Ostatnie nadania obywatelstw

W tym dziale Królowa porusza wszelkie sprawy począwszy od tych najmniejszych a na najważniejszych skończywszy. Tu też Królowa udziela audiencji.
Locked
anglov

Ostatnie nadania obywatelstw

Post by anglov »

Drodzy,

jak można było zauważyć stwierdziłem uzyskanie aż 9 obywatelstw z mocy prawa. Ponieważ niezaznajomionych może to nieco zdziwić, już tłumaczę: jest to wynik przepisów niedawno przegłosowanej Ustawy Senatu, która w przepisach zmieniających zakładała ponowne uzyskanie obywatelstwa przez osoby, które utraciły owo, na skutek odpowiedniego, modyfikowanego przepisu,

Mam nadzieję, ze te wyjaśnienia będą wystarczające, lecz w przypadku wątpliwości – zapraszam do zadawania pytań.
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
anglov

Re: Ostatnie nadania obywatelstw

Post by anglov »

Dodatkowo informuję, iż w związku z ustawą i moimi nowymi uprawnieniami, nadałem obywatelstwo Królestwa Teutonii Jego Arcyksiążęcej Wysokości, Wojciechowi Hergemonowi.
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
kaxiu

Post by kaxiu »

Swoją drogą, to ja się zastanawiam, czemu nie uzyskałem z mocy prawa (z innej podstawy utraciłem? nie pamiętam już) ;). Ale z drugiej strony, czuje się doceniony, że specjalnie dla mnie wydano osobny akt prawa, zamiast zrobić to w hurcie.
Wojciech Hergemon
Graf Wilczego Lasu
Książę Zielnyboru
Księstwo Zielnyboru

Gdzieś hen daleko, na wodach Oceanu Mroźnego...
Hetman_Gotfryd
Gadu-Gadu: 0

Post by Hetman_Gotfryd »

Bo co by nie mówić Arcyksiążę jest wyjątkowym Obywatelem Teutonii. To i zasady są dla takiego obywatela wyjątkowe...Bo jesteś dla nas wyjątkowy i musisz się z tym pogodzić :D
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
AJ Piastowski
Gadu-Gadu: 0

Post by AJ Piastowski »