Informacja

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Prokrustes

Re: Informacja

Post by Prokrustes »

Joanna Izabela wrote:Ale niech mi ktoś powie jak weryfikować to, bo przepraszam rownie dobrze można założyć drugie konto o tak i jak mówiłam powiedzieć że to brat ;)
Nie o takich sytuacjach mówimy. Jest to odrębny temat 8-)
Rozmawiamy o stworzeniu legalnego i przejrzystego sposobu na tworzenie soft-klonów.

Z resztą był kiedyś na forum taki wątek do zgłaszania "homo-adresowych kont". To było na podstawie jakiegoś PRAWA czy tak sobie ?
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Brunon Krasnodębski

Post by Brunon Krasnodębski »

Prokrustes wrote:Sercem jestem za kontami fabularnymi ale możemy się z tym pogubić i stracić kontrolę jeżeli wychowamy następne pokolenie w duchu nieograniczonego tworzenia takich kont.

Musimy to uregulować co do:
- sposobu oznaczania
- sposobu zgłaszania
- ewentualnych ograniczeń w systemie

Sposób oznaczania i ograniczenia w systemie pewnie można zostawić ogólną formułką do decyzji i implementacji NIA. Tak żeby nie skomplikować nadmiernie.

Nie wiem jak z obowiązkiem zgłaszania. Czy i w jakiej ustawie powinno się coś takiego dopisać ?

Sprawa będzie jasna:
1. Jak ktoś nie zgłosi to jest traktowany jako naughty kloner
2. Jak ktoś ma takie konto to nawet przez przypadek nie powinno się dać mu obywatelstwa itp.
Myślę, że to kierunek, w którym powinniśmy pójść. Ustalić konkretne zasady tworzenia takich kont NPC, jak utworzyła Juliette - a w dalszej kolejności upowszechnić je, tak, aby nasza zabawa była bardziej urozmaicona. Kanclerzu, oferuję pomoc, jeśli projekt zostanie podchwycony przez Radę Ministrów. ;)
/-/ dr net. Brunon Krasnodębski
Wicemarszałek Sejmu
Prorektor Akademii Neksjalistycznej
Dyrektor Instytutu Prawa Akademii Neksjalistycznej
Prezes Oak Entertainment
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Brunon Krasnodębski wrote:Myślę, że to kierunek, w którym powinniśmy pójść. Ustalić konkretne zasady tworzenia takich kont NPC, jak utworzyła Juliette - a w dalszej kolejności upowszechnić je, tak, aby nasza zabawa była bardziej urozmaicona. Kanclerzu, oferuję pomoc, jeśli projekt zostanie podchwycony przez Radę Ministrów. ;)
Na razie jest kilka pilniejszych spraw do pociągnięcia.
Ale w wolnej chwili postaram się napisać ogólnie jak bym to widział - a tak żeby nie komplikowało życia / prawa / systemu. Dodałem do trello.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
Prokrustes

Post by Prokrustes »

Brunon Krasnodębski wrote:Myślę, że to kierunek, w którym powinniśmy pójść. Ustalić konkretne zasady tworzenia takich kont NPC, jak utworzyła Juliette - a w dalszej kolejności upowszechnić je, tak, aby nasza zabawa była bardziej urozmaicona. Kanclerzu, oferuję pomoc, jeśli projekt zostanie podchwycony przez Radę Ministrów. ;)
Na razie jest kilka pilniejszych spraw do pociągnięcia.
Ale w wolnej chwili postaram się napisać ogólnie jak bym to widział - a tak żeby nie komplikowało życia / prawa / systemu. Dodałem do trello.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”