Herbatka z kandydatem

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Re: Herbatka z kandydatem

Post by Guedes de Lima »

Zombiakov wrote:STS nie ma tożsamości mikro-mikronacji bo nie został stworzony według pomysłu a raczej przejął bagaż porzuconej przeszłości.
Bo, może błędnie, wydaje mi się, że nie do końca STS chce stworzyć tożsamość mikro-mikronacji. Z resztą przed utworzeniem Konfederacji Sclavinii poruszyłem na forum kwestię restauracji Sarmatyzmu i budowę tożsamości sarmackiej. Nadal jednak uważam, że nie będzie silnej Sarmacji bez silnej Starosarmacji. ;) Mimo iż jestem bardzo happy, że Sclavinia obecnie jest już państwem stowarzyszonym.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Brunon Krasnodębski

Post by Brunon Krasnodębski »

Drodzy Państwo, w przeddzień wyborów raz jeszcze załączam link do programu wyborczego i odświeżam wątek, gdyby ktoś miał nadal jakieś pytania. :) Widzimy się w weekend w lokalach wyborczych!
/-/ dr net. Brunon Krasnodębski
Wicemarszałek Sejmu
Prorektor Akademii Neksjalistycznej
Dyrektor Instytutu Prawa Akademii Neksjalistycznej
Prezes Oak Entertainment
Prokrustes

Post by Prokrustes »

anglov wrote:Dopóki STS nie będzie chciał sprzedać swoich ziem – dajmy na to – Teutonii, to wątpię by jakakolwiek Rada Ministrów stała na przeszkodzie do porozumienia.
Tak, jest to problem teoretyczny. Poza obchodami rocznicowymi praktycznie nie ma sytuacji w których zachodziłyby poważne kontakty na szczeblu władz... a kontakt z obywatelami Księstwa zamieszkującymi w obcym państwie nie jest polityką zagraniczną.

Inny przykład to wspominany na Discordzie zakaz agitacji przez obce państwa. I tak dalej i tak dalej.
Widzimy, że umowy podpisano nie przejmując się całą resztą.
Jednak większy problem widzę w tym, co pisze Diuk o doktrynach dla Starosarmacji. Mam wrażenie, ze poprawnie identyfikuje diuk problem tożsamości Starosarmacji i w pewnym stopniu wydaje mi się, że Starosarmacja nie do końca podjęła decyzję w którą stronę chce iść
Nie jest tak, że kierunek dalszych reform zależy wyłącznie od Starosarmacji i jej określenia się. Raczej nikt z osób zaczynających przemiany nie przedstawił spójnego obrazu całości - gdyby przedstawił to zdanie kilku aktywnych osób z STS byłoby pewnie nawet pomijalne z perspektywy przykładowo JKW Filipa Gryfa.

Cała konstrukcja jest karkołomna w którąkolwiek stronę się nie pójdzie.
Starosarmacja się nie wyrzeknie bycia integralną częścią Księstwa Sarmacji - prędzej jej mieszkańcy wyemigrują do Leocji.
A dopóki Księstwo Sarmacji nie będzie jedynie nazwą szerszego projektu to będzie istniał problem braku symetrii traktatów stowarzyszeniowych - którego stroną niejako poszkodowaną są mieszkańcy Księstwa Sarmacji.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Brunon Krasnodębski wrote:
Drodzy Państwo, w przeddzień wyborów raz jeszcze załączam link do programu wyborczego i odświeżam wątek, gdyby ktoś miał nadal jakieś pytania. :) Widzimy się w weekend w lokalach wyborczych!
Osobiście więcej zwyczajnych pytań nie mam ale skontaktuję się odrębnym kanałem w sprawie powiązanej z wyborami.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Brunon Krasnodębski

Dziękuję Wyborcom za zaufanie i gratuluję moim Kontrkandydatom. :)

Wątek pozostawiam i dalej zapraszam na herbatkę. Posłowie powinni być otwarci na społeczeństwo, dyskusję, po prostu "uchwytni". :) To właśnie obywatele rozliczą mnie za 3 miesiące. ;)
Wicemarszałek Sejmu
Prezes Oak Entertainment
Ludwik Tomović

Post by Ludwik Tomović »

To co, jakaś herbatka integracyjna przed pierwszymi obradami? :D
ImageImageImageImageImage

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Brunon Krasnodębski

Ludwik Tomović wrote:To co, jakaś herbatka integracyjna przed pierwszymi obradami? :D
A to chyba trzeba do niej dolać jakiegoś prądu... :D
Wicemarszałek Sejmu
Prezes Oak Entertainment
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”