Wniosek

Locked
AG617

Wniosek

Post by AG617 »

Wasza Książęca Mość,
Zwracam się z wnioskiem o nadanie mi obywatelstwa. Wypełniłem wszystkie ustawowe przesłanki, a nadane mi obywatelstwo umożliwi mi pełne zaangażowanie się w życie Księstwa Sarmacji.

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Re: Wniosek

Post by Hugo »

Zachowajmy kolejność i narrację :)

Ogłaszam zamiar nadania obywatelstwa sarmackiego, jeśli właśnie to obywatelstwo chce Pan otrzymać. Stosownie do przepisów Ustawy o obywatelstwie sarmackim, przysięgę obywatelską należy złożyć w terminie 7 dni w niniejszym wątku, według następującej roty:

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Przysięgę obywatelską można złożyć z dodaniem formuły religijnej.

Z wyrazami szacunku,

Image
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
AG617

Post by AG617 »

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać. Tak mi dopomóż Bóg!
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

Z radością informuję o nadaniu obywatelstwa.

Z wyrazami szacunku
Image
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
AG617

Post by AG617 »

Drogi Księciu!

To dla mnie zaszczyt tak mnie witać!
Locked

Return to “Rozpatrzone wnioski o obywatelstwo”