[GvT] Wątek zbiorczy

Dla ducha i oka
Cudzoziemiec 1

Re: [GvT] Wątek zbiorczy

Post by Cudzoziemiec 1 »

A już wkrótce GvT rozpoczyna nowy projekt :-) więcej info niedługo. Stay tuned.
Orjon
Gadu-Gadu: 52656478

Post by Orjon »

Dzisiaj dodano:

Jeśli ktoś jest w posiadaniu kolejnych archiwalnych stron, serdecznie zachęcam do kontaktu - z pewnością je umieścimy! :) mail: galeria.vonthorn@gmail.com bądź kontakt przez PK.
ImageImageImage
Image
AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.
Orjon

Post by Orjon »

Dzisiaj dodano:
- 4 nowe pozycje do Biblioteki, skompletowane - były bowiem wydawane w odcinkach (Zmiana Warty - Petros Domestosigos, Niebiański przedsionek - Leon III, Instytut Tajemnej Wiedzy - Vladimir Iwanowicz von Lichtenstein, Ziarno nienawiści - Hadi Hoza Mahmudigos) w dziale Proza.
Póki co na więcej dzisiaj real nie pozwala. Może pod wieczór zacznę archiwizować serie wydane w DSG.

Zachęcam także do podsyłania mi na PK bądź maila serii literackich, które są w DSG, bowiem pewnie mnie coś ominie a nie chcę aby potencjalnie ciekawe dzieła przepadły - chętnie je zarchiwizuję w PDF i umieszczę w GvT ;) Instytut to dopiero początek!
ImageImageImage
Image
AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.
Orjon

Post by Orjon »

W dniu dzisiejszym do Galerii dodano stare strony wandejskie, strony Wysokogórskiej Republiki Elfidy, zarchiwizowane wcześniej w Wandystanie przez tow. Paulinę Natalię Wileńską oraz utwory muzyczne tow. Aborcjusza Struszyńskiego i strony Genosse-Wanda-Stadt. Dwie ostatnie witryny jeszcze się uploadują, więc 404 jeszcze przez jakiś czas będzie - myślę, że za pół godziny już wszystko będzie na serwerze. wszystko już na serwerze
ImageImageImage
Image
t.demollari
Gadu-Gadu: 3609047
Tlen: stormy6

Post by t.demollari »

Orjon wrote:W dniu dzisiejszym do Galerii dodano stare strony wandejskie, strony Wysokogórskiej Republiki Elfidy, zarchiwizowane wcześniej w Wandystanie przez tow. Paulinę Natalię Wileńską

Serdecznie dziękuję za przypomnienie strony Gnomii, to był zdecydowanie najfajniejszy epizod mojego v-żywota. Szkoda tylko, że taki krótki. Swoją drogą, nawet nie wiedziałem, że była już dostępna w Wandystanie. Cudowne, że jest w funkcjonalna, nawet system jakoś chodzi.
Timan Demollari
menadżer klubów RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP] i Maozedonia Sanjang [LK]

Wandu-Wandu: 3609047
Image
Orjon

Post by Orjon »

Dzisiaj dodano, z trudnościami, ale jednak: Arctiq News, stronę Ministerstwa Kultury Nowalu, Biuletyn Rządowy Królestwa Dreamlandu, Bizon Informacje, Gazetę Furlandzką, V-Światowy Kongres Intelektualistów, stronę V-Mundialu w Mikrosławii (2010), wydawany w Surmenii "Nei Prejodik", wydawany na terenie Mikrooceanii "Oceanic Press" oraz "Puls Winktown".

Podliczyłem przed momentem, ile mamy zarchiwizowanych stron - jest ich 427 póki co. Mam jeszcze trochę do wrzucenia ;) Jeśli oczywiście ktoś posiada linki do stron których nie ma w galerii bądź jakieś strony które się przydadzą, zachęcam do podesłania (przyjmiemy też wszelkie dzieła sztuki, powieści, wiersze, grafiki etc.): galeria.vonthorn@gmail.com
ImageImageImage
Image
Orjon

Post by Orjon »

Dzisiaj dodano: Kukryjską Agencję Prasową, stronę Republiki Kukrii, wydawany w Dreamlandzie Magazyn Grafit, publikowany w nieistniejącej już Republice Moherowej Głos Moheru, nieistniejący już Front Odrodzenia Sarmacji, Echo Aralii, Dziennik Ustaw Królestwa Hasselandu, Surmeńską Autodromę, Surmeńską Antyfonę, wydawana w Al Rajnie Mašnaqa, stronę v-Mundialu w Al Rajnie oraz Chattycji i Shanii (2011), Narodową Surmenię, Niecodziennik Republikański, Nordyjskie dzieje, Primera Sport News, stronę projektu Surmenijska glossa (język surmeński)

Jednocześnie w najbliższych dniach rozpoczynam prace naprawcze na stronach, które zarchiwizowałem na samym początku istnienia Galerii, bez używania oprogramowania które posiadam teraz - nie zostały wtedy one zarchiwizowane w całości, czas więc to nadrobić. :) Jeśli zatem któreś linki w galerii będą nieaktywne, proszę o cynk.
Informuję także, iż z powodu nieznanych mi bliżej problemów powodujących bardzo wolny transfer plików z FTP za pośrednictwem komputera, jestem zmuszony wgrywać wszystkie strony do Galerii z telefonu - co może opóźnić nieco aktualizację treści. Dzisiejsze strony wgrywałem jakieś 2-3h. Sądzę jednak, że w najbliższych dniach sytuacja się poprawi.
ImageImageImage
Image
Orjon

Post by Orjon »

Dzisiaj dodaję 400mb materiałów, głównie uzupełniających - z nowych dodaję dzisiaj tylko Głos Ligocji, stronę Nowego Jantaru i blog Steda Asketila (pewność na 99%) "Z trzeciej chałupy". Ponieważ wciąż trwa upload, linki mogą być przejściowo niedostępne.
ImageImageImage
Image
Orjon

Post by Orjon »

W dniu wczorajszym dodano, a w dzisiejszym skatalogowano, Brugisk Fusbal Magazin, Austro-Węgierski Niecodziennik Krytyczny, Ilustrowany Kuryer Galicyjski, Liberal eZeitung, Głos Kukrii, Przegląd Polityczny, Przegląd Austro-Węgierski, Wiener Rundschau, Gubernatorstwo Dalmencji, Długi Sezon, Gazetę Hasselandzką, Muzeum Hasselandzkie.

Zakończono także uzupełnianie zasobów.
Powoli zbliżam się do końca mojej listy, ale na końcu są największe serwisy - więcej informacji niebawem :)
ImageImageImage
Image
Locked

Return to “Kultura i sztuka”