Odwołanie Lorda Koadiutora i urzędników Rady Królewskiej

W tym dziale Namiestnik Królestwa, a także Lord Koadiutor poruszają wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Awatar użytkownika
anglov
Posty: 1498
Rejestracja: 17 lis 2013, o 00:44

Odwołanie Lorda Koadiutora i urzędników Rady Królewskiej

Post autor: anglov » 3 paź 2016, o 17:52

Drodzy,

dzisiaj wydałem postanowienie o odwołaniu następujących urzędników Rady Królewskiej: Lorda Koadiutora, Alberta Felimi-Liderskiego, Lorda Ekonoma – Rolanda Heacha-Romańskiego oraz Lady Kustosz – Yennefer Heach. Każda z powyższych dymisji była poprzedzona aktem rezygnacji – w przypadku Alberta wpłynęła do mnie drogą prywatną, w przypadku Rolanda i Yennefer jako obwieszczenie publiczne.

Nie będę ukrywać, że bardzo żałuję Waszej decyzji, jednak rozumiem ją i szanuję. Jako Król Teutonii, ale też vprzyjacieel chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować za Waszą pracę i serce włożone w Teutonię. Wiem, że nie odchodzicie na zawsze, wszak wszyscy macie Teutonię w swoim sercu. Niestety, mimo najszczerszych chęci, wiele z postulatów, jakie pojawiło się z Waszej strony nie zdążyły być zrealizowane. Nie martwcie się jednak. dołożę wszelkich starań, by pomysły które się pojawiały podczas obrad Rady zostały zapomniane. Jestem szczęśliwy, że mogłem z Wami współpracować.

Albercie – dziękuję Ci za podjęcie się próby odbudowy siły Królestwa Teutonii w chwili jej zapaści. Dziękuję Ci za długotrwale rozmowy o przyszłym kształcie naszego ustroju i za ewolucyjne próby jego polepszenia. I choć w pewnym momencie zabrakło siły wiedz, ze cegiełki które dorzuciłeś od siebie są naprawdę znaczące.

Rolandzie – dziękuję Ci za podjęcie się odpowiedzialności za nasze finanse i wykonywanie tytanicznej pracy w comiesięcznym zbieraniu podatków i wypłacaniu pensji. Dziękuję Ci też za to, że zawsze mogłem liczyć na Twoją radę i wsparcie w kwestiach prawno-skarbowych. To naprawdę cenne.

Yennnefer – dziękuję Ci za podjęcie prób zajęcia się naszym dorobkiem kulturowym. Dzięki Tobie wszystkie nasze uroczystości były perłą na tle innych uroczystości. Twoje zaangażowanie pokazało innym narodom i sarmackim samorządom, że Teutonia jest silna i potrafi organizować wspaniałe inicjatywy kulturalne.

Cóż jednak – coś się kończy i coś się zaczyna. Jeszcze dziś pojawi się informacja w jaki sposób zadecyduję o kształcie nowej Rady Królewskiej i jakie będę miał wobec niej oczekiwania. Dołożę wszelkich starań, aby była to szansa dla każdego Teutończyka, który będzie zdeterminowany do tego, by dołożyć kolejne cegiełki do budowy silnej Teutonii.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Sławomir
Posty: 4549
Rejestracja: 13 gru 2009, o 16:16
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ruhnhoff

Re: Odwołanie Lorda Koadiutora i urzędników Rady Królewskiej

Post autor: Sławomir » 5 paź 2016, o 16:07

Oj sypie się nam system administracyjny; nie żebym się martwił BARDZO...ale odczuwam pewien nie pokój z tego powodu. Jednak świadomość że ostatnio, kilka osób nas opuściło a reszta jest tak jak jest aktywna...
gen.broni Gotfryd Slavik diuk de Ruth
D-ca Wojsk Bojowych KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Zablokowany

Wróć do „Zamek Królewski [Úr Kongburg]”