Potrzeba wsparcia od firmy dla radia.

Dla ducha i oka
Ramsey

Re: Potrzeba wsparcia od firmy dla radia.

Post autor: Ramsey » 4 lip 2017, o 18:56

Patrząc na ilość aktywnych obywateli wystarczy nam 30 slotów. Kiedyś miałem tam aktywne radio i serwer z małą ilością slotów jest za darmo.

Każda audycja będzie miała swojego prezentera, każdy prezenter będzie dostosowywał muzykę pod swoją audycję.

Edit. Co to za problem stworzyć nowe radio od podstaw. Dla mnie będzie to około 20 minut zabawy no i drugie tyle na przeszkolenie prezenterów.
Ramsey
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Salvadore

Post autor: Salvadore » 4 lip 2017, o 19:06

Moja Ekscelencja ma zaszczyt zgłosić się na jakże zacne stanowisko poszukiwacza reklam. Jam posiada jakże przeogromne doświadczenie w werbowaniu eislarskich armyi, dlategóż to jam sądzi, iż Moja Wspaniałość sprawdzi się tak samo w werbowaniu reklamentów (nazwa stanowiska jest autorska).

Ramsey

Post autor: Ramsey » 4 lip 2017, o 19:49

Salvadore pisze:Moja Ekscelencja ma zaszczyt zgłosić się na jakże zacne stanowisko poszukiwacza reklam. Jam posiada jakże przeogromne doświadczenie w werbowaniu eislarskich armyi, dlategóż to jam sądzi, iż Moja Wspaniałość sprawdzi się tak samo w werbowaniu reklamentów (nazwa stanowiska jest autorska).

Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli ma Pan pewną pracę. Oczywiście na ten moment najbardziej poszukiwany jest informatyk. Ktoś wie gdzie takiego znajdę?
Ramsey

Awatar użytkownika
Jihymed
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Jihymed » 4 lip 2017, o 20:40

:?
Carmen Laurent pisze:Rozumiem, że radio bez muzyki tylko z samymi programami...

Wydaje mi się że nie. Program muzyczny też może być. ;) W każdym razie czuje że nie wyjdzie...
Obrazek

Ramsey

Post autor: Ramsey » 4 lip 2017, o 20:46

Jihymed pisze::?

Wydaje mi się że nie. Program muzyczny też może być. ;) W każdym razie czuje że nie wyjdzie...
Dlaczego tak sceptycznie Pan do tego podchodzi. Gdybym na początku założył, że nie wyjdzie nie przedstawiałbym pomysłu.
Ramsey

Awatar użytkownika
Jihymed

Post autor: Jihymed » 4 lip 2017, o 20:49

Ramsey pisze:
Jihymed pisze::?

Dlaczego tak sceptycznie Pan do tego podchodzi. Gdybym na początku założył, że nie wyjdzie nie przedstawiałbym pomysłu.
Przeczucie. Poza tym że radio w Sarmacji już było... W każdym razie, powodzenia. W każdym razie jak będzie to będę słuchał. Może i coś pomogę. Nie wiem, może spróbuję zrobić www.... Zapisz mnie jako potencjalna osobę do tego punktu. Jak nie znajdziesz nikogo lepszego, spróbuję. To nie wydaje się trudne. Szczególnie w panelu radiowym.
Obrazek

Ramsey

Post autor: Ramsey » 4 lip 2017, o 20:55

Strona nie będzie w panelu ale w panelu znajdują się gotowe skrypty do listy przebojów, ramówki itd. Wystarczy, że ktoś zrobi ładnie z grafiką a potem to poukłada na miejsca.
Ramsey

Awatar użytkownika
Jihymed

Post autor: Jihymed » 4 lip 2017, o 22:14

A strona jest? ... Żeby było gdzie to poukładać... Jeżeli tak to gdzie.
Obrazek

Ramsey

Post autor: Ramsey » 5 lip 2017, o 13:41

Nie ma. Mogę dzisiaj usiąść i napisać szkielet. Jednak potrzebne jest wyszukanie grafik i ładne poukładanie ich.
Ramsey

Ramsey

Post autor: Ramsey » 5 lip 2017, o 18:20

Poszukujemy inwestorów. Po przeliczeniu wszystkiego włącznie z pierwszymi pensjami dla pracowników radio na rozruch będzie potrzebowało 150 000lt. Jeżeli jakaś prasa mogłaby nagłośnić to w swoich pismach bardzo bym o to prosił. Niestety sam mam nie wiele pieniędzy dlatego nie dam rady samodzielnie rozkręcić interesu.
Ramsey

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i sztuka”