Bo wszyscy Sarmaci to jedna rodzina

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Joahim-von-R

Re: Bo wszyscy Sarmaci to jedna rodzina

Post by Joahim-von-R »

Chyba aż tak ślepy żeby nie znaleźć paru nazwisk nie jestem, więc podrzucam coś co może się przydać:
Image
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Karolina
Gadu-Gadu: 9870726

Post by Karolina »

Matki Ivana na tym drzewie brakuje, panie Joachimie, tak samo jak matki Gauleitera i pierwszej żony Mikołaja Arpeda. Cóż za dyskryminacja! A markiz Buddus chyba już dawno rozwiedzion. Ale też ktoś się napracował nad rozrysowaniem tego :)
  • Karolina Aleksandra
Marszałek Dworu JKM Andrzeja Fryderyka
OlaChojnacka

Post by OlaChojnacka »

Joahim-von-R wrote:Chyba aż tak ślepy żeby nie znaleźć paru nazwisk nie jestem, więc podrzucam coś co może się przydać:
Image
Pytanie, czy to są aktualne dane.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Baronessa w Sarmacji
Joahim-von-R

Post by Joahim-von-R »

Karolina wrote:
Matki Ivana na tym drzewie brakuje, panie Joachimie, tak samo jak matki Gauleitera i pierwszej żony Mikołaja Arpeda. Cóż za dyskryminacja! A markiz Buddus chyba już dawno rozwiedzion. Ale też ktoś się napracował nad rozrysowaniem tego :)
Ja tam ni wiem, jak to u nich jest.
OlaChojnacka wrote:Pytanie, czy to są aktualne dane.
To z maja zeszłego roku. Jeszcze dopytam Akrypy, ale chyba aktualne (przynajmniej częściowo).
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
anglov

Post by anglov »

Ja to jak już pisałem na discordzie. Gratuluję pracy i samozaparcia w wyszukiwaniu i rozbudowywaniu drzewa. Szczególnie w warunkach, gdzie podchodzi się dość swobodnie relacji rodzinnych.

Cesarskiego Rodu również nie ma na tym drzewie, głównie ze względu na dość nikłe powiązania z innymi rodami sarmackimi. W zasadzie jedynymi mi powiązaniami jest Edyta z domu Gustolúpulo, żona Kwaziego. Tutaj sytuacja jest prosta – z tego co wiem, Gustolúpulowie po wyrzeczeniu się powiązań z rodem von Thornów, również nie są w żaden sposób powiązani z innymi sarmackimi rodami.

Drugim potencjalnym powiązaniem, choć nie mam pewności czy to jeszcze aktualne jest Natalia – żona (lub była żona) kaxia. Nie wiem też jak z Yaraehem, który przez ród nie jest uznawany – czy nie tworzy kolejnych powiązań.

No i oczywiście Andrzej Swarzewski jako kot (podobno wyrzekł się bycia rodowym kotem, ale przecież koty nie mają takich praw) – ale obawiam się że drzewo nie przewiduje miejsca na koty. Nie jestem też pewien, czy powiązanie Rodu Cesarskiego z panią AIDS byłoby jakkolwiek wskazane :)

Ponadto zagadką jest dla mnie nazwisko Lanigirii.

Tak czy siak – ja jestem pod wrażeniem i gratuluję mocno!
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
Daniel J. Tauer-Krak
Gadu-Gadu: 0

Post by Daniel J. Tauer-Krak »

OlaChojnacka wrote:Pytanie, czy to są aktualne dane.
To z maja zeszłego roku. Jeszcze dopytam Akrypy, ale chyba aktualne (przynajmniej częściowo).
Wygląda na 2014. Tak szczerze mówiąc.
Otwarta pozostaje kwestia "Rolanda Heacha-Romańskiego" bo on chyba synem Helwetyka jest i jego dzieci oraz kwestia jego v-małżonki, tam też może być niezłe zamieszanie. Plus to nie do końca Sarmaci, a mikronauci. A im bardziej szczegółowo tym ciężej wizualnie to zrobić, łatwiej byłoby w jakimś programie interaktywnym. Jak te mamy powiązań Big Data w wyborczej.
Image
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Führanka

Post by Führanka »

@DanielKrak

W sumie tak jak ostatnio o tym rozmawialiśmy, to nawet już nie pamiętam dlaczego nastąpiło wydziedziczenie. Dlatego też, wycofuję wszelkie wątpliwości do do mojego wirtualnego syna i przyjmuję otwarcie ponownie w grono familii, oczywiście o ile sobie tego sam życzy. Jeśli taka wola to przyznaję prawo do używania nazwiska i wszystkie przywileje, o ile takie istnieją z przynależności do familii Alatristé. ;)

Swoją drogą jako, że od niedawna jesteś bratem autorki drzewa to w sumie dość stary musisz być, nie mówiąc o mnie. :D
Image
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Pora założyć chyba rodzinę. :lol:

P.S. Świetna robota, gratuluję i doceniam, bo wiem ile trzeba wysiłku włożyć, by coś takiego przygotować.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
OlaChojnacka

Post by OlaChojnacka »

Guedes de Lima wrote:Pora założyć chyba rodzinę. :lol:
Albo dołączyć do nas ;)
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
OlaChojnacka

Post by OlaChojnacka »

Joahim-von-R wrote:Chyba aż tak ślepy żeby nie znaleźć paru nazwisk nie jestem, więc podrzucam coś co może się przydać:
Image
Po rytmicznym stepowaniu po posadzkach wyszukiwarki Forum Centralnego oraz profili prominentnych Buddusów, nie jestem w stanie stwierdzić żadnego aktywnego powiązania z rodami przedstawionymi na moim drzewie.

Jeśli chodzi o kwestię Akrypy to rozmawiałam z nią, potwierdziła. Zaś Ivan von Lichtenstein nie ma Marii von Primisz w systemach KS - jest to osoba tu konto posiadająca, więc w razie rejestracji małżeństwa, mogłaby być spokojnie połączona systemowo. Ponad to, wedle mej najlepszej wiedzy, Ivan von Lichtenstein nie jest synem Teodozjusza Azoramatha-Arpeda, a Karoliny Aleksandry (mogli być kiedyś razem? AFAIK Karolina już z nim nie jest - potwierdzicie? @Karolina @Azor ).

Rolanda Heacha też dodałam - ale jak u niego było dalej, to nie wiem.

nuevo versione por todos familios con sarmatia
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”