Walerian von Moskow mówi pa pa.

Dla ducha i oka
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Re: Walerian von Moskow mówi pa pa.

Post by Yennefer »

Dobra, no to skoro odchodzisz już znowu, to żegnam Pana trolla.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
Walerian von Moscow

Post by Walerian von Moscow »

Debilu zasrany mój dziadek jakbyś chciał wiedzieć służył również wojsku no najpierw w wojsku pare ładbych lat a potem w MO kolejne ładnych lat.No i dobra mnie możesz obrażać bo i tak mam to wiadomo gdzie ale od mojego dziadka wara wittowska szumowino chyba że mam ci przywalić w realu tak jak to zrobił Wojciech Olszański jednemu obrzydliwemu pisorowi.PS możesz mnie Flisa i nam podobnych wyzywać od debili ale my przynajmiej jesteśmy wolnymi ludżmi a nie jak ty lizać dupę danielowi wittowi. No to tyle co chciałem powiedzieć uciekam na dlugi czas do rela i cię nie pozdrawiam.
Wielki Jarl
Tadhg

Post by Tadhg »

Walerian von Moscow wrote:Debilu zasrany mój dziadek jakbyś chciał wiedzieć służył również wojsku no najpierw w wojsku pare ładbych lat a potem w MO kolejne ładnych lat.No i dobra mnie możesz obrażać bo i tak mam to wiadomo gdzie ale od mojego dziadka wara wittowska szumowino chyba że mam ci przywalić w realu tak jak to zrobił Wojciech Olszański jednemu obrzydliwemu pisorowi.PS możesz mnie Flisa i nam podobnych wyzywać od debili ale my przynajmiej jesteśmy wolnymi ludżmi a nie jak ty lizać dupę danielowi wittowi. No to tyle co chciałem powiedzieć uciekam na dlugi czas do rela i cię nie pozdrawiam.

Sorry. WTF?! Nawet nie mogę tego zrozumieć...

Chcę pan zawiadomienie na PG?
Image
Walerian von Moscow

ДЯIП wrote:
Walerian von Moscow wrote:Sorry. WTF?! Nawet nie mogę tego zrozumieć...

Chcę pan zawiadomienie na PG?
. A proszę mie zgłaszać do Prefektury Generalnej i tak ma to wiadomo gdzie.
Wielki Jarl
Yennefer

Post by Yennefer »

Walerian von Moscow wrote:Debilu zasrany mój dziadek jakbyś chciał wiedzieć służył również wojsku no najpierw w wojsku pare ładbych lat a potem w MO kolejne ładnych lat.No i dobra mnie możesz obrażać bo i tak mam to wiadomo gdzie ale od mojego dziadka wara wittowska szumowino chyba że mam ci przywalić w realu tak jak to zrobił Wojciech Olszański jednemu obrzydliwemu pisorowi.PS możesz mnie Flisa i nam podobnych wyzywać od debili ale my przynajmiej jesteśmy wolnymi ludżmi a nie jak ty lizać dupę danielowi wittowi. No to tyle co chciałem powiedzieć uciekam na dlugi czas do rela i cię nie pozdrawiam.

Słuchaj młodzieńcze, ale takie słowa to można kontrolować. Zakończ więc swą niszczycielską działalność we wszystkich mikronacjach, a nie przelewasz w Internecie gorące żale i rozpacze, bo ktoś podsumowuje Twoją działalność i ma racje.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
Tadhg

Post by Tadhg »

w ogóle, po co mu odpowiadamy? Przecież on jest na poziomie niższym niż świnia.
Image
Walerian von Moscow

Yennefer wrote:
Słuchaj młodzieńcze, ale takie słowa to można kontrolować. Zakończ więc swą niszczycielską działalność we wszystkich mikronacjach, a nie przelewasz w Internecie gorące żale i rozpacze, bo ktoś podsumowuje Twoją działalność i ma racje.
Tak wiem może trochę przesadziłem z słownictwem i nie przeszkadza mi też to co Grozny o mnie mówi bo się przyzwyczaiłem ale nie pozwolę by taki osobnik jak on obrażał mojej rodziny.
Wielki Jarl
Walerian von Moscow

ДЯIП wrote:w ogóle, po co mu odpowiadamy? Przecież on jest na poziomie niższym niż świnia.

I kto to mówi osoba która nizależnie co zrobię ciagle mie atakuje i obraża oraz ma jako avatar zdjęcie jakiegoś anarchisty.
Wielki Jarl
Wespucci

Post by Wespucci »

Lepiej anarchistę, niż nazistę. Ponadto, skończmy tą bezsensowną wymianę zdań. Wyzywanie się w internetach nie jest śmieszne, jest żałosne.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Walerian von Moscow

Wespucci wrote:Lepiej anarchistę, niż nazistę. Ponadto, skończmy tą bezsensowną wymianę zdań. Wyzywanie się w internetach nie jest śmieszne, jest żałosne.

Ma pan całkowitą rację zakończmy tą bezsensowną wymianę zdań i nalepiej niech ten post zostanie zablokowany by nikt już nie mógł się tu wypowiadać.
Wielki Jarl
Locked

Return to “Kultura i sztuka”