Krótko

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
kaxiu

Re: Krótko

Post by kaxiu »

Odpisałem, bo normalnie bym cały esej napisał. Decyzja jest podjęta, ale nie będę udawać, że nie czytam tego wątku, bo przecież każdy kto taki wątek pisze go potem czyta. A skoro nie udaję, że nie czytam, to mogę sobie pozwolić na pożegnanie coś jeszcze napisać ;).
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
OlaChojnacka

Post by OlaChojnacka »

Mimo, że - przynajmniej ostatnimi laty - nie pałałam miłością platoniczno-kartezjańską do JXM, to jednak jesteś wartościową osobą i smutno, że znikasz.

Niemniej trzymaj się tam - i wróć kiedyś!
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Baronessa w Sarmacji
anglov

Post by anglov »

Nie będę pisać jakiś długich publicznych pożegnań bo… Nie żegnam się. A jakbym nawet miał się żegnać – myślę ze akurat wolałbym napisać parę słów prywatnie.

Dzięki za dotychczas. Szczególnie za Twój udział w Teutonii, gdy innym się nie chciało i za współpracę przy giełdzie. Do zobaczenia w lepszych czasach.
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Ściany Wstydu nie unikniecie tym manewrem.

Zła to wiadomość. Nawet tak rozbuchana machina jak Królestwo Teutonii może bardzo łatwo popaść w marazm gdy odejdą dwie - trzy najaktywniejsze osoby. Nie można więc bagatelizować odejścia nawet jednego tak w pewnym teutońskim sensie wybitnego człowieka. KT powinno wprowadzić stan wyjątkowy.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
kaxiu

Post by kaxiu »

Zombiakov wrote:KT powinno wprowadzić stan wyjątkowy.
KT jest w szczytowej formie ustrojowej i w dobrych rękach. Brak mojej osoby pozbawi je co najwyżej odrobiny folkloru.
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Prokrustes

Post by Prokrustes »

kaxiu wrote:KT jest w szczytowej formie ustrojowej i w dobrych rękach. Brak mojej osoby pozbawi je co najwyżej odrobiny folkloru.
Nie bagatelizujmy.
Tak się zaczyna. Potem nagle się okazuje, że Królowa wpada w v-depresję przez niedostatek folkloru. Po trzech miesiącach macie nową elekcję u siebie. Aż tylu naturalnych liderów nie ma dookoła.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
kaxiu

Post by kaxiu »

Zombiakov wrote:Nie bagatelizujmy.
Nie będę się krygować i opowiadać, że jestem li tylko pyłkiem na wietrze teutońskiej historii. Natomiast - z osób, które w KT mają znaczenie - mój wkład w działanie tego wszystkiego jest najmniejszy. Więc jakoś to będzie - odwieczny spór z Gellonią musi trwać aż do ostatniego dnia v-świata ;).
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Orjon
Gadu-Gadu: 52656478

Post by Orjon »

No cóż... trochę przykro żegnać taką personę :)
Pamiętam prace nad ustawą o inicjatywach użytecznych społecznie - z perspektywy czasu może zbyt mocno podczas ustalania jej treści skupiałem się na tym, jak to będzie wyglądać w kontekście Twojej Giełdy, niezbyt bacząc na inne inicjatywy.. ale w sumie fajnie, że ustawa dalej funkcjonuje.
W mojej pamięci z pewnością będziesz zapamiętany jako pełen niebanalnego humoru człowiek, z którym można się dogadać i poogarniać różne rzeczy - nawet mimo "wrogości" na Orientyce (Surmenia vs Ciprofloksja) :)
ImageImageImage
Image
AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.
Prokrustes

Post by Prokrustes »

kaxiu wrote:Natomiast - z osób, które w KT mają znaczenie - mój wkład w działanie tego wszystkiego jest najmniejszy.
Ja będę jak mantrę. Jedno wkład wymierny. Drugie ta słynna charyzma i podkręcanie nastrojów.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Post by Laurẽt »

To bardzo smutna wiadomość, więc liczę na... do zobaczenia :)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”