Agitacja polityczna

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia
Post Reply
Michał Rokuszewski
Gadu-Gadu: 0

Agitacja polityczna

Post by Michał Rokuszewski »

W imieniu Przewodniczącego Generalitatu Królestwa Skarlandu pragnę zaprosić mieszkańców oraz obywateli a także gości zagranicznych księstwa Sarmacji do Walencji, do tego historycznego, dawnego państwa które istnieje już od ponad pół roku. A swoją aktywnością nie jeden raz przeszła wyżyny wszelakie i miała 3,4,5 miejsce. jej aktywność wzrosła szczególnie w Sierpniu i wrześniu br. Król Norbert I de Catalan czeka i zaprasza każdego do Skarlandu. :D ;)
Pozdrawiam.
/-/ Miguel Jorge de Borbón-Conti
príncipe de Conti
Herbu Armand

Image
Joanna Izabela

Re: Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Informacje z zagranic

Post by Joanna Izabela »

Przypominam, że niedozwolone jest prowadzenie agitacji na rzecz innej mikronacji, choćby nieuznawanej przez Księstwo Sarmacji zgodnie z odrębnymi przepisami prawa. Proszę o tym pamiętać na przyszłość. Tak samo aby posługiwać się herbem jak i tytułem w KS trzeba mieć zgodę Księcia.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Michał Rokuszewski
Gadu-Gadu: 0

Re: Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Informacje z zagranic

Post by Michał Rokuszewski »

Joanna Izabela wrote:Przypominam, że niedozwolone jest prowadzenie agitacji na rzecz innej mikronacji, choćby nieuznawanej przez Księstwo Sarmacji zgodnie z odrębnymi przepisami prawa. Proszę o tym pamiętać na przyszłość. Tak samo aby posługiwać się herbem jak i tytułem w KS trzeba mieć zgodę Księcia.
Oczywiście. Ten post miał być tylko zaproszeniem. Bo liczę że Sarmacja będzie chciała zawrzeć stosunki.. Dlatego myślałem że dobrze byłoby pokazać, wysłać link. Ale oczywiście rozumiem; prawo, zasady, sądy, prefekci i te sprawy. :)
Myślę że po aneksji, zajęciu terenów Francji będę mógł zaprosić Szanowną Panią Prefekt Generalną do Paryża. Liczę również że wtedy będę mógł przesłać link do Skarlandu, skąd będą przesyłane raporty o postępowaniu w działaniach zbrojnych. :D :) ;)
PS. Co do herbu i podpisu to ciekawe prawo. W traktacie na pewno powinien pojawić się punkt o wzajemnym uznaniu tytułów wszystkich mieszkańców i obywateli obu krajów. :D ;)
/-/ Miguel Jorge de Borbón-Conti
príncipe de Conti
Herbu Armand

Image
Joanna Izabela

Re: Agitacja polityczna

Post by Joanna Izabela »

PS. Co do herbu i podpisu to ciekawe prawo. W traktacie na pewno powinien pojawić się punkt o wzajemnym uznaniu tytułów wszystkich mieszkańców i obywateli obu krajów. :D ;)
Może ja się jasno nie wyraziłam ale proszę o zmienienie opisu albo będę musiała sama to zrobić.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Post Reply

Return to “Polityka, zagranica”