[K] Konkurs na plakat "15 lat Księstwa Sarmacji"

Dla ducha i oka
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

[K] Konkurs na plakat "15 lat Księstwa Sarmacji"

Post by Laurẽt »

Szanowne Panie!
Szanowni Panowie!
Sarmatki i Sarmaci!

Po konkursie na znaczek mam nadzieję, że w związku z 15 rocznicą powstania Księstwa Sarmacji uda się jeszcze wykonać plakat reklamowy z tej okazji. Niniejszym ogłaszam konkurs na projekt plakatu, który promował będzie Księstwo Sarmacji w związku z obchodami kolejnej rocznicy naszego wspólnego kraju.

Rodzaj plakatu: plakat rocznicowy
Wymiary: nie mniejszy niż 260 px × 399 px - dobrej jakości.
Tematyka: grafika nawiązująca do bieżących i historycznych wydarzeń, które związane są z życiem codziennym i historią Księstwa Sarmacji.

Każdy plakat spełniający kryteria zostanie nagrodzony kwotą 2 000 lt. Autor pracy, która zwycięży w konkursie otrzyma 30 000 lt. Prace przedkładamy w tym wątku, w terminie do 20 maja 2017 roku!

Z poważaniem,

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Minister Spraw Wewnętrznych
piwniczak
Gadu-Gadu: 1872511

Re: [K] Konkurs na plakat "15 lat Księstwa Sarmacji"

Post by piwniczak »

Czy na plakacie mają być zawarte jakieś informacje? Np. data obchodów i godzina?
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Image
Laurẽt

Post by Laurẽt »

christosza wrote:Czy na plakacie mają być zawarte jakieś informacje? Np. data obchodów i godzina?

JO Diuku!

Termin jeszcze nie został ustalony. Na ten czas bynajmniej ja nie mam takiej wiedzy. Jeśli zaś się mylę to proszę mi wybaczyć i sprostować. Myślę, że na plakacie można by zaznaczyć, że jest to 15 rocznica.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
piwniczak
Gadu-Gadu: 1872511

Post by piwniczak »

To może tak w ramach zachęcenia innych twórców.

Na obrazie widnieje upamiętniony jeden z sarmackich zjazdów. Nie powiem który. Figura w centrum to, oczywiście, JO Diuczessa Wspomożycielka. Autor, niestety, nie ujął na obrazie części, które nie wpisywały się w kanon piękna epoki.

Image
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Image
KJAF

Post by KJAF »

Diuku, wincyj defekacjonizmu!
Vladimir

Post by Vladimir »

Poważna porcja radości. W stylu awangardy.

Image
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Szanowny Mieszkańcu!

Czy to aby nie jest pomyłka związana z byłym autoportretem Pana Kristiana Arped, bo jakoś nie widzę związku z tematem?
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Vladimir

Post by Vladimir »

Nie ma to żadnego związku z Kristianem Arpedem. On ma w avku jakiegoś zarzyganego studenciaka. Mój plakat wyraża wzbierającą w każdym dobrym Sarmacie i każdej prawilnej Sarmatce radość z okazji piętnastych urodzin Księstwa Sarmacji. Radość tak ogromną; tak kolorową; różnorodną, niczym sama Sarmacja, że aż wychodzi gwałtem i przemocą ze środka. Rozlewa się strumieniem ekstazy. Wytryska ze wszystkich członków zabawy. Niepohamowana ekscytacja na zbliżające się konfitury.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
kaxiu

Post by kaxiu »

Zgłaszam plakat mojego autorstwa.
Image
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Roland

Post by Roland »

Ojciec Narodu, Pionier i założyciel w akcie zadumy, gdy 7 dnia odpoczywał po stworzeniu Sarmacji. #Patos

Image
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Locked

Return to “Kultura i sztuka”