Walerian von Moskow mówi pa pa.

Dla ducha i oka
Awatar użytkownika
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Re: Walerian von Moskow mówi pa pa.

Post autor: Yennefer » 27 sie 2017, o 15:38

Dobra, no to skoro odchodzisz już znowu, to żegnam Pana trolla.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Walerian von Moscow

Post autor: Walerian von Moscow » 28 sie 2017, o 16:13

Debilu zasrany mój dziadek jakbyś chciał wiedzieć służył również wojsku no najpierw w wojsku pare ładbych lat a potem w MO kolejne ładnych lat.No i dobra mnie możesz obrażać bo i tak mam to wiadomo gdzie ale od mojego dziadka wara wittowska szumowino chyba że mam ci przywalić w realu tak jak to zrobił Wojciech Olszański jednemu obrzydliwemu pisorowi.PS możesz mnie Flisa i nam podobnych wyzywać od debili ale my przynajmiej jesteśmy wolnymi ludżmi a nie jak ty lizać dupę danielowi wittowi. No to tyle co chciałem powiedzieć uciekam na dlugi czas do rela i cię nie pozdrawiam.
Wielki Jarl

Awatar użytkownika
ДЯIП

Post autor: ДЯIП » 28 sie 2017, o 16:16

Walerian von Moscow pisze:Debilu zasrany mój dziadek jakbyś chciał wiedzieć służył również wojsku no najpierw w wojsku pare ładbych lat a potem w MO kolejne ładnych lat.No i dobra mnie możesz obrażać bo i tak mam to wiadomo gdzie ale od mojego dziadka wara wittowska szumowino chyba że mam ci przywalić w realu tak jak to zrobił Wojciech Olszański jednemu obrzydliwemu pisorowi.PS możesz mnie Flisa i nam podobnych wyzywać od debili ale my przynajmiej jesteśmy wolnymi ludżmi a nie jak ty lizać dupę danielowi wittowi. No to tyle co chciałem powiedzieć uciekam na dlugi czas do rela i cię nie pozdrawiam.
Sorry. WTF?! Nawet nie mogę tego zrozumieć...

Chcę pan zawiadomienie na PG?
Obrazek

Walerian von Moscow

Post autor: Walerian von Moscow » 28 sie 2017, o 16:46

ДЯIП pisze:
Walerian von Moscow pisze: Sorry. WTF?! Nawet nie mogę tego zrozumieć...

Chcę pan zawiadomienie na PG?
. A proszę mie zgłaszać do Prefektury Generalnej i tak ma to wiadomo gdzie.
Wielki Jarl

Awatar użytkownika
Yennefer

Post autor: Yennefer » 28 sie 2017, o 18:19

Walerian von Moscow pisze:Debilu zasrany mój dziadek jakbyś chciał wiedzieć służył również wojsku no najpierw w wojsku pare ładbych lat a potem w MO kolejne ładnych lat.No i dobra mnie możesz obrażać bo i tak mam to wiadomo gdzie ale od mojego dziadka wara wittowska szumowino chyba że mam ci przywalić w realu tak jak to zrobił Wojciech Olszański jednemu obrzydliwemu pisorowi.PS możesz mnie Flisa i nam podobnych wyzywać od debili ale my przynajmiej jesteśmy wolnymi ludżmi a nie jak ty lizać dupę danielowi wittowi. No to tyle co chciałem powiedzieć uciekam na dlugi czas do rela i cię nie pozdrawiam.
Słuchaj młodzieńcze, ale takie słowa to można kontrolować. Zakończ więc swą niszczycielską działalność we wszystkich mikronacjach, a nie przelewasz w Internecie gorące żale i rozpacze, bo ktoś podsumowuje Twoją działalność i ma racje.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach

Awatar użytkownika
ДЯIП

Post autor: ДЯIП » 28 sie 2017, o 18:33

w ogóle, po co mu odpowiadamy? Przecież on jest na poziomie niższym niż świnia.
Obrazek

Walerian von Moscow

Post autor: Walerian von Moscow » 28 sie 2017, o 19:09

Yennefer pisze:
Słuchaj młodzieńcze, ale takie słowa to można kontrolować. Zakończ więc swą niszczycielską działalność we wszystkich mikronacjach, a nie przelewasz w Internecie gorące żale i rozpacze, bo ktoś podsumowuje Twoją działalność i ma racje.
Tak wiem może trochę przesadziłem z słownictwem i nie przeszkadza mi też to co Grozny o mnie mówi bo się przyzwyczaiłem ale nie pozwolę by taki osobnik jak on obrażał mojej rodziny.
Wielki Jarl

Walerian von Moscow

Post autor: Walerian von Moscow » 28 sie 2017, o 19:15

ДЯIП pisze:w ogóle, po co mu odpowiadamy? Przecież on jest na poziomie niższym niż świnia.
I kto to mówi osoba która nizależnie co zrobię ciagle mie atakuje i obraża oraz ma jako avatar zdjęcie jakiegoś anarchisty.
Wielki Jarl

Awatar użytkownika
Wespucci

Post autor: Wespucci » 28 sie 2017, o 19:27

Lepiej anarchistę, niż nazistę. Ponadto, skończmy tą bezsensowną wymianę zdań. Wyzywanie się w internetach nie jest śmieszne, jest żałosne.
/-/ bosman Henryk Wespucci

Walerian von Moscow

Post autor: Walerian von Moscow » 28 sie 2017, o 19:30

Wespucci pisze:Lepiej anarchistę, niż nazistę. Ponadto, skończmy tą bezsensowną wymianę zdań. Wyzywanie się w internetach nie jest śmieszne, jest żałosne.
Ma pan całkowitą rację zakończmy tą bezsensowną wymianę zdań i nalepiej niech ten post zostanie zablokowany by nikt już nie mógł się tu wypowiadać.
Wielki Jarl

Zablokowany

Wróć do „Kultura i sztuka”