. ;)
Przemyśl to raz jeszcze, a własciwie, kolejny raz, bo pewnie już nieraz o tym myślałeś. Czy to na pewno dobra decyzja? Życie jest tylko życiem, a v-życie jest... fajne. ;)
Mit freundlichen Grüßen,
H.W. Grüner
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”