Wniosek o nadanie obywatelstwa

Locked
Cudzoziemiec
Posts: 434
Joined: 15 Aug 2017, o 16:06
Gadu-Gadu: 66334811

Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post by Cudzoziemiec »

Ja Jarosław Wawrzyniak wnoszę o nadanie mi obywatelstwa w ksiestwie Sarmacji. W trakcie mojego pobytu wydałem kilka artykułów z tematyki ekonomicznej oraz zamieszkałem w Scalvini. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
User avatar
Cudzoziemiec 1
Posts: 8782
Joined: 3 Oct 2013, o 13:19

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa

Post by Cudzoziemiec 1 »

Szanowny Wnioskodawco,

z przyjemnością nadam Panu obywatelstwo sarmackie, nic mnie bardziej nie cieszy niż nowe osoby, które pragną się w naszym społeczeństwie udzielać. Bym to jednak mógł zrobić niezbędnym jest spełnienie przez Pana określonych ustawowych warunków brzegowych.

Można nadać obywatelstwo mieszkańcowi, który:
zamieszkuje Księstwo Sarmacji od co najmniej 7 dni i, jako obywatel, spełniałby połowę kryterium określonego w art. 5 ust. 1, [...]

Liczbę dni oczywiście Pan spełnia, jednak pozostaje do zdobycia odpowiedni poziom minimalnej aktywności — minimum 10 punktów. Obecnie posiada Pan 2. Paru więc brakuje. Punkty zdobywa Pan poprzez aktywność na naszym forum (każda wypowiedź to 1 punkt) czy poprzez komentarze pod artykułami na stronie głównej (każdy komentarz to 1 punkt), lub poprzez napisanie i publikację na stronie głównej artykułu (jeden artykuł, który nie zostanie ukryty przez prefekturę - czyli innymi słowy niesie za sobą jakąkolwiek wartość merytoryczną, to 3 punkty) czy chociażby poprzez używanie ćwirka (jeden ćwirek to 1/4 punkta).

Proszę mnie źle nie zrozumieć, wiąże mnie tu przepis, jednak wierzę, że szybko zdobędzie Pan wymagane minimum. W razie pytań czy wątpliwości zapraszam na priv. Zachęcam do ponowienia wniosku, kiedy spełnione będą wymagania ustawowe.
Locked

Return to “Rozpatrzone wnioski o obywatelstwo”