Krótko

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Eugeniusz Maat

Re: Krótko

Post by Eugeniusz Maat »

Szkoda. Napewno na nieobecnośći takiej persony Teutonia straci, ale coż... Raz się odchodzi, raz się wraca. Rychłego powrotu życzę!
Úr Burgmáster ik úrs Auterra
Image
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Szkoda, jestem zaskoczony. Dzięki i życzę szybkiego powrotu do sarmackiej wspólnoty.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Piotr Paweł I
Gadu-Gadu: 0
Tlen: -

Post by Piotr Paweł I »

Szkoda. Gdy znika ktoś, z kim w wielu sprawach fundamentalnie się nie zgadzam, ogranicza się możliwość prowadzenia sporów. A spory, choć denerwujące i stresogenne, są kluczowym elementem każdej organizacji, nie tylko mikronacji. Gdybyśmy wszyscy się tu zgadzali, byłoby po prostu nudno.
Ze spokojem więc czekam na kolejny stress, czyli na powrót...
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Albert

Post by Albert »

Gigantyczna strata dla Teutonii i Księstwa. Co tu dużo pisać — liczę na rychły powrót.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Cris Menago

Post by Cris Menago »

... w realu podalbym reke i pogratulowal dlugiego stazu lecz tutaj jest troche inaczej :D .

Czy to kolejny przypadek? (osobiscie nie wierze w przypadki) ale zauwazylem kolejny raz taka sama sytuacje odchodzi osoba ktora ma sprawe w TK w toku nie zamknieta!

Czy to sposob na obejscie konsekwenji?
Obawa ze ucierpi na tym ego?
Jednym slowem obawa przed porazka? - nie mnie to oceniac.

Moge sie zalozyc nawet kiedy bedzie powrot - jesli sa zaklady w Sarmacji ;)

Tak czy tak realnie nie mam nic do Pana - wirtualnie mozemy sie nie zgadzac, przeciez to gra!

Pozdrawiam
Z poważaniem
Lord Namiestnik Vienbien
Chief Executive Officer Unificazione Delle Micronazioni
Image
Janusz Zabieraj
Gadu-Gadu: 70516898

Post by Janusz Zabieraj »

Jest mi bardzo przykro, zwłaszcza, że Akademia Neksjalistyczna traci fantastycznego pracownika. Nie zwalniam Pana Profesora, lecz emerytuję. I mam nadzieję, że szybko Pan wróci. W AN drzwi zawsze będą otwarte. Życzę powodzenia w kreowaniu wyłącznie swojego realnego "ja".
ks. inf. dr net. prof. AN Janusz Adam Zabieraj SJ
Protonotariusz Apostolski
Kawaler Bari i Baron Bolonii

Image
kaxiu

Post by kaxiu »

Niewątpliwie jest tak jak mówi p. Menago. Nieprawomocnie umorzona sprawa o kradzież stowarzyszenia "Nova" sprawiła, że w pośpiechu opuszczam Teutonię.

Natomiast, dziękuję za wszystkie posty. To zawsze miło jak człowiek przypomina sobie, że nasza społeczność nie jest aż tak pełna nienawiści jak może się wydawać - i w sumie jak na co dzień sami jesteśmy przekonani.

====================================================================================================

Rano zdążyłem jeszcze pozałatwiać wszystkie sprawy urzędowe w Grodzisku, w tym zajrzeć do tego nieszczęsnego Trybunału i złożyć odpowiednie pismo. Wróciłem odrzutowcem do Ruhnhoff, pierwotnej stolicy moich przodków, skąd dotarłem do małego, upadającego portu w Marduk (któż jeszcze pamięta o Marduk?), zapewniającego możliwość dyskretnego wypłynięcia na wody Morza Wąskiego. Na wizytę w Księstwie Zielnyboru nie mam już czasu, a pożegnanie byłoby długie i bolesne.
Image

Wszystko było już gotowe. Służba przygotowała takielunek Perły Oceanów, przywiozła nieliczne niezbędne bagaże z Zielnyboru (Zielnybor do odwołania pozostaje w zarządzie Majordomusa Minora), a także wyposażyła łódź w odpowiednią ilość zapasów.

Wszystko jest już gotowe do wyjścia z portu. Przez gęstą mgłę wprawdzie nic nie widać, ale przynajmniej wieje lekki wiatr od morza, można więc będzie płynąć w bajdewindzie (gdyby nie ta mgła, to byłby to zapewne obrazek godny historii najznamienitszych potomków Hergoliena - ale wyszło tak jak zawsze). Nie ma co już tego dłużej przeciągać.

Image
====================================================================================================
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Dodam jeszcze, że w ogóle przewiduję w najbliższej przyszłości kryzys aktywności.
Wskaźniki są przegrzane bez odzwierciedlenia we wzroście populacji czy też długofalowych projektach.

Po wyborach i elekcji ciśnienie zejdzie.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Cris Menago

Post by Cris Menago »

Zombiakov wrote:Dodam jeszcze, że w ogóle przewiduję w najbliższej przyszłości kryzys aktywności.
Wskaźniki są przegrzane bez odzwierciedlenia we wzroście populacji czy też długofalowych projektach.

Po wyborach i elekcji ciśnienie zejdzie.
Niestety wskazniki aktywnosci w Sarmacji sa nabite poprzez spory, nianawisc, sprawy sadowe i obgadywanie innych i wytykanie sobie kto ma racje lub ze swoj obywatel napisal na ukos, wprost czy tez krzywo czarno, zolto czy z bledami...

Dlatego Sarmacja jest Number one.

Zgadzam sie ze cisnienie zejdzie jeszcze kilka osob zniknie i zrobi sie tutaj poprostu nudno...przykre ale na wlasne zyczenie.
Z poważaniem
Lord Namiestnik Vienbien
Chief Executive Officer Unificazione Delle Micronazioni
Image
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Słyszę w pańskiej wypowiedzi sporo goryczy - ale trzeba pamiętać, że te spory i nienawiści często są bardziej fabularne niż rzeczywiste. Kwestia konwencji. Każdy ma swoją role w teatrze v-życia.

Ogólnie rzecz biorąc aktywność była i będzie sinusoidalna. Były takie okresy, że aż strach i pewnie jeszcze będą.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”