W Krzywym Kowadle

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!
Awatar użytkownika
Sławomir Wikidajło
Gadu-Gadu: 6003560

W Krzywym Kowadle

Post autor: Sławomir Wikidajło » 22 kwie 2017, o 10:15

Zakładam ten wątek. Każdy potrzebuje rozrywki. Jedni wolą do tego dachów a inni poczytać jakąś książkę. Jednak pomiędzy tym dobrze jest się pośmiać. Artykuły krzywego kowadła mają takie zadanie, aczkolwiek nie zawsze się to udaje w zupełności.

Oczywiście poproszę także o komentarze do do artykułów, czy też pomysły. Wszystkie miłe widziane, także te złe komentarze, które pozwolą się mi rozwijać.

Potrafię pisać także świetne wywiady. Jak ktoś ma jakiś temat, bądź coś zauważył, to chętnie taki wywiad zrobię.

Pozdrawiam
Wasz uniżony sługa.

Sławomir Wikidajło
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło. Starszy Szeregowy żandarmerii wojskowej w KWS, Redaktor "Krzywego Kowadła", Poseł w Wielkim Sejmie. Właściciel Niezależnej agencji mediów.
Wicemarszałek Sejmu 6003560 Mój nr. GG Masz temat? Pisz.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Carmen Laurent

Re: W Krzywym Kowadle

Post autor: Carmen Laurent » 22 kwie 2017, o 10:56

Jest wiele ciekawych osób w Sarmacji, więc nie będziesz miał problemów ze znalezieniem odpowiedniej osoby. Parę osób już się trudniło wywiadami i nawet im to wychodziło.
(-)Carmen Laurent
Lady Koadiutor KT
Prefekt Generalny KS

Awatar użytkownika
Jihymed
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Jihymed » 22 kwie 2017, o 11:44

Ja natomiast niedawno pytałem się (bodajże pod relacja Krzywego Kowadła o wyścigu w Grodzisku) o możliwość robienia konkurencji ;D odpowiedzi nie uzyskałem ;) więc pytam jeszcze raz ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławomir Wikidajło

Post autor: Sławomir Wikidajło » 22 kwie 2017, o 13:22

Jihymed pisze:Ja natomiast niedawno pytałem się (bodajże pod relacja Krzywego Kowadła o wyścigu w Grodzisku) o możliwość robienia konkurencji ;D odpowiedzi nie uzyskałem ;) więc pytam jeszcze raz ;)

Konkurencji w czym? Pamiętam coś o konkurencji między mediami z tym że jeszcze media nie powstały, bowiem jeszcze trochę brakuje:)
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło. Starszy Szeregowy żandarmerii wojskowej w KWS, Redaktor "Krzywego Kowadła", Poseł w Wielkim Sejmie. Właściciel Niezależnej agencji mediów.

Awatar użytkownika
Jihymed

Post autor: Jihymed » 22 kwie 2017, o 16:56

O konkurencyjny tytuł do Krzywego kowadła ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wespucci

Post autor: Wespucci » 22 kwie 2017, o 17:44

Nie pytaj się, tylko rób tą konkurencje. I on mniej zarobi, bo [s]bydło[/s] czytelnicy będą mieli większy wybór pomiędzy satyrą, gdzie być może opluwają ich dzieło życia...

Jeśli chodzi co do tematów, polecam kolej i Baridas, a razem wyjdzie wybuchowa mieszanka. Nie raz na stacji to pięć minut opóźnienia jest, toż to skandal!
/-/ bosman Henryk Wespucci

Awatar użytkownika
Sławomir Wikidajło

Post autor: Sławomir Wikidajło » 22 kwie 2017, o 18:07

Jihymed pisze:O konkurencyjny tytuł do Krzywego kowadła ;)

To co powiedział następny mówca. Konkurencja jest zdrowa i ciekawsza dla jakości i wyboru artykułów. Cieszę się z konkurencji, bowiem jest ciekawiej i inspirujące:) Wręcz proszę o konkurencję:)

Awatar użytkownika
Sławomir Wikidajło

Post autor: Sławomir Wikidajło » 22 kwie 2017, o 18:12

Wespucci pisze:Nie pytaj się, tylko rób tą konkurencje. I on mniej zarobi, bo [s]bydło[/s] czytelnicy będą mieli większy wybór pomiędzy satyrą, gdzie być może opluwają ich dzieło życia...

Jeśli chodzi co do tematów, polecam kolej i Baridas, a razem wyjdzie wybuchowa mieszanka. Nie raz na stacji to pięć minut opóźnienia jest, toż to skandal!

Staram się by inne instytucje nie czuły się jak to pan nazwał opluwane. Zdrowa satyra , to taka która przedstawia być może czyjąś pracę w zabawny sposób i może czasami wytykając luki w niektórych sprawach. Jednakowe artykuły będą powodować poprawę niektórych funkcjonalności co przyjdzie także z korzyścią dla właścicieli. Nie mamy zamiaru wyśmiewać samej pracy i pomysłu właścicieli danych instytucji. Wręcz przeciwnie będziemy do tego zachęcać i chwalić. Oraz pokazywać luki w zabawny sposób:)

Awatar użytkownika
Sławomir Wikidajło

Post autor: Sławomir Wikidajło » 22 kwie 2017, o 18:15

Dodam tylko że wszyscy będą na równi traktowani w satyrze bez względu na poglądy a jedynie do stanowisk i tytułów będziemy odnosić się z należytą powagą dla danego stanowiska

Awatar użytkownika
Jihymed

Post autor: Jihymed » 23 kwie 2017, o 12:41

A ja informuje iż konkurencyjny tytuł [Ze zmietej kartki] także rozpoczął działalność ;D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport i rozrywka”